dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: e-papieros
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-10-23, 13:10 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-20, 23:21
Posty:48
Lokalizacja: Warszawa
Uwazam, ze jezeli komus potrzebna pomoc w rzuceniu palenia to najlepiej udac sie do lekarza i przepisac odpowiednie tabletki/plastry. Natomiast ten e-papieros kojarzy mi sie troche z dmuchana lalą, jezeli rozumiecie odniesienie :) No offence!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2011-10-26, 11:46 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-10-19, 11:08
Posty:15
słyszeliście, że ryanair wprowadza takie papierosy w swoich samolotach?!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2012-03-26, 18:08 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-03-26, 16:59
Posty:34
„Tribestan – pierwszy w Polsce preparat dla kobiet i mężczyzn podnoszący libido”



http://i39.tinypic.com/bilzr4.jpg


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2012-03-26, 19:24 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-03-15, 20:30
Posty:120
Ten cały e-papieros to aż tak nie zaspokaja "potrzeby" zapalenia papierosa. Plastry też nic nie dają. Ich cena jest wielka, ale mówię wam że one nic nie dają. Jak się zdejmie ten plasterek to się jeszcze bardziej chce palić. Wiem o tym, bo moja mama i ciocia je naklejały :) Najlepszym sposobem na rzucenie palenia jest silna wola, i tylko tyle jest potrzebne.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2012-04-01, 13:38 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-09-22, 17:34
Posty:85
Ja jeszcze dodam od siebie, że taki papieros to dobra sprawa dla ludzi, którzy raczej nadal chcą palić, ale mniej się truć. Ja zaczynałem rok temu kurację z tabletkami (Tabex), i faktycznie obrzydzały one smak papierosa, wybrałem tylko zły moment rzucania (dużo stresujących sytuacji).
Teraz mam zamiar znowu rozpocząć kurację rzucania palenia, właśnie z wspomnianymi wcześniej tabletkami. Dodam jeszcze, że nie zawierają one nikotyny,a substancje, które mają blokować w organizmie domaganie się przez niego nikotyny. Oczywiście trzeba się jeszcze odpowiednio do tego nastawić i pozbyć się równie uciążliwego odruchu sięgania po papierosa.

_________________
Jeśli a oznacza szczęście, to a = x + y + z; x - to praca, y - rozrywki, z - umiejętność trzymania języka za zębami.
Wrzuta mp3 Serwery cs


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2013-12-23, 13:04 
Odświeżę ten temat, bo chcę się zapytać jakich modeli używacie, które obecnie sa godne polecenia, a których unikać? Czy Te zestawy do 100 zł są dobre?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2013-12-28, 21:37 
Ja bym się nad tymi do 100 zł zastanowiła dwa razy, zwłaszcza jeśli jest to zestaw z dwoma bateriami.
Zanim wybierzesz firmę zastanów się jak często i jak dużo palisz, czy potrzebujesz większy czy mniejszy zestaw, sprawdź jak napełnia sie do nich liquidy, żeby nie zaczęły przeciekać.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2013-12-29, 22:31 
bo to glównie o to chodzi, żeby nie przestać palić a po prostu palić coś co nie szkodzi tak jak zwykły analogowy papieros. Ja nie chce rzucać palenia, bo lubie puścić dymka w towarzystwie, przy kawie, na imprezce. Przeszłam na e-papieros żeby się niepotrzebnie nie truć, a co do zestawów to radzę kupić droższy a lepszy jakościowo który posłuzy nam długo. Ja zaproponuję zajrzeć na stronke mylime.pl. Maja fajne zestawy, wiem bo sama mam jeden z takich.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2014-01-04, 22:27 
roztargniona - który zestaw lime masz? Ten pojedynczy czy z dwoma bateriami? Jak oceniasz jakościowo? Ja pół roku temu kupiłam e-papierosa za ok. 300 zł i ogólnie jest ok, tylko lakier zaczał z niego odpryskiwać i wygląda nędznie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2014-01-07, 20:46 
Adept
Offline

Dołączył(a):2014-01-07, 20:00
Posty:11
Nie wiem czy e-papieros jest takim idealnym rozwiązaniem. Wszystko to zależy od nas samych i naszej silnej woli. Jeśli chcemy rzucić palenie to najlepiej zrobić to z dnia na dzień. Wiem, że moi znajomi tak robili i to im naprawdę pomogło. E-papierosy nie są wcale takie nieszkodliwe jak mogłoby się wydawać.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO