dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jak schudnąć?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-05-12, 12:14 
ja zamawiam przez internet. co do wyboru, to chyba zależy już od Ciebie, ja się zdecydowałam na 4 x Super Slim, bo miałam problemy z nadmiernym łaknieniem. Jestem już po kilku opakowaniach i zdecydowanie mogę powiedzieć, że działa ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2017-05-14, 14:51 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-12-18, 21:35
Posty:117
Mi szkoda czasu na latanie po sklepach i szukanie więc zamawiam na ich stronie smacznaherbata.pl często są tam różne ciekawe promocje :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2017-05-15, 19:59 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2017-05-07, 15:29
Posty:3
Znalazłam i kupiłam 2 opakowania 4xSuper Slim! :D http://www.smacznaherbata.pl/big-active-4xsuper-slim---odchudzanie-i-oczyszczanie-20tbx2g


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2017-05-15, 23:01 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-08-22, 23:50
Posty:5
Fakt - bez diety nie schudniesz. Zamień produkty na zdrowsze, mniej tuczące, a także zauważysz różnicę. Do picia przede wszystkim woda, ale i te herbatki nie zaszkodzą. Ziołowy skład jest na plus. Jestem z tobą, dam znać jak sama zakończę pełna kurację.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2017-05-22, 16:32 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1129
To i ja się przyłączam do gubienia wagi, za miesiąc idę na wesele, chciałabym w tym czasie zgubić około 3 kg. Staram się nie jeść wieczorami, ograniczyć węglowodany, więcej się ruszam. Którą z tych herbat polecicie na początek?

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2017-05-26, 16:17 
Super się traci wagę przy wszelakim sporcie. Ja odkąd chodzę na zajęcia salsy w szkole royal dance center to zgubiłam już prawie 10kg i czuję się z tym świetnie. A przy okazji taniec bardzo mnie wciągnął!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2017-05-29, 08:50 
DorotaK napisał(a):
To i ja się przyłączam do gubienia wagi, za miesiąc idę na wesele, chciałabym w tym czasie zgubić około 3 kg. Staram się nie jeść wieczorami, ograniczyć węglowodany, więcej się ruszam. Którą z tych herbat polecicie na początek?


Przede wszystkim gratuluję podjęcia tak ważnej decyzji o odchudzaniu. Na początek, na ograniczenie apetytu polecam herbatę funkcjonalną Big-Active Slim Plus, w której składzie znajdziesz m.in. morwę białą oraz ekstrakt z owoców opuncji figowej. Oprócz redukcji apetytu, ograniczysz wchłanianie węglowodanów z posiłków, a włączając solidną porcję ruchu przyśpieszysz spalanie tkanki tłuszczowej.

Zachęcam do zadawania pytań w przypadku wątpliwości, służę pomocą. :)

Pozdrawiam,
Online Ekspert Big-Active


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2017-05-29, 08:52 
Mylenna napisał(a):
Super się traci wagę przy wszelakim sporcie. Ja odkąd chodzę na zajęcia salsy w szkole royal dance center to zgubiłam już prawie 10kg i czuję się z tym świetnie. A przy okazji taniec bardzo mnie wciągnął!


Mylenna, sport to najlepszy sposób na utratę zbędnych kilogramów i utrzymanie pięknej linii, warto jednak sięgnąć przy tym po zdrową suplementację. Ze swojej strony polecam herbatę funkcjonalną Big-Active Active Burn. Jej bogaty skład z guaraną, morszczynem, pu-erh, l-karnityną czy kwiatem hibiskusa, nie tylko podkręca spalanie, ale dostarcza również organizmowi pozytywnej energii. Zachęcam do spróbowania - oryginalny smak owocu granatu i czerwonej pomarańczy, na pewno przypadnie Ci do gustu. :)

Zachęcam do zadawania pytań. Na wszystkie chętnie odpowiem.

Pozdrawiam,
Online Ekspert Big-Active


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2017-05-31, 21:42 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1129
Dziękuję za odpowiedź, zakupy zrobione
Obrazek
zaczynam od dzisiaj? Ile dziennie mam wypijać dla najlepszych efektów?

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2017-06-01, 00:17 
Mnie w tym roku koleżanka namawia na wczasy odchudzajace w ośrodku debrzyno http://debrzyno.com.pl/. I w sumie to pojechałabym, bo oferta wygląda bardzo fajnie :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO