dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 26  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jakie biuro podróży?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-05-21, 10:46 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-12-07, 14:32
Posty:118
Ja wolę jeździć na własną rękę. Takie wakacje wychodzą zwykle taniej i nie trzeba się martwić niekompetencją pracowników biur podróży, albo tym, że to nieuczciwa firma.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2013-05-28, 10:18 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-12-08, 18:48
Posty:375
Nostalgia napisał(a):
Nie musisz pocztą pantoflową. Biura można sprawdzić na stronach Ministerstwa Sportu lub zadzwonić do urzędu marszałkowskiego i zapytać o ewentualne skargi na firmę, w której chcemy wykupić wycieczkę.


Powiem Ci, że nie wiedziałam że jest taka możliwość. gdzieś mi to chyba umknęło. Powiem, że to napewno bardzo dobra droga aby zapewnić sobie dobre, bezpieczne wakacje.

_________________
Walczę z detocellem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2013-05-28, 13:33 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
Odkąd się słyszy o upadaniu Biur Podróży, wolę nie ryzykować i jeśli gdzieś się wybieram,to tylko i wyłącznie na własną rękę, robię co chcę,jadę też gdzie chcę,niczego nie muszę robię na gwizdek : wstawanie,chodzenie pilnowanie się grupy. To nie dla mnie,kocham swobodę i dlatego wolę indywidualne wczasy. Z rodziną, ale na własną rękę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2013-05-29, 14:41 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1130
Warto też sprawdzać czy i jakie ubezpieczenie ma dane biuro. Zawsze to jakaś gwarancja, pewność, że w razie czego bez problemu wrócimy do domu.

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2013-05-30, 10:15 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-05-26, 11:34
Posty:261
Jonka napisał(a):
Nostalgia napisał(a):
Nie musisz pocztą pantoflową. Biura można sprawdzić na stronach Ministerstwa Sportu lub zadzwonić do urzędu marszałkowskiego i zapytać o ewentualne skargi na firmę, w której chcemy wykupić wycieczkę.


Powiem Ci, że nie wiedziałam że jest taka możliwość. gdzieś mi to chyba umknęło. Powiem, że to napewno bardzo dobra droga aby zapewnić sobie dobre, bezpieczne wakacje.



Możliwości jest dużo. Pomocny także jest UOKiK, w sieci idzie znaleźć różne rankingi.
A generalnie należy podejść rozsądnie. Niestety sytuacja niektórych biur może być fatalna. Dlatego warto stawiać na większe firmy. One po prostu zyskują na braku zaufania do małych biur podróży, więc wydają się być lepszą opcją. Może to smutne, ale prawdziwe.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2013-05-31, 17:38 
Według mnie wykupujący wczasy w Itace to nie mają czego się obawiać. To chyba lider na rynku turystycznym jeśli chodzi o organizację wyjazdów zorganizowanych i bankructwo im nie grozi. https://www.facebook.com/itakapl warto śledzić ich profil bo tam pojawiają się aktualne promocje czy też konkursy. Ja w tym roku w sierpniu lecę do Chorwacji, hotel Posejdon:)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2013-06-03, 08:38 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-12-07, 14:32
Posty:118
Jak już koniecznie chcecie korzystać ze zorganizowanych wakacji, warto chyba zajrzeć do porównywarki biur podróży. Może ona ułatwi wybór. Każde biuro specjalizuje się często w konkretnych wycieczkach, więc dobrze byłoby to sobie wcześniej sprawdzić i wybrać tę najbardziej ciekawą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2013-06-05, 16:00 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1130
Owszem można, ale i tak, jeśli ktoś patrzy na wiele czynników, nie tylko sam kierunek i cena, ale też renoma biura, opinie, ubezpieczenia itp to wybór i tak się znacznie ogranicza ;)

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2013-06-06, 10:38 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-05-26, 11:34
Posty:261
Midi, obecnie liczy się przede wszystkim zaufanie. Biuro może oferować niskie ceny, różne bajery, a potem będzie problem z powrotem do domu. Dlatego jestem przeciwniczką porównywarek. Zresztą dotyczy to również innych dziedzin, bo one nie uwzględniają wszystkiego. Choć warto najpierw do nich zajrzeć - tak dla orientacji.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2013-06-10, 08:37 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-12-07, 14:32
Posty:118
W takiej porównywarce widzimy też przecież nazwę danego biura, więc nie wszystkie przecież musimy brać pod uwagę. Teraz w zasadzie nawet te znane na rynku padają, więc generalnie jestem zwolenniczką organizacji wakacji na własną rękę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO