dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jak schudnąć?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-07-15, 08:09 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-12-18, 21:35
Posty:117
Z tego co widziałam w sklepie to sa 3 rodzaje - 4 x Super Slim odchudzanie, Active Burn Spalanie i Slim Plus Anti Yoyo. Kupiłam wszystkie 3, pije juz jakis czas i przyznam że i smak mają cąłkiem całkiem i mój brzuszek jakby troche mniejszy :-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2017-07-23, 19:56 
samba_mamba napisał(a):
Ile właściwie jest rodzajów tych herbat bo zdążyłam się pogubić. :D


samba_mamba, w ofercie herbat funkcjonalnych Big-Active znajdziesz: Active Burn Spalanie, Slim Plus Anti Yoyo oraz 4 x Super Slim odchudzanie i oczyszczanie.

Zachęcam do zadawania pytań - służę pomocą w doborze odpowiedniego wariantu.

Pozdrawiam,
Online Ekspert Big-Active


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2017-07-23, 19:58 
Tranquill napisał(a):
A są jakieś przeciwwskazania aby pić herbaty funkcjonalne ?


Tranquill, herbat funkcjonalnych nie należy stosować w przypadku reakcji uczuleniowej, na którykolwiek ze składników oraz w okresie ciąży i karmienia. Herbaty takie nie są również odpowiednie dla dzieci.

Pozdrawiam,
Online Ekspert Big-Active


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2017-07-23, 20:00 
Tranquill napisał(a):
Z tego co widziałam w sklepie to sa 3 rodzaje - 4 x Super Slim odchudzanie, Active Burn Spalanie i Slim Plus Anti Yoyo. Kupiłam wszystkie 3, pije juz jakis czas i przyznam że i smak mają cąłkiem całkiem i mój brzuszek jakby troche mniejszy :-)


Gratuluję pierwszych wyników! Pozwolę sobie przypomnieć o zalecanym dziennym spożyciu 3 filiżanek herbaty, dla osiągnięcia najlepszych efektów. :)

Służę pomocą w przypadku pytań bądź wątpliwości.

Pozdrawiam,
Online Ekspert Big-Active


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2017-07-26, 20:08 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-07-26, 18:49
Posty:27
Od której z tych herbat warto zacząć odchudzanie? Już się każdego sposobu chwytam żeby trochę zgubić :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2017-07-26, 20:49 
ale moim zdaniem picie tych herbat tzw funkcjonalnych należy połączyć z aktywnością fizyczną tak ?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2017-07-27, 09:33 
Ja nie wierzę w takie herbatki odchudzające, bo to nic nie daje. Żeby schudnąć potrzebna jest dieta i aktywność fizyczna. Ja na przykład zauważyłam, że dużo schudłam odkąd zapisałam się do szkoły royal dance center. Chodzę tam na zajęcia z tańca, które sa naprawdę męczące i waga leci w dół.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2017-07-28, 11:30 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-07-26, 18:49
Posty:27
Na pewno sama herbata nas nie odchudzi :) chyba że bedziemy tylko ją pić i nie bedziemy nic jeść :D, raczej bym to traktowała jako dodatkowe wspomaganie, nie od dziś się mówi że odpowiednie rośliny mogą pomóc chudnąć


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2017-07-28, 19:13 
Trochę ruchu , ograniczenie wielkości posiłków . To podstawa. Następnie można wspomóc trawienie , przemianę materii, spalanie tkanki tłuszczowej np. ja pije trzy razy dziennie 4xsuper slim. Moim zdaniem jest to skuteczna metoda. http://www.nakazdytemat.pl/posting.php?mode=reply&f=29&t=11852&sid=2c90a6fb2da573bb2f5e6f45a6eddc75#


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2017-07-29, 22:01 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1127
errenella napisał(a):
Ja nie wierzę w takie herbatki odchudzające, bo to nic nie daje. Żeby schudnąć potrzebna jest dieta i aktywność fizyczna. Ja na przykład zauważyłam, że dużo schudłam odkąd zapisałam się do szkoły royal dance center. Chodzę tam na zajęcia z tańca, które sa naprawdę męczące i waga leci w dół.

No ale są herbatki, które przyspieszają spalanie, więc dzięki nim ćwiczenia będą jeszcze bardziej efektywne.

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO