dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jak schudnąć?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-06-05, 19:41 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-08-18, 22:06
Posty:38
Seks w nietypowych miejscach...no jasne, że nam się zdarzyło, ale gdzie to nie zdradzę. Wrażenia niesamowite ;-) Seks jest dobry na schudnięcie, więc może rzeczywiście nie ma sensu katować się dietami czy ćwiczeniami.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2012-06-05, 20:05 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-11-19, 00:10
Posty:48
moi drodzy, ja juz to kiedys pisalam na jakims forum ale napisze jeszcze raz ! najlepsza dieta to seks dieta :D zamiast kolacji seks, zamiast slodyczy seks i oprocz tego seks na deser :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2012-06-06, 09:58 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-11-18, 20:36
Posty:90
Kurcze seks w nietypowych miejscach..chciałabym tak. U nas są na razie testowane łóżka, może kiedyś się zmieni. ;)
Poza seks dietą zawsze można jeszcze pójść na fitness, ale mnie ostatnio zniechęciły coraz wyższe koszty, więc pozostaje wielogodzinne spędzanie czasu i kochanie się.
Szkoda,że nie da rady zmierzyć jakiegoś licznika spalania kcal. :D

_________________
http://tablojd.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2012-06-06, 18:25 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-11-19, 00:10
Posty:48
haha :D no, licznik na spalanie kalorii podczas seksu bylby dobry. ja ostatnio zaczelam grac w tenisa i jezdzic na rolkach, ale mysle, ze oprocz tego dodam tez seksdiete :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2012-06-07, 15:29 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-12-21, 22:24
Posty:35
Sama dieta jest bardzo męcząca,dlatego warto to urozmaicać ćwiczeniami.Wtedy jest zajęcie i nie myśli się tak dużo o jedzenie.Diet jest wiele,jednak jeśli na własną rękę nie uda Wam się schudnąć warto udać się do dietetyka.

_________________
http://tablojd.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2012-06-13, 15:49 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-03-31, 20:33
Posty:134
dzisiaj będzie program na Tvn Style w którym będą przedstawiciele bloga oświeconego kochanka, może coś powiedzą o tym chudnięciu :) mam nadzieję, że do 23:30 nie zasnę :) Ale Lech Starowicz nawet zamieścił to info na fb, to chyba podpisuje się pod tym co będą mówić :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2012-06-14, 11:14 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-12-28, 17:52
Posty:72
Lokalizacja: z dna piekieł...
Dietka i troche ruchu na pewno pomoze.Nie martw sie bo nie przytyłas duzo :-) Ja po ciazy 13 kg przytyłam i własnie z tym walcze :-D

_________________
,,A te dni ciszy które, które dzielą nas
Podpowiadają mi złe obrazy
Muszę to przespać przeczekać, przeczekać
Trzeba mi...
A jutro znowu pójdziemy nad rzekę..."


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2012-06-15, 15:46 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-03-31, 20:33
Posty:134
no niby tak, ale czasami komuś łatwiej zrzucić 13 kg niż innemu 3 czy 4... zależy od osoby, już to widzę po sobie, bo moja siostra też przybrała w ciąży 10 kg i po pół roku nie ma ani znaku, a w sumie żadnej diety czy nic nie stosowała... no ale ja działam, działam i efekty już widzę :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2012-06-26, 19:03 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2012-05-15, 15:43
Posty:79
Lilianka27 ja schudłam 17 kg w ciągu niecałego roku, a zmieniłam swoje nawyki żywieniowe o 180 stopni + ćwiczenia. Wiem, że będąc matką, ciężko czasem znaleźć chwilę dla siebie, ale naprawdę polecam wprowadzac stopniowo zdrowe produkty (jeść płatki owsiane wysokobłonnikowe czy crunchy na śniadanie, jeśli coś słodkiego, to zaminieć snickersa na cruchowy batonik). Jest wiele różnych możliwości, żeby robić dobrze dla swojego ciała i umysłu!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2012-08-28, 15:05 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-05-21, 15:46
Posty:11
A może zdrowe odżywianie, sporo warzyw, owoców i wody mineralnej? Do tego ruch fizyczny, nie objadanie się na noc ... zwykle pomaga na zrzucenie kilku kg.

_________________
Ciepłe polary na chłodną jesień.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO