dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 16  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Antykoncepcja
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-02-20, 19:42 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2015-09-02, 00:45
Posty:117
Ja od roku używam tabletek antykoncepcyjnych Vixpo i na libido nie ma w moim przypadku żadnego wpływu, za to moje PMS-y przeszły do prehistorii.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2016-02-23, 20:38 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-03-03, 11:02
Posty:95
ja stosuję plastry o niewielkiej dawca hormonów, dzięki czemu nie doświadczam żadnych huśtawek nastrojów :) nie występują u mnie także skutki uboczne


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2016-02-25, 22:02 
Pamiętam jak u mnie zbierała się woda w organiźmie i bolała mnie notorycznie głowa przy poprzednim środku antykoncepcyjnym. Teraz gdy stuje plastry Lisvy nie mam z tym najmniejszego problemu! :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2016-02-28, 10:46 
pampuszek a gdzie przyklejasz plasterki? I jak dbasz o ich higienę bo wydaje mi się to bardzo ważne :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2016-03-02, 13:30 
Plasterki można naklejać na brzuch, pośladki albo górną część ramion, tylko trzeba pamiętać aby przytrzymać je chwile ciepła dłonią to będą trzymać się dobrze.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2016-03-02, 22:03 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-03-03, 11:02
Posty:95
no muszę przyznać, ze to bardzo ważne aby skóra była sucha i czysta. plaster przyklejamy zawsze suchą i ciepłą dłonią przytrzymując go ok 30 sek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2016-03-03, 21:59 
Dzięki dziewczyny za odpowiedź. Jutro idę do lekarza i chyba przedyskutuje z nim ten rodzaj antykoncepcji. A powiedzcie mi tylko jeszcze jak jest z uprawianiem sportu? Plasterki się nie odklejają podczas ćwiczeń?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2016-03-04, 21:34 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-03-03, 11:02
Posty:95
mela79 napisał(a):
Dzięki dziewczyny za odpowiedź. Jutro idę do lekarza i chyba przedyskutuje z nim ten rodzaj antykoncepcji. A powiedzcie mi tylko jeszcze jak jest z uprawianiem sportu? Plasterki się nie odklejają podczas ćwiczeń?


i jak po wizycie? ja uprawiam sport 3 razy w tygodniu i jeśli dobrze przykleisz plaster nie powinno być z tym problemu :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2016-03-11, 20:58 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-02-04, 11:45
Posty:35
na temat antykoncepcji szerzej możesz poczytać na http://obk.pl/wady-i-zalety-pigulek-antykoncepcyjnych/ ogólne plusy minusy no ale wiadomo lepiej zapytac lekarza on jeszcze lepiej Ci wszystko wytłumaczy. Ja wolę metodę z mierzeniem temperatury może nie jest bardzo skuteczna ale najlepsza dla mnie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Antykoncepcja
PostNapisane: 2016-03-14, 17:10 
Na takie tematy lepiej porozmawiać z lekarzem niż czytać o wadach i zaletach. Jak ktoś ma problemy z wątrobą czy odczuwa inne skutki uboczne to plastry tutaj będą najlepszym wyborem


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 16  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO