dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: e-papieros
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-01-18, 22:29 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2013-12-01, 17:05
Posty:51
Uważam że E-papierosem da się rzucić palenie normalnego papierosa ponieważ mam kolegę w klasie który palił papierosy chciał się przerzucić na E-papierosa z ideą ze żuci nałóg papierosowy i udało mu się lecz teraz jest uzależniony od
E-fajki . poza tym E-papieros może nie śmierdzi ale jest bardziej rakotwórczy mimo że nie zawiera substancji smolistych.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2014-01-29, 17:45 
jolka01 napisał(a):
Uważam że E-papierosem da się rzucić palenie normalnego papierosa ponieważ mam kolegę w klasie który palił papierosy chciał się przerzucić na E-papierosa z ideą ze żuci nałóg papierosowy i udało mu się lecz teraz jest uzależniony od
E-fajki . poza tym E-papieros może nie śmierdzi ale jest bardziej rakotwórczy mimo że nie zawiera substancji smolistych.


Podaj proszę badania na podstawie jakich stwierdzasz fakt iż e-papierosy są bardziej rakotwórcze niż papieros analogowy. Podpowiem Ci gdzie szukać......NIGDZIE nie zbajdziesz takich badań. Natomiast badań stwierdzających rakotwórczość analogowych jest wiele. Nie znasz się na tym, to się nie wypowiadaj. Ja palę liquidy Lime, sa bardzo dobrej jakości. Nie kupuję żadnych podróbek nie wiadomego pochodzenia.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2014-02-03, 20:57 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
sama rzuciłam normalnego papierosa na tego "e" i przynajmniej wiem, że teraz nie truję osób w moim otoczeniu, poza tym pasuje mi to ze nie czuję już zapachu tytoniu a do duży plus, bo to zawsze było dla mnie uciążliwe, mam nadzieję że następny etap to będzie już rzucenie palenia.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2014-02-04, 22:45 
Tez myślałam o tym, żeby rzucić, ale posmakowały mi te owocowe liquidy Lime. Zwłaszcza ten z jabłkiem, śliwką czy wiśnią i mietą. Jak tu rzucić, jak to takie dobre.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2014-02-08, 14:55 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
Wowo jakie ciekawe smaki wymieniłaś, a jak to cenowo wygląda, rozumiem, że przez stronkę internetową można zamówić sobie olejki smakowe?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2014-02-08, 21:13 
a ja Wam coś powiem, proszę o jakąś radę. Jesteśmy razem 5 lat, mam do niego 100% zaufanie a wczoraj znajduję w marynarce ten właśnie- epapieros. pytam go , on mówi że mi kupił jak ja nie palę 2 lata, temat się skończył ,bo ja tak mam zawsze zadręczam się w duchu, nie ujawniając nic, a to mnie niszczy


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2014-02-11, 22:32 
witajcie;) dobrze że moja pociecha nie korzysta z tego forum, no ma dopiero 3 lata ale teraz dzieci szybciej się rozwijają. Jesteśmy z mężem tolerancyjni ,ale jednak chcemy chronić przed takimi ludźmi nasze dziecko


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2014-02-15, 15:59 
aaneczkaa napisał(a):
Wowo jakie ciekawe smaki wymieniłaś, a jak to cenowo wygląda, rozumiem, że przez stronkę internetową można zamówić sobie olejki smakowe?


Można w sklepie mylime.pl zamówić. Cenowo różnie, 10 ml kosztuje 19 zł, ale teraz jest promocja i niektóre smaki można już za 15,90 kupić, więc się opłaca.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2014-02-15, 23:58 
To się opłaca taka cena, zwykle kosztują dużo więcej i to nie koniecznie takie dobre.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: e-papieros
PostNapisane: 2014-02-16, 00:08 
Bardzo się opłaca, ja zwykle wydawałam koło 300 zł miesięcznie, a jak sobie teraz zrobiłam zapas tych liquidów Lime w promocji po 15,90 to mi starczy na kilka miesięcy, a nie wydaje więcej niż 80 zł miesięcznie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 18  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO