dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Skurcze
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-08-18, 18:59 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-08-17, 17:11
Posty:11
Myślę, że to dobry wybór i będziesz zadowolona. Jak się dowiedziałam, że mam niedobór magnezu to trochę bardziej zaczęłam się interesować tym co jem. Zjadam do śniadania pomidorka dziennie i to też na pewno pomaga, ale jak wiadomo tabletki mają o wiele większą dawkę magnezu:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Skurcze
PostNapisane: 2010-08-20, 10:39 
[quote="misia24"]Tylko niestety trzeba całkowicie wyeliminować kofeinę itp., bo przyjmowanie magnezu i spożywanie nadal kawy nie pomoże w pozbyć się skurczy. A rzadko pewnie kto tak robi. [/quote]
Zgadzam się całkowicie co do kawy. Mnie skurcze bardzo często męczyły, też brałam plusssza. Teraz znów skurcze wracają i to właśnie chyba przez kawę. Dlatego postanawiam rzucić ;] co więcej słyszałam, że właśnie jakieś napoje z magnezem mogą dodać energii, więc może czymś takim zastąpie kawę.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Skurcze
PostNapisane: 2010-08-20, 13:00 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-08-17, 17:11
Posty:11
Niestety bardzo wiele produktów wypłukuje magnez... kawa, alkohol, cola i wszystkie zawierające w sobie kofeinę. Ja osobiście nie potrafiłabym odzwyczaić się od kawy. Będę częściej piła sok pomidorowy, jadła, ale kawy pić nie przestanę. A jeśli skurcze znów się pojawią, wrócę do stosowaniu Neomagu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Skurcze
PostNapisane: 2010-08-22, 12:40 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-07-12, 22:33
Posty:23
Prawda. Kofeina w nadmiarze może być jednym z powodów skurczy gdyż ona "wypłukuje" magnez z organizmu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Skurcze
PostNapisane: 2010-08-23, 10:38 
Napoje z magnezem polecam, fajnie się po takim czuje. Sok pomidorowy to chyba ma więcej potasu, ale ja często pije Plusssz up z magnezem. Choć ja kawy nie piłam, nie lubię, ale za to przesadzałam z colą.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Skurcze
PostNapisane: 2010-08-26, 13:34 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-07-28, 16:51
Posty:170
Trudny wybór: kawa czy skurcze, ale moze jedna mała czarna nie zaszkodzi, przy diecie bogatej w magnez.

_________________
http://kitchen-nn.ru/2a5e6


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Skurcze
PostNapisane: 2010-08-26, 13:55 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-08-17, 17:11
Posty:11
Ja zdecydowanie nie odstawiam małej czarnej, biorę Neomag i piję więcej soku pomidorowego.
Pomidory mają i magnez i potas, do tego witamina B6 zawarta w Neomagu i po skurczach :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Skurcze
PostNapisane: 2010-08-26, 17:17 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-19, 20:29
Posty:980
Lokalizacja: Kuj.-Pom./Wlkp.
Magdaa ale jak długo już stosujesz ten NeoMag ? Tam jest 50 tabletek, używasz to cały czas. Mnie kończy się dopiero pierwszy listek i nie odczułam, żeby mi całkowicie znikły skurcze. Przez ten czas stosowania ich zdarzyło mi się, że czułam iż na łydkach zaraz poczuję ten straszny ból, chociaż nie dochodził do samego końca bo ustąpił. I tak się zastanawiam jak długo mam brać jeszcze.

_________________
' Droga- rządzi nami, raz wiedzie raz zwodzi
Diabelskie widły rozgałęzia się
I drzewo niewiedzy, gdzie dobre w złe przechodzi
Nieludzkie prawo, nieubłagane lewo..'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Skurcze
PostNapisane: 2010-08-27, 10:33 
Ja brałam plusssza z magnezem ale tego zwykłego, rozpuszczalnego. Mi po tygodniu przeszło. Ale to może zależy jak duże masz braki. Wiem, że jakieś inne substancje skutecznie utrudniają wchłanianie się magnezu, może sprawdź :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Skurcze
PostNapisane: 2011-12-15, 08:21 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-11-09, 07:19
Posty:137
no wlasnie, brak magnezu. unikaj picia kawy i wszelakich form wyplukiwania magnezu z twojego organizmu plus wzbogac swoją dietę o produkty zawierające ten pierwiastek.

_________________
modne dodatki


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO