dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jakie biuro podróży?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-02-15, 21:50 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-02-04, 11:45
Posty:35
Zazwyczaj latam sama , tzn samolotem z https://www.fru.pl/ jak ktoś sam sprawdzi tanie loty z tej strony to się przekona. Biura podróży biorą majątek !! a jak ktoś zna dobrze Angielski to sam wszystk ogarnie..


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2016-05-12, 10:37 
a nie lepiej na własną reke się gdzieś wybrac? Nie wiem jak Ty ale na najbardzej lubie odpoczywać w miejsca z dala od hałasu i tłumów, najczęsciej wybieram miejscowosci zlokalizowane w cichej okolizy, najlepiej blisko jakiegos jeziorka ;) Ostatnio odwiedziałam Brzezine i http://www.brzezina-agroturystyka.pl/ i jestem mile zaskoczona komfortem i wyposazeniem domków letniskowych ktore ma ten ośrodek. IDealne miejsce na wyjaz z rodzina ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2016-06-24, 08:18 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-07-30, 14:13
Posty:41
najważniejsza jest opinia ludzi, którzy z danego biura już korzystali kilka razy. Ja na takiej zasadzie właśnie zacząłem korzystać z biura Alfa Tour i teraz robię tak co roku a zawsze staram się gdzieś jechać z rodziną:)
W tym roku ze względu na kontuzję kolana jade na specjalny turnus rehabilitacyjny właśnie u nich a rodzina zostaje w domu ;f


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2017-02-10, 15:37 
Dokładnie, najważniejsza jest opinia tych, którzy już z danym biurem podróżowali. Ja od siebie bardzo moge polecić Novum Travel. Byłam z nimi na pielgrzymce do Ziemi Świętej. Wszystko było wspaniale zorganizowane, od autokarów poprzez hotel aż po wyzywienie. No i atmosfera niesamowita :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2017-02-10, 20:12 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2016-08-01, 14:13
Posty:53
E tam. Ja parę lat temu pojechałam na własną rękę i nie dość, że nie mogłam znaleźć odpowiedniego noclegu to wydałam chyba więcej niż zapłaciłabym za tę wycieczkę all inclusive. Tylko tu musiałam sobie sama wszystko załatwiać. Rok temu już nie byłam taka głupia i powierzyłam wszystko biuru podróży. Znalazłam tanią ofertę na suncenter,pl, zadzwoniłam, wypytałam o szczegóły i się zdecydowałam. Nie żałuję tego wcale. Niczym nie musiałam się przejmować bo biuro załatwiło wszystko za mnie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2017-02-21, 12:57 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
W życiu nie pojechałabym z biurem, którego nie znam nawet z nazwy. Od lat preferuję Itakę, a w Polsce to tylko na własną rękę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2017-02-25, 00:58 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1127
To ja tak samo. Zbyt wiele się słyszy o upadkach biur podróży, a ja nie chciałabym utknąć gdzieś za granicą bez możliwości powrotu. Więc wolę sprawdzone, duże biura, jak Itaka.

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2017-02-26, 21:15 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Kilka razy miałam z nimi przyjemność i nigdy się nie zawiodłam. Teraz patrze z Itaką jakiś last minute w okolicach kwietnia. Może jakies ciepłe kraje.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2017-02-27, 17:39 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Fuertę widziałam u nich w dobrej cenie bliżej kwietnia i Maderę. Oba kierunki bardzo fajne. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2017-02-28, 21:16 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Fuertę z Itaką mówisz. A masz jakiś link, bo jakoś nie mogę wypatrzeć na ich stronie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO