dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jak schudnąć?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-04-21, 12:51 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-04-21, 11:27
Posty:19
jeżeli otyłość nie jest skutkiem jakichś poważnych problemów zdrowotnych to zdrowy rozsądek, dieta i regularny ruch pozwolą na bezpieczne i skuteczne odchudzanie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2017-04-21, 13:50 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
@frontowa to prawda, ale wiele osób ma problem przede wszystkim ze złymi nawykami czy słabością do słodkiego. ;) Każdy system weźmie w łeb, jeżeli nie poskromisz apetytu.

@nolana z tego co pamiętam, to jest z tej serii wspomagająca spalanie, skoro planujesz ruch. ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2017-04-25, 20:20 
Potwierdzam, w taki sposób zadziała Active Burn. Jej bogaty skład z guaraną, morszczynem, pu-erh, l-karnityną czy kwiatem hibiskusa, nie tylko podkręca spalanie, ale dostarcza również organizmowi pozytywnej energii. Zachęcam do spróbowania - oryginalny smak owocu granatu i czerwonej pomarańczy, na pewno przypadnie Wam do gustu. :)

Zachęcam do zadawania pytań. Z przyjemnością opowiem o herbatach funkcjonalnych i pomogę w doborze odpowiedniego wariantu.

Pozdrawiam,
Online Ekspert Big-Active


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2017-04-26, 18:35 
Te herbaty Active Burn znam, to znaczy znam w tym sensie, ze widziałem je u siebie w sklepie :) Myślę, że taka herbata dobrze by mi zrobiła, tylko jak często trzeba je wypijać aby było widać jakieś efekty?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2017-04-27, 18:37 
illuminati, na najlepsze efekty możesz liczyć spożywając 3 filiżanki herbaty dziennie.
Służę pomocą w przypadku dalszych wątpliwości.

Pozdrawiam,
Online Ekspert Big-Active


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2017-04-29, 23:54 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-12, 17:02
Posty:217
A która herbata z linii Big-Active byłaby dobra na początek? Bo tak sobie pomyślałem o swojej mamie, że może kupiłbym jej taką. Byłaby zadowolona.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2017-04-30, 23:55 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-12-18, 21:35
Posty:117
Ja zaczynam od Big-Active 4xSuperSlim dla mnie super wpływa na ograniczenie napadu wilczego głodu i jestem po niej jakaś taka lżejsza.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2017-05-08, 20:03 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2017-05-07, 15:29
Posty:3
Tak czytam o tych herbatach z Big-Active, lubię owocowo-ziołowe mieszanki, a jak dodatkowo ma wspomóc moje odchudzanie, to chyba skuszę się na jej kupno. Gdzie można nabyć takie herbaty funkcjonalne i którą wybrać 4xSuperSlim czy Active Slim?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2017-05-09, 18:59 
a ktoś wie kiedy herbatka Big-Active 4xSuper Slim - odchudzanie i oczyszczanie będzie dostępna na stronie producenta ?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak schudnąć?
PostNapisane: 2017-05-10, 12:07 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2017-05-10, 12:02
Posty:1
Lokalizacja: Opole
herbatki? A może ktoś z was wie coś na temat zielonej kawy. Piłam taką nieraz i nic nie zauważyłam a teraz zainteresowałam się suplementami na jej bazie. opisują właściwości tej kawy jako bardzo dobre itp itp. może ktoś z was miał (lub ma) doświadczenie z zieloną kawą? jestem ciekawa czy naprawdę tak wspomaga odchudzanie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO