dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-03-03, 12:08 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-02-27, 18:37
Posty:137
Nie lubie tej całej zdrowej żywnościw tych czasach wszystko to pic na wode aby tylko kase zbic

_________________
http://julie.eu


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowa żywność
PostNapisane: 2011-10-21, 12:23 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-16, 17:18
Posty:359
Nie będę zakładać kolejnego tematu tylko odświeżam ten. Czyli co cała ta zdrowa żywność to pic na wodę? Moda? Czy jednak wybór, sposób odżywiania. Przecież to co jemy, jakiej jakości bezpośrednio wypływa na nasz organizm, zdrowie. Chyba każdy z nas zna: jesteś tym co jesz. Pytanie powinno brzmieć dlaczego dopuściliśmy do tego, że produkcja żywności stała się nie hodowlą, uprawą a przemysłem?
Czy są wśród was zwolennicy żywności ekologicznej, organicznej? Kupujecie czasem takie produkty?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowa żywność
PostNapisane: 2011-10-29, 17:54 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-10-19, 09:38
Posty:32
To może jedzmy kaki.
Obrazek

O właściwościach tego owocu: http://dbajozdrowie.blogspot.com/2010/11/kaki-wartosci-odzywcze-i-witaminy.html


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowa żywność
PostNapisane: 2011-10-31, 12:04 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-16, 17:18
Posty:359
Fantagiro a ty znów swoje spamowanie linkami. Jem kaki w zimie bo wtedy jest sezon na owoce importowane. Jest pyszne!!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowa żywność
PostNapisane: 2018-09-04, 19:24 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-11-09, 12:33
Posty:33
Mnie długo się wydawało, że zdrowa żywność to tylko chwyt marketingowy dopóki nie spróbowałam na sobie. Od pewnego czasu zaopatruję się w większości w sklepach ze zdrową żywnością właśnie, np. tutaj https://www.magicznyogrod.pl/ i naprawdę widzę sporą różnicę w tym jak się czuję.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowa żywność
PostNapisane: 2018-10-26, 21:13 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
W temacie zdrowej żywności to poszukuje jakiegoś fajnego zestawu do gotowania na parze. Możecie mi coś polecić, co warto kupić ? Nie chce wydać nie wiadomo ile pieniędzy, ale zależy mi też na jakości. Znajdę coś takiego ? :p


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowa żywność
PostNapisane: 2018-10-27, 09:41 
ja mam garnek taurus :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zdrowa żywność
PostNapisane: 2018-10-29, 16:04 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
patka977 napisał(a):
ja mam garnek taurus :D

No okej, ale czemu akurat go wybrałaś, czym kierowałaś się przy wyborze no i jak sprawuje Ci się w kuchni ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowa żywność
PostNapisane: 2018-10-30, 16:29 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
Aria napisał(a):
W temacie zdrowej żywności to poszukuje jakiegoś fajnego zestawu do gotowania na parze. Możecie mi coś polecić, co warto kupić ? Nie chce wydać nie wiadomo ile pieniędzy, ale zależy mi też na jakości. Znajdę coś takiego ? :p

Jak chcesz zdrowo gotować to nie znaczy że musisz od razu gotować na parze :) To jest tylko kwestia smaku. Ja dużo smażę ale robię to bez oleju więc również jem zdrowo :)
Aria napisał(a):
No okej, ale czemu akurat go wybrałaś, czym kierowałaś się przy wyborze no i jak sprawuje Ci się w kuchni ?

Jak chodzi o ten garnek, pomimo powyższego komentarza też mam ten garnek (#women`s world :oops:) i cóż... Wykonanie to aluminium więc bardzo szybko się nagrzewa. Możesz spokojnie używać go na indukcji i wsadzać do piekarnika do max 220 stopni. Jak chodzi o resztę technicznych rzeczy to z tego co pamiętam ma też tą super fajną powłokę teflonową od ambition. A wyglad? To juz sama musisz ocenić.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zdrowa żywność
PostNapisane: 2018-10-31, 18:39 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
Mikus napisał(a):
Jak chcesz zdrowo gotować to nie znaczy że musisz od razu gotować na parze :) To jest tylko kwestia smaku. Ja dużo smażę ale robię to bez oleju więc również jem zdrowo :)

Tylko problem w tym, że ja za bardzo smażonego ostatnio jeść nie mogę, źle się czuję po nim, coś jakby mnie kuło, dlatego wolę gotować na parze niż później cierpieć :)


Mikus napisał(a):
Jak chodzi o ten garnek, pomimo powyższego komentarza też mam ten garnek (#women`s world :oops:) i cóż... Wykonanie to aluminium więc bardzo szybko się nagrzewa. Możesz spokojnie używać go na indukcji i wsadzać do piekarnika do max 220 stopni. Jak chodzi o resztę technicznych rzeczy to z tego co pamiętam ma też tą super fajną powłokę teflonową od ambition. A wyglad? To juz sama musisz ocenić.

Oj tam wygląd nie jest najważniejszy, ważne że były dobry po prostu :D Dostanę go gdzieś stacjonarnie czy tylko internetowo ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO