dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 26  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jakie biuro podróży?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-08-21, 12:39 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-05-26, 11:34
Posty:261
Jonka napisał(a):
Mam wrażenie że w tym roku tych upadłości jest ciut mniej. i napewno to cieszy . A co do przedstawionego rankingu kojarzę taki rok temu i też Itaka była na pierwszym miejscu.


Tego nie jestem pewna. Trzeba poczekać do października / listopada to będzie wiadomo coś więcej.
Na pewno nie ma zbyt wielu aż tak bardzo spektakularnych.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2013-08-26, 22:20 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-12-08, 18:48
Posty:375
Może faktycznie zaraz się zacznie powoli dziać w tej kwestii. na szczęście wydaje mi się, że te najbardziej znane typu Itaka są bezpieczne, parząc na ten ranking.

_________________
Walczę z detocellem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2013-08-27, 12:25 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-05-26, 11:34
Posty:261
Jonka napisał(a):
Może faktycznie zaraz się zacznie powoli dziać w tej kwestii. na szczęście wydaje mi się, że te najbardziej znane typu Itaka są bezpieczne, parząc na ten ranking.

Dużym raczej nic nie grozi, a wręcz odwrotnie, bo ludzie prawdopodobnie mniej ufali mniejszym biurom. Z drugiej strony sporo osób wypoczywało w kraju.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2013-09-02, 13:08 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
Myślę, że bardziej istotne od miejsca zajmowanego w rankingu jest to jaką pozycję ma dane biuro podróży. Stabilna pozycja na rynku daje myślę największe zaufanie turystom.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2013-10-02, 13:50 
Ja byłam w tym roku na wakacjach z biura podróży Rospond. Wszystko było zorganizowane perfekcyjnie, super hotel, świetna okolica. Polecam serdecznie wszystkim z okolic Trójmiasta i nie tylko. Dodam, że ceny też mają konkurencyjne!!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2014-08-31, 20:11 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Dobrze jak biuro jest sprawdzone jednak i jak nie zawodzi. Ja latam jak pisałam już chyba z itaką a teraz znalazłam wycieczkę na wyspę Madera i się zakochalam :) Wiem już na co teraz zbieram. Może jszcze we wrześniu uda mi się polecieć.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2014-11-17, 17:32 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-11-05, 16:47
Posty:77
Co roku, jak mam trochę czasu to śmigam na parę dni w góry z polskim biurem BFC, które świetnie się sprawdza dla narciarzy, całych rodzin narciarskich. Ofertę mają urozmaiconą - różne miejsca i trasy. Nie ma problemu z kontaktem, instruktorami czy hotelem. Rok temu byłam we Włoszech i żałuję, że trwało to tak krótko.

_________________
Małżeństwo jest jak oblężone miasto: Ci co są wewnątrz, chcą wyjść, natomiast Ci co są na zewnątrz, pragną się tam dostać :(


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2014-11-29, 21:55 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-12-07, 12:21
Posty:69
Na krotkie wyjazdy czy jakieś imprezy zorganizowane to fajnie sprawdza się biuro Party Camp. Teoretycznie studenckie biuro podróży, ale np. na wyjazd Sylwestrowy wystarczy być pełnoletnim. Też mają teraz sporo ofert.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2014-11-30, 22:57 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-12-09, 21:41
Posty:20
wyjazd z takim studenckim biurem to świetny pomysł jeśli chcemy się bawić w gronie młodych osób i co najważniejsze nie kosztuje majatku


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2014-12-13, 09:41 
ja juz 3 raz jadę z biurem Amigos i za każdym razem jestem bardzo zadwolona z ich wycieczek bo jeszcze nigdy nie mialam zadnego problemu


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO