dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-11-18, 21:53 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-03, 15:45
Posty:83
Lokalizacja: Grd
Natty napisał(a):
Dieta wegetariańska ale z dodatkiem ryb i owoców morza, chyba najzdrowsze co może być :-)


zaś rybypoza tym ze maja duzo blonnika i sa bardzo zdrowe moga wywołać raka... wiec nie sa takie super ekstra...

Owoce są najlepsze na wszystko!!

_________________
Uśmiech To Krzywizna Która Prostuje Wszystko ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-19, 15:02 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
Z tą naszą żywnością to istny dramat. Na półkach w sklepie zalega tona produktów, która zamiast dostarczać nam niezbędnych składników podtruwa nas. Generalnie powinniśmy bardzo selektywnie podchodzić do tego, co kupujemy. Tylko ekologiczna żywność!

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-19, 21:08 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-03, 15:45
Posty:83
Lokalizacja: Grd
kajas zgadzam sie z toba ale nie uwazasz ze umarlibysmy wtedy z głodu? no chyba ze sobie zasadzisz wszystko w sadzie :)

_________________
Uśmiech To Krzywizna Która Prostuje Wszystko ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-19, 22:42 
No racja, pewnie byśmy poumierali... Myślę, że teraz to nawet zwykły chleb ma jakieś dziadostwa pododawane, o których nawet nie wiemy. Ostatnio zwracam uwagę uwagę na skład kupowanych produktów i niemal na każdym znajdzie się po kilka Emulgatorów. Dziwić się później, że co pokolenie to słabsze ^^' Jedyny produkt, jaki znalazłem bez "E" to Kubuś :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-20, 13:17 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-11-10, 14:39
Posty:82
Natty napisał(a):
nie powinno się kupować żywności w puszkach bo tam jest najwięcej szkodliwych substancji. Dodaję się je po to żeby jak najdłużej produkt był dobry do spożycia. Tak samo jest z wędlinami i warzywami, jeśli np jabłko jest idealnie czerwone i nie ma na nim żadnych defektów (takich delikatnych, które mogą się np zdarzyć przy transporcie albo wykładaniu) to od razu wiadomo że jest pryskane.


Przeraża mnie to przeokropnie ale niestety taka jest prawda. Ja uwielbiam wędliny i w ogóle mięsa i jak kupuje je gdzieś w hipermarketach i potem je jem to czuje jakbym miała w buzi plastik, ale widocznie producentom zależy na tym, żeby mięso wyglądało a nie smakowało :/ Kiedyś przez zupełny przypadek dotarłam do sklepu internetowego lap-pol.pl, w zasadzie to koleżanka mi poleciała go przy właśnie dyskusji o wędlinach i faktycznie mają tam pyszne rzeczy i nie są tak szprycowane wszystkimi ulepszaczami smaku. No i teraz mięs w ogóle nie kupuje w dużych marketach.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-22, 11:23 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-03, 15:45
Posty:83
Lokalizacja: Grd
Davis napisał(a):
Myślę, że teraz to nawet zwykły chleb ma jakieś dziadostwa pododawane, o których nawet nie wiemy.


tak, masz racje... w pieczywie (oczywisice nie tylko) sa tzw. gumy i śluzy które oddają uczucie sytości...

_________________
Uśmiech To Krzywizna Która Prostuje Wszystko ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-30, 16:42 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-22, 15:38
Posty:429
CzcigodnyBuc napisał(a):
Piję mleko tłuste. To odtłuszczone nie ma dla mnie smaku, więc wolę to zwyczajne. Nie zażywam suplementów diety, także lekarstw staram się unikać. Żywność kupuję w osiedlowym sklepie, nie zwracam uwagi na naturalność/zdrowość/ekologiczną, raczej na swoje upodobania.



Ja kiedys takie mleko dodawałam do kawy niskodrazniacej ,ale przeczytałam ze mleko nie jest wskazane jako dodatek do kawy. Dlatego ja teraz dodaje smietanke.
A jesli chodzi o inne zdrowe rezczy to równiez staram sie nie brac tylu suplementów.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-30, 16:45 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Dla mnie kawa ze śmietanką jest jakaś dziwnie pusta. Potrzebuję wlać pół kartonu mleka do kawy. Koniecznie musi być to marki Mu. Inaczej kawy nie wypiję. Kawy niskodrażniącej nie znoszę. Jest pozbawiona smaku.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-30, 18:23 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-03, 15:45
Posty:83
Lokalizacja: Grd
CzcigodnyBuc napisał(a):
Potrzebuję wlać pół kartonu mleka do kawy.


masz duży kubek :)

_________________
Uśmiech To Krzywizna Która Prostuje Wszystko ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-30, 18:35 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Ma blisko pół litra objętości :)

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO