dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jak schudnąć?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-02-27, 16:20 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-12-12, 13:18
Posty:24
Ja zawsze miałam problem z wyrobieniem mięśni brzucha. Czasem gdy niepoprawnie wykonywałam ćwiczenia lub kładłam większy nacisk na jedną stronę kończyło się to tym, że wyglądały krzywo. Warto pamiętać, że nie tylko brzuszki pomagają wyrobić mięśnie. Ostatnio czytałam ten artykuł:http://www.kobiety.pl/fit/proste-sposoby-na-zgrabny-brzuch i znalazłam tu sporo ciekawych trików na to jak poradzić sobie z oponką i jak dorobić się wymarzonego sześciopaku.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2018-04-04, 18:38 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2017-05-17, 20:14
Posty:106
Ja postawiłam na zdrowe odżywianie, zamawiam jedzonko z wygodnej diety- z nimi jem świeżo, smacznie, zdrowo i regularnie a do tego ćwiczę i efekty są bardzo zadowalające!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2018-06-11, 18:54 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-02-16, 10:58
Posty:37
Mi nawet nie tyle na chudnieciu zalezalo, co na zdrowiu :) Zaczelam dbac o siebie, uwazac na to, co jem i cwiczyc wiecej niz do tej pory, jednak zdrowy tryb zycia jest wazny :) Zaczelam tez czytac takie artykuly o zdrowym trybie zycia na https://hashimotoplan.com/ - mega polecam, bo info konkretne :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2018-06-14, 13:33 
Przede wszystkim trzeba dobrze dobierać jedzenie do aktywności fizycznej. Cudów tu nie ma. Żadnych tabletek też nie ma na to. Ja dbam o wartościowe posiłki, często zamawiam z http://hurryupshrimp.pl/ wiem, że to dobrej jakości jedzenie no i bardzo wartościowe. Do tego no cwiczę w domu przynajmniej 30 minut dziennie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2018-06-27, 22:30 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
U mnie się najlepiej sprawdza po prostu ograniczenie słodyczy, więcej owoców i warzyw, no i ruch, przede wszystkim ruch


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2018-07-28, 15:17 
U mnie też sprawdziło się przejście na zdrową dietę, ograniczenie słodyczy i trochę ruchu. Przede wszystkim zaczęłam sie odchudzać zamawiając catering dietetyczny warszawski dzień by gessler. Dania sa super smaczne, zdrowe, po prostu pyszne.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2018-10-14, 13:06 
Ja oczywiście staram się dobrze odżywiać, ruszać, ale jak się ma spowolniony metabolizm to może to nie wystarczać. U siebie podkręcam go przyprawami i dodatkowo przyjmuję od niedawna citrosept slim. Ma skład pozytywnie wpływający na trawienie i faktycznie zauważam to u siebie. :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2018-11-14, 22:47 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-12, 17:02
Posty:217
A co takiego ma w składzie, że tak działa pozytywnie? Jak się go stosuje?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2018-11-26, 09:09 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2018-11-26, 01:16
Posty:5
Wystarczy się ruszać. Nawet niedługie, ale intensywne treningi zdziałają cuda.

_________________
[...] ludzie o wiele łatwiej wybaczają innym omyłki niż to, że mieli rację.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2019-05-31, 16:45 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1127
I tego się trzymam ;) Moja jedyna delikatna pomoc w tej chwili to ta herbatka https://www.doz.pl/apteka/p125465-ZIELNIK_DOZ_Dbam_o_kontrole_masy_ciala_herbatka_ziolowa_2_g_10_szt.

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO