dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-08-24, 09:14 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
dariuszka napisał(a):
manifestacja jak manifestacja, może nie mają nic wspólnego ale podobnie zwracają na siebie uwagę zastanów się czy Ty durnowato nie wyrażasz swojego zdania

tak samo je wyrażam jak i ty.. wkonću mam prawo..

Nie nie kochana nie tak samo zwracają uwagę, pielęgniarki rodziły współczucie u ludzi a geje itd odrazę.. różnica?? ewidentna...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-24, 09:15 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Wiecie, ja jeszcze jakiś czas temu do parad miałam podobne podejście jak magister. Bo faktycznie, chcą być traktowani jak wszyscy, ale jakoś hetero nie robią parad że sypiają z inną płcią :roll: Ostatnio, widząc jakie jest podejście społeczeństwa zaczęłam inaczej o tym myśleć...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-24, 09:16 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
ema, ok, chcą niech sobie zyja, ja nie mam nic przeciwko, ale te manifetsacje dla mnie to przegięcie... Przez te ich parady właśnie zaczęły się publiczne awantury na temat gejów i lesbijek..


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-24, 09:16 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-08-15, 12:44
Posty:291
Lokalizacja: z magistra
Niepopieram ich za lansowanie swojej dewiacji jako normalności. Niech sobie zyją ale nie pokazują tego i nikt nie bedzie miał pretensji..

_________________
Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-24, 09:17 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
mgr_Kaszaczek napisał(a):
Może pracuje przy sąsiednim biurku, kupuje w tym samym sklepie co Ja. Tyle, ze śpi z kolegą, ale co to kogo obchodzi.


A właśnie że niektórych tak jak ciebie obchodzi to że nie jest taki jak ty, a zauważyć to mozna po twoich postach typu zakaz pedałowania itp.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-24, 09:19 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-08-15, 12:44
Posty:291
Lokalizacja: z magistra
Pederaści histeryzują z tą nietolerancją i tyle.
Ja jestem tolerancyjny;)

_________________
Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-24, 09:21 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
mery_blue napisał(a):
ema, ok, chcą niech sobie zyja, ja nie mam nic przeciwko, ale te manifetsacje dla mnie to przegięcie... Przez te ich parady właśnie zaczęły się publiczne awantury na temat gejów i lesbijek..


Też fakt. Ale mi się wydaj że oni łapią się wszystkich sposobów, żeby ludzi ich zaakceptowali. Sposób może nie najlepszy, może kontrowersyjny, ale przynajmniej zaczęło się mówić o problemie. Lepiej żeby wywoływał emocje niż miał by to być temat tabu... Wtedy nie byłoby w ogóle szans że społeczeństwo ich zaakceptuje.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-24, 09:23 
mary blue masz prawo wyrazac swoje zdanie ale nie pisz ze moje porownania sa durnowate! To jednak obrazliwe.

Ema masz racje, rozumiesz chyba o co mi chodzi, te manifestacje maja wywolac burze mozgow zwrocenie uwagi na problem, ktory niby nas bezposrednio nie dotyczy, a jednak jakos nas obchodzi.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-24, 09:23 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
ema napisał(a):
Sposób może nie najlepszy, może kontrowersyjny, ale przynajmniej zaczęło się mówić o problemie. Lepiej żeby wywoływał emocje niż miał by to być temat tabu

Tylko że te emocje wcale nie są dobre... Ludzie się ich boją żyją stereotypami itd, ale czy manifestacje i parady coś w tym pomogą? Nie.. Bo pzrejście prze ulice dużego miasta 100tys ludzi z hasałami "My chcemy być równo traktowani" wcale nie ukazuje nam - społeczeństwu że nie mamy się czego bać! Oni tylko pokazują czego chcą, czego oczekują...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-24, 09:24 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
dariuszka napisał(a):
To jednak obrazliwe.

tak jak i twoje zdanie wiec się pohamuj z textami! twoje zdanie nawet bardziej..


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO