dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Domowa apteczka - co w niej powinno być?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-06-16, 21:05 
Ja co rok zapominałam o zabraniu tego typu żelu na ukąszenia a macie rację, że bardzo się przydaje. Ten moskill- jaki jest jego koszt?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Domowa apteczka - co w niej powinno być?
PostNapisane: 2014-06-17, 09:24 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
samba_mamba napisał(a):
To może czas zmienić przyzwyczajenia, żeby sobie trochę pomóc? Wzdęcia to nic fajnego.

to nic fajnego, męczę się tylko z tymi wzdęciami, dobrze byłoby zmienić przyzwyczajenia tylko że czasami to siła wyższa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Domowa apteczka - co w niej powinno być?
PostNapisane: 2014-06-19, 11:47 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-03-03, 11:02
Posty:95
klusska napisał(a):
Ja co rok zapominałam o zabraniu tego typu żelu na ukąszenia a macie rację, że bardzo się przydaje. Ten moskill- jaki jest jego koszt?


na pewno cena zależy od apteki, ale myślę, że w okolicy 15-20zł


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Domowa apteczka - co w niej powinno być?
PostNapisane: 2014-06-19, 17:33 
I działa tak natychmiast czy po jakimś czasie?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Domowa apteczka - co w niej powinno być?
PostNapisane: 2014-06-20, 21:09 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-06-21, 22:56
Posty:42
samba_mamba napisał(a):
To może czas zmienić przyzwyczajenia, żeby sobie trochę pomóc? Wzdęcia to nic fajnego.

Choć same wzdęcia są zazwyczaj niegroźną dolegliwością to w niektórych przypadkach ich ignorowanie może doprowadzić do poważnych chorób.

Nieleczone wzdęcia prowadzą do upośledzenia układu pokarmowego, powodują, iż jego stan staje się patologiczny z groźnymi następstwami. Stany zapalne czy ciągła niestrawność to tylko niektóre z pobocznych następstw.

Wzdęcia mogą być przyczyną zaparć, zatruć pokarmowych i biegunki. Ich skutkiem są problemy z perystaltyką jelit. Często występują również zaburzenia gastrologiczne prowadzące nawet do licznych owrzodzeń żołądka i przewodu pokarmowego.

Niepożądane objawy wywołać może także przyjmowanie doraźnych leków, dostępnych bez recepty, bez konsultacji z lekarzem. Stałe niszczenie flory bakteryjnej spowoduje powikłania terapeutyczne i trwałe upośledzenie systemu trawiennego.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Domowa apteczka - co w niej powinno być?
PostNapisane: 2014-06-23, 12:05 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-05-24, 23:02
Posty:72
wejdź na ich stronke jak kupisz przez internet to jest promocja :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Domowa apteczka - co w niej powinno być?
PostNapisane: 2014-06-25, 11:10 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
yoosky napisał(a):
samba_mamba napisał(a):
To może czas zmienić przyzwyczajenia, żeby sobie trochę pomóc? Wzdęcia to nic fajnego.

Choć same wzdęcia są zazwyczaj niegroźną dolegliwością to w niektórych przypadkach ich ignorowanie może doprowadzić do poważnych chorób.

Nieleczone wzdęcia prowadzą do upośledzenia układu pokarmowego, powodują, iż jego stan staje się patologiczny z groźnymi następstwami. Stany zapalne czy ciągła niestrawność to tylko niektóre z pobocznych następstw.

Wzdęcia mogą być przyczyną zaparć, zatruć pokarmowych i biegunki. Ich skutkiem są problemy z perystaltyką jelit. Często występują również zaburzenia gastrologiczne prowadzące nawet do licznych owrzodzeń żołądka i przewodu pokarmowego.

Niepożądane objawy wywołać może także przyjmowanie doraźnych leków, dostępnych bez recepty, bez konsultacji z lekarzem. Stałe niszczenie flory bakteryjnej spowoduje powikłania terapeutyczne i trwałe upośledzenie systemu trawiennego.

ja mam problemy ze wzdęciami niemalże codziennie i prawdę mówiąc boję się, ponieważ pomimo tego że wzdęcia nie są poważną dolegliwościa to ich codzienne wystepowanie może w końcu doprowadzić do poważnej choroby, daltego chciałabym już doraźnie zaczac jakoś z nimi walczyć i nie wiem od czego zaczać?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Domowa apteczka - co w niej powinno być?
PostNapisane: 2014-06-25, 11:45 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
ja do mojej apteczki poszukuję aktualnie czegoś na wzdęcia bo problem wzdęc towarzyszy mi na codzień więc to znak że potrzebuję jakiegoś farmaceutyka na moje dolegliwości, możecie mi polecić jakiś mało inwazyjny lek na wzdećia?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Domowa apteczka - co w niej powinno być?
PostNapisane: 2014-06-26, 10:17 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Skoro towarzyszy na co dzień to przede wszystkim potrzebujesz konsultacji z lekarzem. A na dolegliwość powinien pomóc espumisan, znasz?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Domowa apteczka - co w niej powinno być?
PostNapisane: 2014-06-26, 21:41 
Ja zakupiłam dziś moskill do apteczki, na pewno się przyda bardzo :-)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO