dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-08-24, 09:24 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-08-15, 12:44
Posty:291
Lokalizacja: z magistra
Pederaści "chcą mieć prawo pocałować się na ulicy ze swoim chłopakiem". To dziwne bo oprócz zniesmaczonych spojrzeń nikt im tego nie zabrania, więc hamuje owych pederastów ich własny wstyd.

_________________
Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-24, 09:25 
Nie sa dobre? czemu niby nie sa dobre? caly czas jestesmy atakowani kontrowersjami burzacymi nasze idealy ,wiec dlaczego w tym akurat przypadku jest to zle

[ Dodano: 2007-08-24, 09:26 ]
Cytuj:
tak jak i twoje zdanie wiec się pohamuj z textami! twoje zdanie nawet bardziej..
Co w moim zdaniu jest obrazliwe przepraszam Cie ale jezeli ktos nie ma takiego samego zdania jak Ty to nie znaczy, ze odrazu musisz nazywac jego opienie durnowata


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-24, 09:27 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
dariuszka, a przeczytałaś cały post? to zrozumiesz jego sens...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-24, 09:29 
Tak sie zlozylo, ze przeczytalam i Ty odebralas to jako porownywanie pielegniarek i homoseksualistow, a ja porownalam manifestacje do manifestacji :/


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-24, 09:40 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
No i zrobiłaś masło maślane.... :mrgreen:


Jak coś nie pasi to na PW!!

dariuszka napisał(a):
caly czas jestesmy atakowani kontrowersjami burzacymi nasze idealy

nie zapominaj że każdy ma swoje ideały i Twoje nie muszą być moimi...
dariuszka napisał(a):
wiec dlaczego w tym akurat przypadku jest to zle

bo oni poprzez manifestaje nie ukazują tych dobrych cech, tego że są zwykłymi ludźmi... pokazują tylko to czego chcą...
Wg mnie wogóle manifetsaje tego typu - mówię już ogólnie są kiepskim pomysłem...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-24, 09:41 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Baby nie kłócić się! Dać sobie po razie i spokój!

Mery, wiem że to nie zawsze daje oczekiwane skutki, ale jakoś nie przychodzi mi do głowy inny sposób na zwrócenie uwagi na ten problem... Jakaś akcja - reklamy, plakaty, pogadanki? Efekt będzie taki sam... To trochę zamknięte koło - homoseksualiści protestują bo nie ma tolerancji, nie ma tolerancji bo homoseksualiści protestują...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-24, 10:05 
Mnie nie przeszkadzaja takie akcje nie musze w nich uczestniczyc bo nikt mnie do tego nie zmusza nie musze ich obserwowac bo rowniez mam wolna wole i jezeli mi to przeszkadza to omijam to szerokim lukiem


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-24, 12:33 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
ema jakby były plakaty i reklamy to pewna partia powiedziałaby 'propaganda homoseksualna" - bo na pewno jak ktoś zobaczy plakat to zapragnie być gejem albo lesbijką... Nie znasz toku rozumowania naszych polityków rządzących ? (całe szczęście już nie długo rządzących)


mery ale problem jest więc w jaki sposób mają zwrócić na siebie uwagę? Domagają się swoich praw bo ich nie mają, to naturalne. Chcą być akceptowani i to jest normalne a że inni ich nie akceptują - to jest nienormalne.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki jest sens urządzania parad geyowskich?
PostNapisane: 2007-08-24, 12:38 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
mgr_Kaszaczek napisał(a):
No jaki? Ja jestem hetero, i nie latam po ulicy wrzeszcząć Lubię sex :). A dyskryminacja? Kobiety w ciąży też bywają dyskryminowane, kobiety po 40 też, tak samo jak brzydkie kobiety, lub kobiety otyłe. Ale zaraz urządzać manifestację??? I moda się zrobiła, każdy chce manifestować swoją "odmienność". To jest zwykła prowokacja środowisk prawicowych.


jak już to lewicowych, jak masz zamiar pisać głupoty to pisz chociaż z sensem.

Po 2gie, mamy do tego konstytucyjne prawo aby robić parady, jak chcesz, znajdź ludzi i urządź sobie paradę fanatyków walenia konia, to, że homoseksualisci czują potrzebę paradowania to ich sprawa, Ty nie czujesz, Twoja sprawa, uszanuj odmienność.

Inna kwestia to taka, że wciąż jeszcze homoseksulistę myli się np. z pedofilem, nazywa dewiantem, zboczensem i osobą chorą, nawet mówi się, że to powinno się leczyć.
Myślę, że ludzi trzeba oswoić z zagadnieniem homoseksualizmu aby nie traktowali go tak wrogo. Wiadomo, że strach rodzi agresję, a wszystko co nieznane i obce budzi strach.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-24, 12:39 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
mgr_Kaszaczek napisał(a):
Pederaści "chcą mieć prawo pocałować się na ulicy ze swoim chłopakiem". To dziwne bo oprócz zniesmaczonych spojrzeń nikt im tego nie zabrania, więc hamuje owych pederastów ich własny wstyd.



i znow błąd rzeczowy, homoseksualista to nie pederasta. ogarnij się bo głupoty piszesz, ze aż oczy bolą!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO