motoryzacja Forum o Szynszylach dietetyk wrocław

Strefa czasowa: UTC + 2

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 243 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jakie biuro podróży?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-01-10, 17:38 
Adept

Ja kupuje wycieczki na SunCenter. Już kilka razy byłam z nimi na wakacjach i zawsze wracałam zadowolona. Miła obsługa, chętnie i cierpliwe szuka ofert, ceny mają takie jak u organizatorów a przynajmniej w jednym miejscu masz wszystkie oferty.

Zgłoś post

PostNapisane: 2019-01-13, 13:59 
Oczytany mnich

Shelby napisał(a):
Jak jeżdżę z biurem podróży, to najczęściej z jakimś sprawdzonym przez rodzinę, lub przyjaciół. Często też jeździmy na własną rękę, zwłaszcza po Polsce. Na weekend wybieramy się na Zamek do Janowa Podlaskiego - już się nie mogę doczekać! ;)

A jakie możesz polecić Biuro Podróży? Tego jest tyle, że często nie mozna się połapać a do tego, po paru niemiłych doświadczeniach wolę unikać tych najbardziej znanych. Aktualnie sprawdzam ceny wycieczek na SunCenter i słyszę o nich dobre opinie, ale wolę zasięgnąć jeszcze więcej info :)

Zgłoś post

PostNapisane: 2019-09-01, 14:20 
Nudziarz

Biuro podróży CT POLAND ma świetne oferty wycieczek (na stronie jest harmonogram na 2019 r.). To podróże w egzotyczne zakątki Azji, Afryki, Ameryki Południowej. Wiele osób decyduje się na taką daleką podróż poślubną. Zdecydowanie warto skorzystać

Zgłoś post

DrukujPowiadom znajomego 

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 243 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25

Strefa czasowa: UTC + 2