dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 18  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: e-papieros
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-05-11, 09:30 
lolo32 napisał(a):
dobry e-papieros to wydatek 300 zł przecież...

300zł to jest bardzo duże przepłacenie. Chyba, że lubisz sponsorować reklamy e-papierosów, bo zauważ, że te najdroższe są najbardziej reklamowane.

aaneczkaa napisał(a):
wszystko za darmo, to gdzie tutaj producent ma zysk??? Co prawda ja kupiłam swojego e papierosa z firmy Lime i trochę za niego zapłaciłam, ale uważam że warto było ponieważ jest to sprzęt dobrej jakości, nie to co produkty z sieci, które po kilkurazowym użyciu zaczynają przeciekać, daltego warto zainwestować w coś dobrego.

Przecież lime jest sprzedawane na grouponach, czyli nie może być dobre, bo tam lądują produkty, które się nie sprzedają..


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2014-05-12, 13:54 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
dobrego e papierosa można kupić od 250 do 300 zł, ja kupiłam swojego na mylime.pl za niecałe 300 zł, ale postanowiłam zainwestować więcej bo dotychczasowe e papierosy były tańsze ale szybko lądowały w koszu, wiec w konsekwencji ciągłe zmiany e papierosó kosztowałyby mnie duzo więcej. Co do zakupów grupowych to nie zgodze się z tym, że lądują tam rzeczy które się nie sprzedają, bardzo często tam zaglądam i za każdym razem dostaję inne oferty to znaczyłoby że nic się w tym kraju nie sprzedaje, bo na takim grupownie możesz kupić wszystko. Rozumiem że według Ciebie na takim allegro też sprzedają się rzeczy których nikt nie chce kupić???


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2014-05-13, 14:08 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-07-31, 14:10
Posty:8
szczerze mówiąc, według mnie 300 zł to wysoka cena. spokojnie przecież można kupić jakieś w przedziale 100-200 zł - wystarczy poszukać, np. http://spam


Ostatnio edytowano 2014-05-14, 10:55 przez samba_mamba, łącznie edytowano 2 razy
prosimy, bez SPAMowania forum, następnym razem dostaniesz ostrzeżenie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2014-05-15, 16:50 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-05-15, 16:00
Posty:8
W jakiś sposób e-papieros jest uzależniający, ale moim zdaniem lepiej palić e-papieros niż te normalne


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2014-05-17, 11:13 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
cena zależy od tego co chesz kupic jeśli dobry sprzęt to musisz się liczyć z nieco wyższymi kosztami, jeśli coś co za chwilę trafi do kosza to kupisz coś już za małe pieniądze. tylko pytanie po co. Jka szukacie dobrych e papierosó to sprawdzajcie producentów i pytajcie o gwarancje, na te dobre fajki dostaniecie nawet kilka miesiecy gwarancji, a to ważne.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2014-05-18, 17:13 
aaneczkaa napisał(a):
dobrego e papierosa można kupić od 250 do 300 zł

A niby czym się on różni od tego za 100zł? Oprócz tego, że producentowi musi się zwrócić kasa za reklame..

asiagrze napisał(a):
W jakiś sposób e-papieros jest uzależniający, ale moim zdaniem lepiej palić e-papieros niż te normalne

W liquidzie jest nikotyna, więc to normalne, że uzależniają. Z drugiej strony przez zmniejszanie dawki nikotyny można wyjść z nałogu.

aaneczkaa napisał(a):
cena zależy od tego co chesz kupic jeśli dobry sprzęt to musisz się liczyć z nieco wyższymi kosztami, jeśli coś co za chwilę trafi do kosza to kupisz coś już za małe pieniądze.
Wyższe koszta to nie znaczy żeby przepłacać.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2014-05-22, 16:26 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
bo już miałam e papierosa za 100 zł i szybko przekonałam się że to były pieniądze wyrzucone w błoto, sprzedawca nie dał mi żadnej gwarancji więc nie mogłam ubiegać się o zwrot pieniędzy, a e papieros nie posłużył mi zbyt długo.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2014-05-23, 23:43 
aaneczkaa napisał(a):
wszystko za darmo, to gdzie tutaj producent ma zysk??? Co prawda ja kupiłam swojego e papierosa z firmy Lime i trochę za niego zapłaciłam, ale uważam że warto było ponieważ jest to sprzęt dobrej jakości, nie to co produkty z sieci, które po kilkurazowym użyciu zaczynają przeciekać, daltego warto zainwestować w coś dobrego.


i przeplacilas, !!
foof to nie produkt z biedronki, tylko normalna firma, nawet jak lime, tylko nie tak droga,

a co do zysku z freepal, to wydaje mi sie ze zyskuja na tym ze regularnie kupuje okreslona ilosc liquidu, zamiast kupowac go w kazdym kiosku na drodze z pracy do domu, bez przywiazania do marki


lolo32 napisał(a):
dobry e-papieros to wydatek 300 zł przecież...

a wlasnie ze nie, 300zl to grubo przeplacona sprawa, zwykle za logo firmy, oraz za jakis sztuczny design, dobry e-p mozna kupic za 100zl

aaneczkaa napisał(a):
dobrego e papierosa można kupić od 250 do 300 zł, ja kupiłam swojego na mylime.pl za niecałe 300 zł, ale postanowiłam zainwestować więcej bo dotychczasowe e papierosy były tańsze ale szybko lądowały w koszu, wiec w konsekwencji ciągłe zmiany e papierosó kosztowałyby mnie duzo więcej.

zxnow sie powtorze, przeplacilas, ten model za 250-300zl nie ma nic w sobie lepszego niz foof za 90zl, serio, a nawet mylime ma slabsza gwarancje, zostalas nabita w butelke

ale zgadzam sie ze na allegro chłamu za 50zl sie nie kupuje bo to wyrzucone pieniadze


aaneczkaa napisał(a):
Co do zakupów grupowych to nie zgodze się z tym, że lądują tam rzeczy które się nie sprzedają, bardzo często tam zaglądam i za każdym razem dostaję inne oferty to znaczyłoby że nic się w tym kraju nie sprzedaje, bo na takim grupownie możesz kupić wszystko. Rozumiem że według Ciebie na takim allegro też sprzedają się rzeczy których nikt nie chce kupić???


groupon to ratowanie sprzedazy! nie dosc ze producent wystawia tam produkt za 50% ceny z internetowego sklepu, to jeszcze groupon bierze 50% marży, czyli do dystrybutora wraca 25% ceny wyjsciowej, w tym osczywiscie sa jeszcze koszty produkcji
na tym przykladzie widac jak produkty oferowane nam np mylime są wysoko przewartosciowane, oplaca im sie sprzedac go za 25% ceny, a ile osób zaplacilo i przeplacilo po 100% ?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2014-05-25, 14:13 
jak odrożnić te e-papierosy za 100 zł, które są godne uwagi od tych beznajdziejnych? przed zakupem.?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2014-05-25, 16:30 
juzek napisał(a):
jak odrożnić te e-papierosy za 100 zł, które są godne uwagi od tych beznajdziejnych? przed zakupem.?

Popatrz na moc baterii. Co najmniej musi mieć 900mAh a do tego na jaki okres producent daje gwarancje. Poważne firmy dają na 12 miesięcy.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 18  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO