dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Jaki jest sens urządzania parad geyowskich?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-08-24, 08:45 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-08-15, 12:44
Posty:291
Lokalizacja: z magistra
No jaki? Ja jestem hetero, i nie latam po ulicy wrzeszcząć Lubię sex :). A dyskryminacja? Kobiety w ciąży też bywają dyskryminowane, kobiety po 40 też, tak samo jak brzydkie kobiety, lub kobiety otyłe. Ale zaraz urządzać manifestację??? I moda się zrobiła, każdy chce manifestować swoją "odmienność". To jest zwykła prowokacja środowisk prawicowych.

_________________
Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-24, 08:50 
Prowokacja? ja uważam, że ludzie nadal żyją w takiej obłudzie. To samo można powiedzieć, że dziewczyna która ubrała się w krótka spódniczkę i została zgwałcona jest sama sobie winna, bo przecież sprowokowała. To jest normalne? Ci ludzie po prostu pokazują, że takie osoby jak homoseksualiści żyją w Polsce i nie należy przymykać oczy i udawać, że oni w ogóle nie istnieja trzeba o tym rozmawiać a to, że się zakaże im wszystkiego nawet oddychania nie rozwiąże problemu jakim jest dyskryminacja.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-24, 08:54 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
dariuszka napisał(a):
nawet oddychania
nikt im tego nie zabrania...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-24, 08:55 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-08-15, 12:44
Posty:291
Lokalizacja: z magistra
Żadają hołdu i uznania za swoją orientację seksualną - bez sensu Jestem pewien że gdybym do takich demonstrantów skierował słowa że nie obchodzi mnie zupełnie z kim sypiają i że chcę tylko dojechać do pracy/domu to pewnie z miejsca zostałbym nazwany nietolerancyjnym homofobem.

_________________
Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-24, 09:01 
ALe ktoś Ci zabrania dojechać do domu? w Krakowie przechodzą tylko ulicami koło rynku gdzie w ogóle nie odbywa się ruch coś w tym złego? odbierasz tą paradę jako jakieś zmuszenie Cię do oddania im hołdu, spójrz na to z innej strony pomyśl kategoriami np. pielęgniarek one też protestują, manifestują swoje racje! Próbują zwrócić uwagę na swój problem, a nie siedzą tam i głoszą swoje poglądy dlatego żeby ktoś im składał pokłony.

mery_blue, to było wyolbrzymienie i przenośnia.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-24, 09:04 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
dariuszka napisał(a):
spójrz na to z innej strony pomyśl kategoriami np. pielęgniarek

pielęgniarki a homo nie mają nic wspólnego, .... przestańcie z durnowatymi porównaniami...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-24, 09:05 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-08-15, 12:44
Posty:291
Lokalizacja: z magistra
Demonstracje na pewno nie zapewnią im przychylności tej części społeczeństwa która przychylna im nie jest. Orientacja seksualna jest prywatną sprawą każdego człowieka. To podobnie jak z żydami jest, ciagle czują sie atakowani i poniżani.

_________________
Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-24, 09:06 
manifestacja jak manifestacja, może nie mają nic wspólnego ale podobnie zwracają na siebie uwagę zastanów się czy Ty durnowato nie wyrażasz swojego zdania

[ Dodano: 2007-08-24, 09:07 ]
mgr_Kaszaczek, w Krakowie są przyjmowani ok


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-24, 09:07 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-08-15, 12:44
Posty:291
Lokalizacja: z magistra
Ja wiem, ze gej jest całkiem zwyczajny i przeciętny. Może pracuje przy sąsiednim biurku, kupuje w tym samym sklepie co Ja. Tyle, ze śpi z kolegą, ale co to kogo obchodzi. Ale jak wyłazi na ulice i pokazuje to, jak mu cieżko to przegięcie.

_________________
Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-24, 09:11 
Każdy robi co chcę Tobie to nie odpowiada, ale inni uważają to za słuszne ja mam podobne podejście jest mi to obojętne czy ktoś śpi z facetem czy kobietą, ale też nie przeszkadza mi to jeżeli ktoś chce np. tak pokazać co sądzi na dany temat.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO