dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Antykoncepcja
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-05-11, 21:44 
aaneczkaa napisał(a):
to zależy, ja biorę belarę i jakosc przy okazji wakacji nie mam zamiaru zmieniać na plastry te z kolei boje się, że w wodzie mogłyby sie odkleić.


ja czytałam, że plastry mimo że ćwiczysz, pływasz, kąpiesz się do woli wcale się nie odklejają :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2016-05-12, 09:32 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
nie wiem, nigdy nie korzystałam, więc moze rzeczywiście tak jest, ale ja jakoś nie mogę się do tego przekonać, może rzeczywiście to tylko moja mania, ale u siebie zaobserwowałam, wiele pozytywnych zmian w organizmie odkąd zaczęłam przyjmować tabletki.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2016-05-15, 09:01 
aaneczkaa napisał(a):
nie wiem, nigdy nie korzystałam, więc moze rzeczywiście tak jest, ale ja jakoś nie mogę się do tego przekonać, może rzeczywiście to tylko moja mania, ale u siebie zaobserwowałam, wiele pozytywnych zmian w organizmie odkąd zaczęłam przyjmować tabletki.


plastry to moja pierwsza metoda antykoncepcji i mogę śmiało przyznać, że nie zmieniłabym jej na inną- przede wszystkim na bardzo dobre samopoczucie


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2016-05-15, 19:03 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1129
nasturcja napisał(a):
ja czytałam, że plastry mimo że ćwiczysz, pływasz, kąpiesz się do woli wcale się nie odklejają :)

jaasneee ;) Wiele widziałam już takich brzydkich, brudnych, na pół odklejonych plastrów na siłowni, żeby wierzyć w takie bajki ;)
Ja zdecydowanie wolę pigułki, biorę elin, przynajmniej ich nie widać. A przy okazji znacznie poprawiła mi się cera, bo po drugiej ciąży miałam masakrę na twarzy.

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2016-05-15, 20:25 
DorotaK to wszystko zależy od rodzaju plastra i zachowania higieny. Ja na siłowni jestem 4-5 razy w tygodniu i mój plasterek jest czyściutki i nie widoczny dla innych bo przyklejam go na pośladku :P Także nie wrzucaj wszystkich do jednego worka


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2016-05-16, 09:42 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
polinezja napisał(a):
plastry to moja pierwsza metoda antykoncepcji i mogę śmiało przyznać, że nie zmieniłabym jej na inną- przede wszystkim na bardzo dobre samopoczucie

u mnie z kolei odwrotnie, moja pierwsza antykoncepcja to tabletki i jestem przyzwyczajona do takiego rozwiązania. Poza tym na tabletkach na których jestem obecnie też się dobrze czuję, libido ok, nie tyję, mam lepsza cerę, nie mam już PMS i tak obfitych jak kiedyś okresów.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2016-05-17, 19:12 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
To pewnie bierzesz coś w systemie 24+4, tak? Kiedyś brałam vixpo przy podobnych zaburzeniach i bardzo mi się sprawdzały.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2016-05-17, 22:19 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-04-04, 16:28
Posty:78
moją pierwszą metodą też były tabletki, ale teraz nie zamieniłabym ich na nic, biorę obecnie Vibin i jak sobie przytomnę co działo się kiedyś, jak mnie bolało podczas miesiączkowania to aż się wzdrygam :)

_________________
"Moda przemija, styl pozostaje"


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2016-05-18, 18:42 
no tak, bo dobrze dobrana antykoncepcja może zniwelować złe samopoczucie w trakcie miesiączki :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2016-05-18, 21:06 
Ja nie miałam żadnych skutków ubocznych a stosowałam różne metody antykoncepcji. Więc tak jak napisałaś dobrze dobrana antykoncepcja to zero problemów z bólem głowy czy złym samopoczuciem.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO