dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jak schudnąć?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-03-23, 15:47 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-12-18, 21:35
Posty:117
Ja na swoje efekty nie musiałam czekać długo :) ale poza stosowaniem colonu jeszcze starałam się delikatnie ćwiczyć i spacerować plus troszkę zmienić moją dietę. Tak szczerze to po około 2 tygodniach schudłam 2 kg a dla mnie to bardzo dużo.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2017-03-28, 21:22 
nikt nic nowego nie wymyśli, tylko ruszać się i odpowiednio odżywiać, do tego by wzmocnić efekt i przyśpieszyć odchudzanie, dodać dobry suplement, od siebie polecam coraz bardziej popularny Bigup ( instoya)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2017-03-29, 10:07 
ja wspomagam się produktami od vital progres, są na prawdę skuteczne. Aktualnie biorę amlan forte, ale ofertę maja dużą i każdy znajdzie coś dla siebie


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2017-03-29, 12:30 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-05-25, 15:20
Posty:88
Nie słyszałam o takim agreście :) Tez kupiłam ten wspomniany powyżej colon slim, piję ok. dwóch tygodni. Zauważyłam, że po wypiciu apetyt mi się zmniejsza co mnie bardzo ucieszyło :) Mam nadzieję, że będzie tylko lepiej. Zaparć i tego typu problemów nie mam.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2017-04-10, 21:27 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Zmniejszenie apetytu powiadasz... A jakie to jest w smaku i na jakiej zasadzie działa? :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2017-04-11, 17:51 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-05-22, 10:49
Posty:38
Każdy raczej wie, ze bez diety i ćwiczeń nie ma opcji aby stracić na wadze a branie samego suplementu nie przyniesie oczekiwanych efektów :) Owszem można stosować suplement - sama biorę SPAM z tym, ze stanowi on uzupełnienie mojego odchudzania. Faktycznie z takim suplementem waga schodzi w dół szybciej ale bez ruchu i diety sobie tego nie wyobrażam :)


Ostatnio edytowano 2017-04-13, 21:29 przez samba_mamba, łącznie edytowano 1 raz
każdy o tym wie, że na tym forum nie warto spamować therm line :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2017-04-12, 18:32 
talomona napisał(a):
Nie słyszałam o takim agreście :) Tez kupiłam ten wspomniany powyżej colon slim, piję ok. dwóch tygodni. Zauważyłam, że po wypiciu apetyt mi się zmniejsza co mnie bardzo ucieszyło :) Mam nadzieję, że będzie tylko lepiej. Zaparć i tego typu problemów nie mam.

o to coś dla mnie, stanowczo za często podjadam ;), dużo dziennie trzeba tego pić?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2017-04-13, 21:30 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Na moje oko dwa razy dziennie wystarczy. Ale upewnij się na opakowaniu. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2017-04-17, 16:05 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-01-11, 11:20
Posty:89
Jak uważacie, czy warto zainwestować w takie coś: https://goo.gl/6rNFkV ? Czy lepiej odwiedzić dietetyka i wszystkie pomiary zrobić. Tutaj niby jest ok bo parametry można wybrać, ale czy tak przez internet to na pewno ma jakiś sens?

:jury: ?

_________________
PWSZ Nysa Forum


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2017-04-20, 10:45 
Ja sobie kupiłam herbatkę 4xsuper slim od big active, zobaczymy jakie będą efekty, kiedyś popijałam takie herbaty i pamiętma że udało mi się zrzucić trochę kg, oczywiście wszystko z dodtkiem ruchu i diety, do wakacji liczę na parę cm mniej


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO