dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 26  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jakie biuro podróży?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-12-30, 23:15 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
tak to jest, że jak biuro się sprawdzi to zazwyczaj do niego wracamy, mam tak samo była już 2 razy na wyjazdach z party camp i teraz już planuję ze znajomymi wyjazd z nimi do Livingo, jest to jedna z ciekawszych ofert jakie znaleźliśmy, z resztą sami sprawdźcie ile czeka Nas atrakcji http://www.snowpartycamp.pl/livigno-party-camp-2015/livigno-o-wyjezdzie/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2015-01-23, 15:32 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
A ja uważam, że najlepszym "Biurem Podróży" jest własny środek lokomocji,czyli organizowanie urlopu na własną rękę i we własnym zakresie. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2015-01-27, 00:08 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
ciekawska napisał(a):
A ja uważam, że najlepszym "Biurem Podróży" jest własny środek lokomocji,czyli organizowanie urlopu na własną rękę i we własnym zakresie. :)



I tak i nie.
W zeszłym roku zarówno Cypr z Itaką jak i samodzielnie planowy Rzym bardzo dobrze wspominam. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2015-02-15, 21:26 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Szczerze mówiąc nie miałabym odwagi zaplanować sama większego wyjazdu poza kraj. Stawiam raczej na wyjazdy zorganizowane przez kogoś tj. biuro podróży. Daje mi to znacznie większe poczucie bezpieczeństwa szczerze mówiąc.

Jak ten Cypr Frezjo? Tak piękny jak na zdjęciach w katalogu? :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2015-02-17, 14:04 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-01-19, 00:16
Posty:61
Ja kiedyś z Itaki korzystałam, ale to lata temu, teraz to nie wiem


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2015-02-17, 19:08 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-09-10, 10:46
Posty:120
Teraz to sama sobie zorganizujesz i masz taniej, i pewniej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2015-02-22, 13:38 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
No nie do końca. Bywają tak oferty (nie tylko lasty), że nijak taniej nie zorganizujesz - zwłaszcza kiedy w grę wchodzą egzotyczne kierunki z drogim przelotem. Nie jestem typem ryzykanta, wolę mieć wszystko z góry zorganizowane, zaplanowane, opłacone i korzystać z urlopu bez stresu. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2015-02-26, 21:48 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
samba_mamba napisał(a):
Jak ten Cypr Frezjo? Tak piękny jak na zdjęciach w katalogu? :)

Oj tak.. nawet uważam że odkryty własnymi oczami jeszcze piękniejszy. Masz nie tylko sam kadr ze zdjęcia przed sobą ale wszystko co jest wkoło i dźwięki :) To wszystko tworzy niezapomniany klimat i wspomnienia. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2015-05-04, 15:08 
Adept
Offline

Dołączył(a):2014-07-29, 19:44
Posty:15
Wydaje mi się, że nie ma dziś czegoś takiego jak pewność z biurem podróży. Jeżeli to jest warunek, dla którego nie próbuje się organizować samemu jakiś wczasów to szkoda, bo można dziś kompleksowo przez stronę zaplanować wyjazd z samolotem, hotelem, ubezpieczeniem, transferem z lotniska i jest bezpiecznie. Byłam w zeszłym roku w Bułgarii, zaplanowaliśy sobie cały pobyt przeloty itd sami przez platformę Traveloppa, jak mieliśmy jakieś pytania, wątpliwości to nie było problemu z kontaktem. Pobyt udany, my zadowoleni, wrócilismy bezpiecznie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2015-06-12, 13:33 
Jak dla mnie zdecydowanie najlepsze to google.pl. Byłam 3 razy na wakacjach last minute za ich pośrednictwem i każdy wyjazd był bardzo udany. Mają oferty innych biur podróży, ale organizują też wszystko sami od podstaw. Moim zdaniem to "pewniak" :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO