dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jak schudnąć?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-12-04, 15:43 
Odpowiednia suplementacja potrafi zdziałać naprawdę bardzo dużo, a mówię ze swojego doświadczenia. Odkąd stosuję naturalne suplementy diety z hepatica, moja dieta wygląda całkowicie inaczej. No i dużo lepiej się czuję :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2016-12-08, 10:53 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
No dobra odpowiednia suplementacja, ale bez intensywnych systematycznych treningów i odpowiednio zbilansowanej diety i tak efektów nie będzie...u mnie jeszcze o ile z dietą spoko, trzymam się zasad, to z treningami bywa różnie... często choruję i nie mam siły dawać z siebie tyle ile bym oczekiwała, jak sobie z tym radzić. Po takiej chorobie kiedy wracam na siłownie mięśnie od nowa potrzebują czasu więcej na regenerację...

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2017-01-10, 22:45 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-12-18, 21:35
Posty:117
Ja uważam że poza oczywiście ćwiczeniami dobrym dodatkiem są suplementy diety :) np colon slim osobiście testowany przeze mnie , nie tylko wspomógł mnie w mojej utracie wagi ale także pomógł prawidłowo się wypróżniać a przyznam że miałam z tym problem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2017-01-15, 18:09 
Oooo to coś dla mnie, bo mam ogromne problemy z zaparciami a i do wiosny muszę schudnąć jakieś 5 kg ...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2017-01-30, 16:12 
Ja się już nie odchudzam, też właśnie dostałam po takich dietach zaparć, minęły dopiero po kuracji dicopegiem 10g, owszem przydało by się zgubić kilka kg ale liczę na siłkę i jak się cieplej zrobi będę dodatkowo jeszcze biegać


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2017-02-26, 17:57 
Od tygodnia piję ten colon i na prawdę codziennie się wypróżniam :) Wcześniej było ciężko, zaparcia długo mnie męczyły, mam nadzieję, że efekty będą się utrzymywać. No i tez chcę ciutkę schudnąć ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2017-02-26, 21:16 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-01-23, 21:35
Posty:125
Nie dziwie się że "bierzecie" colon jest to naprawdę dobry błonnik :) w sumie sama dość niedawno kupiłam chłopakowi colon men i jest zadowolony sama jeszcze go nie stosuję ale zamierzam sie zainteresować cardio.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2017-03-18, 19:16 
Długo czekałyście na efekty jak już zaczęłyście stosować ten suplement?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2017-03-19, 14:56 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-08-07, 17:06
Posty:78
Ja też stosowałam colon i po 1,5 tyg zauważyłam że już tak nie podjadam. Ale wiadomo, że to indywidualna kwestia i u każdego efekty można zauważyć wcześniej/później.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2017-03-20, 14:02 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2017-03-20, 13:54
Posty:1
a słyszałyście o agreście indyjskim? któraś z was stosowała?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO