dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 26  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jakie biuro podróży?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-04-12, 12:11 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-05-26, 11:34
Posty:261
DorotaK napisał(a):
A ja mimo wszystko nie zaufałabym "pani Krysi" ;) Nie potrafię się przekonać do kogoś albo do czegoś, co nie ma silnej pozycji na rynku. Zgadzam się z tym, że upadały też duże biura, ale jest to niewielki procent, wśród tych upadków, większość to nadal niewielkie firmy, którym po prostu ciężko jest się na rynku przebić.


To jeszcze zależy od tego, czy "pani Krysi" dobrze z oczu patrzy.
Ale tak poważnie. Nie zaryzykuję pieniędzy na niepewną sprawę. "Pani Krysia" ma doświadczenie w organizowaniu wczasów i wycieczek? Czy poza swoim słowem jest mnie w stanie zapewnić, że moje wakacje będą udane - zgodne z opisem oferty? Nawet w okresie hossy pójdę do biura, o które jest mnie w stanie zapewnić nie tylko, że wykona usługę, ale że będzie ona na dobrym poziomie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2013-04-12, 13:07 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-12-08, 18:48
Posty:375
Ja jednak taka odważna nie jestem, aby z takich wczasów "pani Krysi" skorzystać. Ja lubię czuć grunt pod nogami, mieć pewność że wszystko jest dobrze, że mam plan wycieczki, ubezpieczenie i inne tego typu rzeczy które jednak tylko dobrze prosperujące biuro może mi zapewnić.

_________________
Walczę z detocellem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2013-04-16, 09:01 
Mogę wam polecić super biuro podróży rospond. Korzystałam z niego rok temu :) Biuro Rospond poleciło mi super miejsce do odpoczynku, relaksu. Mogłam dużo zwiedzać, opalić się, poznać tamtejsza kulturę i zasmakować w tamtejszej kuchni. Byłam w Cyprze, a konkretnie w Limassol :) Było rewelacyjnie!!! Panie z biura rospond dobrze mi mówiły, żeby tam spędzić urlop. Dobrze mi doradziły :) Polecam każdemu to biuro www.rospond.com.pl :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2013-04-17, 13:47 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-05-26, 11:34
Posty:261
Cypr to faktycznie ciekawy kierunek, choć latem wyraźnie drożeje. Warto się zastanowić, ale tylko ze znanym biurem podróży. Po tym co się naczytałam na pewno nie będę ryzykowała.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2013-04-22, 14:31 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1130
ale "Pani Krysia" będzie teraz znana :lol:
a na majówkę ktoś z Was wyjeżdża? wyjątkowo długa wypada w tym roku... może warto zapolować na jakieś fajne last minute?

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2013-04-22, 20:41 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-12-08, 18:48
Posty:375
Jak last minute to już trzeba się rozglądać.. no i w sumie to fajny czas bo przecież wtedy praktycznie większość ma dni wolne więc termin nie stanowi problemu.

_________________
Walczę z detocellem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2013-04-23, 17:07 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-05-26, 11:34
Posty:261
DorotaK napisał(a):
ale "Pani Krysia" będzie teraz znana :lol:
a na majówkę ktoś z Was wyjeżdża? wyjątkowo długa wypada w tym roku... może warto zapolować na jakieś fajne last minute?


Nie będzie, bo już jest.
W tym roku nic z tego, ale jak się okazało, ale widziałam fajną wycieczkę w Itace - Szlakiem bursztynowym. Atutem są wizyty w czterech stolicach - Rydze, Tallinie, Helsinkach i Wilnie. No i stosunkowo przystępna cena.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2013-04-23, 19:25 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-09-16, 17:04
Posty:12
zdecydowanie trzeba sprawdzić czy biuro nie jest zadłużone, to jest podstawa. po drugie warto poczytać opinie i się zorientować jaką ma pozycje na szczeblu turystycznym. Niestety obserwując biura jest to troszkę jak los na loterii.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2013-05-20, 22:08 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-12-08, 18:48
Posty:375
Ale jednak co jakiś czas wychodzą rankingi dobrych, solidnych biur podróży i uważam, że tylko takim można ufać. No a dodatkowo sprawdzona poczta pantoflowa, opinie znajomych są tutaj niezbędne.

_________________
Walczę z detocellem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2013-05-21, 10:42 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-05-26, 11:34
Posty:261
Jonka napisał(a):
Ale jednak co jakiś czas wychodzą rankingi dobrych, solidnych biur podróży i uważam, że tylko takim można ufać. No a dodatkowo sprawdzona poczta pantoflowa, opinie znajomych są tutaj niezbędne.


Nie musisz pocztą pantoflową. Biura można sprawdzić na stronach Ministerstwa Sportu lub zadzwonić do urzędu marszałkowskiego i zapytać o ewentualne skargi na firmę, w której chcemy wykupić wycieczkę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO