dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-11-20, 12:42 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
Rozpoczynam trzecie podejście do 6 weidera:) Mam nadzieję , że tym razem mi się uda. Mój kolega próbował już pięć razy i zawsze coś mu przeszkadzało- ostatnio poważna kontuzja stopy, której nabawił się podczas biegania w nieodpowiednich butach. Ten to miał pecha, bo ja ma proste wytłumaczenie- 6weidera jest masakrycznie trudna.

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Szóstka Weidera
PostNapisane: 2011-12-26, 11:55 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-12-20, 22:00
Posty:26
Lokalizacja: Warszawa
Mogłoby się wydawać, że tak duża ilość ćwiczeń spowoduje przetrenowanie mięśni i doprowadzi do efektu przeciwnego niż zamierzony.
Jednak tak się nie dzieje, przynajmniej w moim przypadku tak było. Zrobiłem całą szóstkę i efekt był bardzo zadowalający. Najtrudniej było dobrnąć do połowy cyklu, potem mięśnie się przyzwyczaiły.

Jeśli już ktoś chce się zabierać za to ćwiczenie to najpierw polecam spalić tłuszcz z brzucha. W przeciwnym wypadku nawet po zakończeniu szóstki efekt będzie niewidoczny.
Zalegająca tkanka tłuszczowa zasłoni nawet wzmocnione szóstką mięśnie brzucha.

_________________
Bezpłatne ogłoszenia samochodowe
katalog firm motoryzacyjnych

http://www.globalauto.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Szóstka Weidera
PostNapisane: 2012-01-13, 09:45 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-01-11, 11:20
Posty:89
Grzegorz Szymański napisał(a):
Mogłoby się wydawać, że tak duża ilość ćwiczeń spowoduje przetrenowanie mięśni

Akurat jeżeli chodzi o partie mięśni brzucha i któychśtam mięśni ud, to tych mięśni "nie da" się przetrenować. Zwróć uwagę na to, że mięśnie brzucha (i któreśtam ud) jesteś w stanie ćwiczyć pomimo sporego bólu jaki występuje podczas ćwiczeń. W mięśniach np. bicepsa przy takim bólu po prostu już byś nie miał siły podnieść czegokolwiek, a brzuch ciągle możesz spinać i naprężać. Dlatego też brzuch można stosunkowo szybko wytrenować (i też stosunkowo szybko stracić efekty).

Grzegorz Szymański napisał(a):
Najtrudniej było dobrnąć do połowy cyklu, potem mięśnie się przyzwyczaiły.

Weider to kwestia psychiki. Prawie każdy jest w stanie go ukończyć fizycznie, jednak ból i czas i przede wszystkich dyscyplina (czyli ugięcie "teraz", po tych 3 sekundach, a nie jak pasuje) to jest problem większości ludzi. Ja się przyznam, że nie skończyłem.

_________________
PWSZ Nysa Forum


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Szóstka Weidera
PostNapisane: 2012-09-03, 07:20 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-08-31, 23:51
Posty:6
Czy to prawda że "szóstki" nie są wskazane dla osób, które mają problem z kręgosłupem? Ja mam i nie wiem, czy w ogóle zaczynać, żeby się sprawy nie pokomplikowały. Może jakieś inne brzuszki, które są dla kręgosłupa obojętne?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Szóstka Weidera
PostNapisane: 2012-10-05, 12:53 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-10-05, 11:54
Posty:3
sama szóstka to za mało trzeba jeszcze dietę stosować

_________________
mój nowy nabytek to deska viva express premium polecam stabilna.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Szóstka Weidera
PostNapisane: 2013-02-19, 15:58 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-02-19, 15:43
Posty:3
Dokładnie tak, dieta bogata w białko. Zrobiłam całą A6W, a efekty takie sobie. Bardziej polecam zwykły trening cross-fit z dobrą dietą.

_________________
Całkiem nowe podnośniki nożycowe


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Szóstka Weidera
PostNapisane: 2013-02-19, 20:21 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-11-06, 02:50
Posty:46
Musisz uważać na kręgosłup, szczególnie jeśli chodzi o odcinek lędźwiowy. Przy wykonywaniu pełnego "brzuszka" kręgosłup zamienia się w dźwignię. Gdy wykonuję brzuszki staram się odrywać tylko barki. Nie jestem specjalistą, ale sam mam problemy z kręgosłupem. Najlepiej jak wcześniej ćwiczenia skonsultujesz z trenerem na siłowni. Powie Ci dokładnie jak wykonywać problemy bez ryzyka dla kręgosłupa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Szóstka Weidera
PostNapisane: 2013-03-14, 22:48 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-03-14, 22:39
Posty:4
żeby coś było widać to trzeba mieć mało tłuszczu na brzuchu. ale nawet pod tłuszczem czuć co daje 6 weidera. Brzuch staje się bardzo twardy. a do spalenia tłuszczyka polecam rower.

_________________
http://www.elo.com.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Szóstka Weidera
PostNapisane: 2013-10-23, 12:22 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-10-23, 11:36
Posty:10
Lokalizacja: Strzegom
Fatalne na kręgosłup. Efekty utrzymują się bardzo krótko. Na brzuch polecam ćwiczenia aerobowe (bieganie, rowerek)

____________________
Odnośnik do Serwisu Internetowego, http://www.decolor.pl/kontakt, http://www.nextpol.pl/technologia, http://www.nextpol.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Szóstka Weidera
PostNapisane: 2013-10-25, 11:32 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-10-25, 11:28
Posty:5
nie ćwiczcie szóstki, niszczy kręgosłup !


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO