dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jakie biuro podróży?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-01-10, 17:38 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-08-05, 19:56
Posty:33
Ja kupuje wycieczki na SunCenter. Już kilka razy byłam z nimi na wakacjach i zawsze wracałam zadowolona. Miła obsługa, chętnie i cierpliwe szuka ofert, ceny mają takie jak u organizatorów a przynajmniej w jednym miejscu masz wszystkie oferty.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2019-01-13, 13:59 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2018-05-24, 18:14
Posty:61
Shelby napisał(a):
Jak jeżdżę z biurem podróży, to najczęściej z jakimś sprawdzonym przez rodzinę, lub przyjaciół. Często też jeździmy na własną rękę, zwłaszcza po Polsce. Na weekend wybieramy się na Zamek do Janowa Podlaskiego - już się nie mogę doczekać! ;)

A jakie możesz polecić Biuro Podróży? Tego jest tyle, że często nie mozna się połapać a do tego, po paru niemiłych doświadczeniach wolę unikać tych najbardziej znanych. Aktualnie sprawdzam ceny wycieczek na SunCenter i słyszę o nich dobre opinie, ale wolę zasięgnąć jeszcze więcej info :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2019-09-01, 14:20 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-04-12, 23:02
Posty:5
Biuro podróży CT POLAND ma świetne oferty wycieczek (na stronie jest harmonogram na 2019 r.). To podróże w egzotyczne zakątki Azji, Afryki, Ameryki Południowej. Wiele osób decyduje się na taką daleką podróż poślubną. Zdecydowanie warto skorzystać


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2020-02-26, 16:13 
Ja już od kilku lat wykupuję wakacje w Coral Travel. Wolę zaufać im, bo wtedy mam pewność, że wszystko będzie jak trzeba. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam, każde moje wakacje były bardzo udane.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2020-03-08, 14:49 
Najczęściej z rainbow latam, mają przyzwoite ceny wycieczek i loty są realizowane przez linie enter air, a oni mają wygodne samoloty


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2020-10-30, 17:40 
Polecam Jana Travel https://janatravel.pl w Warszawie w ścisłym centrum (ul.Marszałkowska). Jedno z najlepszych biur podróży z bogatą ofertą wyjazdów krajowych i zagranicznych.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2020-11-05, 16:26 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-10-28, 23:31
Posty:208
Jeśli chodzi o wakacje, to zawsze organizujemy je samodzielnie, wychodzi o wiele taniej niż bez biura podróży, a co najważniejsze nie musimy trzymać się danych hoteli. A jak chcecie dowiedzieć się jaka karta wielowalutowa będzie najlepsza na wyjazd, to możecie to sprawdzić na stronie https://wielowalutowe.com/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2021-02-23, 15:20 
Adept
Offline

Dołączył(a):2021-02-23, 15:11
Posty:21
Dla mnie najbardziej godnym zaufania biurem jest Itaka - mają stabilną i wieloletnią pozycję na rynku, polski kapitał i ubezpieczenie przez co wiem, że mogę z nimi bezpieczenie latać :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2021-03-08, 13:58 
Adept
Offline

Dołączył(a):2021-03-07, 23:38
Posty:14
Dla mnie Itaka jest świetna :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie biuro podróży?
PostNapisane: 2021-03-10, 17:48 
Adept
Offline

Dołączył(a):2021-02-15, 11:14
Posty:16
Dla mnie bardzo dobrym biurem podróży jest Itaka, zawsze spełniali moje oczekiwania.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 260 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO