dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Antykoncepcja
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-11-03, 11:12 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Troche dziwna sytuacja powiem szczerze. Nikt nie mówi wprost co się stało, ale skoro wycofali to nic dobrego ;) Ja jednak nadal jestem za tabletkami i chyba zdania już nie zmienię. U mnie taka forma antykoncepcji sie sprawdza i to dla mnie najwazniejsze.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2016-11-14, 14:49 
U mnie też, zwłaszcza moje tabletki Belara, które nie powodują spadku libido ani wahań nastroju, dla mnie są super


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2016-11-15, 18:35 
smilla napisał(a):
U mnie też, zwłaszcza moje tabletki Belara, które nie powodują spadku libido ani wahań nastroju, dla mnie są super


czy belara nadaje się dla kobiet, które zaczynają brać antykoncepcje? czy to nie ma znaczenia


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2016-11-21, 19:59 
belare spokojnie mozesz zacząć brać nawet jeśli to Twoja pierwsza antykoncepcja. zawiera hormony najbardziej zbliżone do tych naturalnych


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2016-11-23, 19:58 
sanderusia napisał(a):
belare spokojnie mozesz zacząć brać nawet jeśli to Twoja pierwsza antykoncepcja. zawiera hormony najbardziej zbliżone do tych naturalnych


świetnie jeszcze skonsultuję się z lekarzem i jak nie będzie przeciwwskazań to chcę zacząć stosować belarę


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2016-11-25, 19:20 
polaa napisał(a):
sanderusia napisał(a):
belare spokojnie mozesz zacząć brać nawet jeśli to Twoja pierwsza antykoncepcja. zawiera hormony najbardziej zbliżone do tych naturalnych


świetnie jeszcze skonsultuję się z lekarzem i jak nie będzie przeciwwskazań to chcę zacząć stosować belarę



jasne kochana ja jestem bardzo zadowolona z belary- same plusy!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2016-11-29, 19:44 
sanderusia napisał(a):
polaa napisał(a):
sanderusia napisał(a):
belare spokojnie mozesz zacząć brać nawet jeśli to Twoja pierwsza antykoncepcja. zawiera hormony najbardziej zbliżone do tych naturalnych


świetnie jeszcze skonsultuję się z lekarzem i jak nie będzie przeciwwskazań to chcę zacząć stosować belarę



jasne kochana ja jestem bardzo zadowolona z belary- same plusy!


byłam u ginekologa mówi, że belara to tabletki, które bardzo chwalą sobie pacjentki- sama też juz je stosuje kilka dni


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2017-01-19, 19:32 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-05-22, 10:49
Posty:38
Ja mam od niedawna założoną wkładkę levosert. Lekarz mi zalecił na nadmierne krwawienia i uciążliwe bóle menstruacyjne. Oczywiście dodatkowo to tez środek antykoncepcyjny tak więc super sprawa bo mam wszystko w jednym.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2017-06-29, 12:27 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
5 postów pod rząd napisanych z anonima i zachwalających belarę. Na jakimś forum napisałyście nawet, że lekarz potrafi zapisać ją bez badań, bo wzrokowo potrafi ocenić po pacjentce, że tylko belara da radę zabezpieczyć ją przez ciążą. Serio ktoś płaci za tak słabo realizowaną reklamę? U mnie załatwiłyście sobie jedno - bana na używanie nazwy tej marki i to, że na pewno po belarę nie sięgnę. :)

Kasuję najnowsze posty, wątek zamykam by dać Wam czas na ochłonięcie. A stare zostawiam, żebyście wiedziały na jakiej podstawie tytuł Szeptacza Roku niestety Was ominie. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2020-02-29, 11:03 
Adept
Offline

Dołączył(a):2019-02-20, 22:10
Posty:20
Jak to faktycznie jest z tymi badaniami?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO