dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Antykoncepcja
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-06-12, 12:24 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-04-04, 16:28
Posty:78
pewnie, że tak, choć przed vibinem miałam inne tabletki, już nie pamiętam nazwy, brałam je dwa miesiące i szkoda, nie dałam rady dłużej bo tak źle się czułam, poszłam do lekarza i powiedział, że mogłam wcześniej przyjść, bo jeśli od razu są aż takie objawy to nie ma się co męczyć:)

_________________
"Moda przemija, styl pozostaje"


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2016-06-25, 11:59 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2016-06-25, 11:51
Posty:6
Mam wkładkę Levosert od prawie roku. Założyłam po urodzeniu córeczki. Dla mnie plusem było, że mogę przy wkładce karmić piersią mojego głodomorka - ma już 7 miesięcy, a jeszcze przy cycu :) Oczywiści taka wkładka nie wpływa na wątrobę, a z tabletkami różnie bywa.

_________________
Don't worry be happy ! :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2016-07-31, 08:35 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Teraz tabletki mają nowoczesne rozwiązania i nie maja negatywnego wpływu na organizm jesli sa odpowiednio dobrane. Są też takie które nie mają w skąłdzie estrogenów i można je również przyjmować przy karmieniu piersią. Ma tak np Limetic. Jesli o karmienie chodzi to gratulacje. Ja karmiłam synka 2,5 roku, więc jeszcze troche może być przed Tobą :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2016-08-15, 21:07 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2016-06-25, 11:51
Posty:6
2,5 roku? Wow to nieżle, ja nie wiem czy tyle damy radę, bo widzę, że już zaczyna marudzić. Z tabletek musiałam też zrezygnować, bo mam podwyższone enzymy wątrobowe, a wkładka nie przechodzi przez wątrobe, wiec to najodpowiedniejsza opcja.

_________________
Don't worry be happy ! :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2016-08-30, 19:06 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Miałam wkładkę i niestety puchło mi wszystko i lekarz musiał po pół roku usunąć. Ale miałam po tym ciężkie okresy bardzo, więc mam nadzieje, że u Ciebie tak nie będzie. Moim zdaniem tabletki to dobre wyjście i od siebie poleciłabym Ci Limetic, bo nic ze składu nie dostaje się do mleka. Co do samego karmienia to jestem zdania, że tyle ile synek potrzebował tyle bym dawała. Pewnego dnia sam powiedział "nie ce" i tyle :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2016-10-18, 11:00 
kolebka napisał(a):
Czasem zanim trafimy na odpowiedni środek antykoncepcyjny musi parę przetestować bo tak jak piszecie każdy organizm jest inny.

To się zgadza nie od razu pierwsze tabletki antykoncepcyjne podpasują też próbowałam kilka aż w końcu zostałam przy elin - najbardziej mi pod pasowały.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2016-10-28, 19:54 
dziewczyny pewnie słyszałyście, że wycofali lisvy... co teraz zrobić? mam kilka pytań i nie wiem gdzie się z tym zgłosić...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2016-10-28, 20:45 
No niestety to prawda. Lisvy zostały wycofane ale spokojnie, możesz napisać maila lekalert@grodzisk.rgnet.org albo próbować szybszej formy kontaktu i dzwonić pod numer: 22 755 96 48


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2016-10-29, 12:12 
frela napisał(a):
No niestety to prawda. Lisvy zostały wycofane ale spokojnie, możesz napisać maila lekalert@grodzisk.rgnet.org albo próbować szybszej formy kontaktu i dzwonić pod numer: 22 755 96 48



dzięki za pomoc już wysłałam maila kompletnie mnie to zaskoczyło


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2016-10-31, 21:01 
Spokojnie czasem się tak zdarza. Nie ma co panikować. Lekarze, farmaceuci wszyscy są świetnie poinformowani o zaistniałej sytuacji :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO