dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 18  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: e-papieros
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-02-16, 12:17 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
no ceny są bardzo atrakcyjne, no i można teraz kupić większa ilość i mieć na zapas muszę poszperać na ich stronce i popatrzeć jakie smaki przypadną mi do gustu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2014-02-26, 23:21 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-02-25, 21:15
Posty:3
Na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie epapierosa? Czym się sugerować?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2014-02-27, 21:24 
przede wszystkim nie ceną tylko jakościa wykonania. Te e-papierosy za kilkadziesiat złotych to nadaja się tylko do kosza-wiem to z własnego doświadczenia. Ja poszlam po rozum do glowy i zakupiłam porządny sprzęt w atrakcyjnej cenie z gwarancją szesciomiesieczna. Liquidy tez tam zamawiam. Jesli ktoś chce to niech zajrzy na strone mylime.pl i sam sie przekona.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2014-03-02, 21:22 
Lime też ma niedrogie zestawy, start M mozna juz za 99 zł kupić. Liquidy tej firmy na gruponie wychodzą po niecałe 12 zł jak sie kupi zestaw.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2014-03-02, 21:32 
To faktycznie można zaoszczędzić, jest z czego wybierać, 28 smaków i 4 moce.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2014-03-03, 12:36 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-03-03, 12:05
Posty:4
Moim zdaniem e-papierosy zostaną albo całkowicie zakazane, albo zostanie na nie nałożona wysoka akcyza. To wszystko stanie się na przestrzeni tygodni. Za duzy biznes się zrobił, a państwo z tego ma za mało.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2014-03-03, 23:03 
Ja papierosy elektroniczne traktuje jako gadżet dla smakoszy. Wybór smaków jest dużo większy, chociażby te marki Lime, o których wspominacie. Nałogowy palacz raczej zostanie przy analogowych, elektroniczne pali sie dla przyjemności i relaksu.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2014-03-04, 19:06 
Nie koniecznie zostanie przy analogowych. Ja jestem zagorzałym palaczem i teraz przechodzę na e-papierosa i idzie mi świetnie-moze uda mi się wogole rzucic analogi. jedno jest pewne że ep sa zdecydowanie mniej szkodliwe.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2014-03-09, 14:16 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 19:32
Posty:163
maruda30 napisał(a):
Na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie epapierosa? Czym się sugerować?

Zwracaj uwagę na moc baterii. Przekłada się to na wygodę użytkowania - jak ci się w środku dnia bateria rozładuje, to raczej nie będziesz zadowolony. Najlepsze są e-p, które mają baterię conajmniej 900 mAh.

płatek napisał(a):
Moim zdaniem e-papierosy zostaną albo całkowicie zakazane, albo zostanie na nie nałożona wysoka akcyza. To wszystko stanie się na przestrzeni tygodni. Za duzy biznes się zrobił, a państwo z tego ma za mało.

Na pewno nie jest to na rękę koncerną tytoniowym - stąd też tyle idiotycznych informacji w internecie, które nie są zgodne z prawdą i oczerniają elektroniczne papierosy.

gula1977 napisał(a):
jedno jest pewne że ep sa zdecydowanie mniej szkodliwe.

Przede wszystkim nie ma w nich tych wszystkim substancji smolistych jak w przypadku normalnych fajek.

_________________
Nie jestem szczypiorem :/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2014-03-09, 19:44 
maruda30 napisał(a):
Na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie epapierosa? Czym się sugerować?

ceną, mocą, jakością, pojemnoscią baterii, klasą sprzetu, opiniami, itp

polecam Foof 1100mAh, dostepny do 100zl,
mam i jestem zadowolony

kayay napisał(a):
Lime też ma niedrogie zestawy, start M mozna juz za 99 zł kupić. Liquidy tej firmy na gruponie wychodzą po niecałe 12 zł jak sie kupi zestaw.


odradzam, calkowicie,
lime jest slaby i drogi, a ten wymieniony to smiech na sali, bateria 200mAh, czyli nie dojdziesz do pracy a ona juz padnie, za tą samą cene masz foof, i tu bateria starcza nawet na 3 dni


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 18  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO