dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 26  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jakie biuro podróży?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-03-22, 14:59 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-12-08, 18:48
Posty:375
Mnie w sumie wyniki tego rankingu nie dziwią. Itaka jest chyba najbardziej znana i powszechna. ale zaskakuje niezbyt pozytywnie ranking i liczba tych upadłych biur podróży... więc nie dziwię się że ludzie się boją podróżować.

_________________
Walczę z detocellem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2013-03-23, 13:04 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
Rzeczywiście sporo biur upadło, jest to niepokojące. Dobrze wiedzieć kto ma pozytywną opinię, ale równie istotna wg mnie jest opinia stabilna, bo jednak wspinając się na szczyt łatwo można z niego spaść.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2013-03-23, 17:30 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-03-07, 18:33
Posty:21
No tak jak spadać to z wysokiego konia. :) Ranking ciekawy ale opinie o stabliności bądź braku są na 2012 rok, więc wszystko tu może się zdarzyć. Zwróćcie też uwagę, że Itaka jako taka ma wiarygodność BBB - czyli wystarczająca, a taki Funclub A- więc lepszą. To tak apropos to zerknijcie sobie na stronę z której pochodzi ten ranking.
Wiecie co mnie zaciekawiło w ofercie biura o które pytałam, że mają w swojej ofercie raczej dobre hotele, tak wstępnie sobie przejrzałam ich katalog online. Podpowiedzcie coś na Grecję?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2013-03-25, 12:22 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-05-26, 11:34
Posty:261
moiss napisał(a):
No tak jak spadać to z wysokiego konia. :) Ranking ciekawy ale opinie o stabliności bądź braku są na 2012 rok, więc wszystko tu może się zdarzyć. Zwróćcie też uwagę, że Itaka jako taka ma wiarygodność BBB - czyli wystarczająca, a taki Funclub A- więc lepszą. To tak apropos to zerknijcie sobie na stronę z której pochodzi ten ranking.


Tak, bo przecież ranking za 2013 rok powstanie w przyszłym roku. Ten istniejący wystarczy. Możemy się nim kierować przy wyborze biura. A sytuacja jest taka, że czasem lepiej nim, niż konkretną ofertą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2013-03-25, 14:27 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1130
moiss napisał(a):
Może masz rację, aczkolwiek mam jakąś taką awersję do tego biura, zupełnie bezpodstawną bo nigdy z nimi nie podróżowałam. Może jednak się skuszę. A coś konkretnego z własnych doświadczeń podpowiesz? A net holiday kojarzysz może? Albo coś z tych mniejszych graczy?

nie znam i nie kojarzę nazwy w ogóle, raczej z ofert "mniejszych graczy" nie korzystam, z obawy, że znikną jeszcze szybciej z rynku niż się na nim pojawiło, co już nie raz historia pokazała....

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2013-03-26, 12:15 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-05-26, 11:34
Posty:261
DorotaK napisał(a):
moiss napisał(a):
Może masz rację, aczkolwiek mam jakąś taką awersję do tego biura, zupełnie bezpodstawną bo nigdy z nimi nie podróżowałam. Może jednak się skuszę. A coś konkretnego z własnych doświadczeń podpowiesz? A net holiday kojarzysz może? Albo coś z tych mniejszych graczy?

nie znam i nie kojarzę nazwy w ogóle, raczej z ofert "mniejszych graczy" nie korzystam, z obawy, że znikną jeszcze szybciej z rynku niż się na nim pojawiło, co już nie raz historia pokazała....

Upadki biur podróży są bardzo przykre i zaufać można tylko "większym graczom", bo upadają nawet bardzo zasłużone firmy, jak choćby "Tramp", który niedawno ogłosił upadłość a istniał od 15 lat.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2013-03-27, 18:54 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1130
słyszałam :/
Więc sami widzicie, nie ma co ryzykować. Itaka, moim zdaniem, jest pewna, tutaj mozecie poczytać o jej gwarancji ubezpieczenia: http://www.itaka.pl/strony/2/i/3889.php

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2013-04-04, 09:20 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-09-10, 10:46
Posty:120
Przestańcie już z tą gwarancją. Itaka jest wielka, masę turystów obsługuje więc musi mieć wyższą gwaranację niż Pani Krysia z Wólki Kosowskiej. Jeśli mowa o gwarancjach, to proszę artykuł http://www.rp.pl/artykul/994572.html. I nie uogólniajcie, że duże biuro to pewne biuro, przykładów nie trzeba daleko szukać. I może źle myślę ale, taka Itaka rezerwuje masę miejsc w hotelach, w samolocie - jest bardziej prawdopodobne, że nie sprzedadzą wszystkich miejsc niż wspominana pani Krysia, która ma do sprzedania 2 pokoje i 6 miejsc w samolocie. Tak czy nie?
Mam też zupełnie prywatną awersję do koncernów, wielkich firm. Ale to na inny temat. :)
Co do wymienionego BP Net Holiday - proponuję zadzwonić do kilku agentów, którzy sprzedają ich wyjazdy i rzeczowo i otwarcie podpytać. Chyba najrozsądniejsze rozwiązanie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2013-04-04, 10:51 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2012-05-22, 11:00
Posty:50
A wiecie, że w Neckermannie i Tui możecie wykupić w polskim biuerze wycieczkę wyszukaną na stronie niemieckiej? :> Polecam sprawdzać ceny, bo te w Niemczech sa niższe, a warunki lepsze, np. all inclusive taniej, niż u nas HB.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2013-04-09, 14:12 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1130
A ja mimo wszystko nie zaufałabym "pani Krysi" ;) Nie potrafię się przekonać do kogoś albo do czegoś, co nie ma silnej pozycji na rynku. Zgadzam się z tym, że upadały też duże biura, ale jest to niewielki procent, wśród tych upadków, większość to nadal niewielkie firmy, którym po prostu ciężko jest się na rynku przebić.

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO