dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-08-24, 12:40 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Natty napisał(a):
Domagają się swoich praw bo ich nie mają, to naturalne.

Nie ujawniając się mają wszytskie prawa i przywileje... no niestety mieskzamy w Polsce.. a Polska dziwnym krajem jest... Gdy się ujawniają na tych manifestach tracą to co do tej pory zdobyli, status społeczny, ogólny szacunek itd itp.

Natty napisał(a):
że inni ich nie akceptują - to jest nienormalne.


nie trzeba akceptować wszystkich... każdy ma swoje przekonania i mamy prawo nie akceptowac geja ale szacunek im sie nalezy i mozliwośc normalnego życie..

Natty napisał(a):
Domagają się swoich praw bo ich nie mają, to naturalne

Jeszcze cvoś tutaj dorzucę, domagają sie praw ok - ludzie ich bronią ale oni chcą by ich prawem - mozliwością było także adoptowanie dzieci... a tutaj zwolennicy są przeciwni.. paradoks


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-24, 12:48 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
mery_blue napisał(a):
Nie ujawniając się mają wszytskie prawa i przywileje... no niestety mieskzamy w Polsce.. a Polska dziwnym krajem jest... Gdy się ujawniają na tych manifestach tracą to co do tej pory zdobyli, status społeczny, ogólny szacunek itd itp.

co to za życie kiedy trzeba się ukrywać?
Polska jest dziwnym krajem - dlatego trzeba mówić o takich sprawach i przełamywać stereotypy np takie o jakich pisała Ala że każdy gej jest pedofilem. Nonsens.
mery_blue napisał(a):
nie trzeba akceptować wszystkich... każdy ma swoje przekonania i mamy prawo nie akceptowac geja ale szacunek im sie nalezy i mozliwośc normalnego życie..

no właśnie mery normalne życie więc dlaczego wczesniej napisałaś że tracą szacunek, status społeczny itd ujawniając swoja orientację? Jedno przeczy drugiemu, normalne życie to życie z prawami jak każdy inny a nie ukrywanie swojej orientacji.
mery_blue napisał(a):
Jeszcze cvoś tutaj dorzucę, domagają sie praw ok - ludzie ich bronią ale oni chcą by ich prawem - mozliwością było także adoptowanie dzieci... a tutaj zwolennicy są przeciwni.. paradoks

bo mamy społeczeństwo jakie mamy i takie dziecko nie miałoby życia, gdyby ludzie byli bardziej otwarci to takie dzieci moglyby miec wspaniale zycie - lepiej miec 2 tatusiow/2mamucie niz tatusia damskiego boksera + zlodzieja a matke pijaczke - moje zdanie. Nie akceptują adopcji przez homoseksualistów ze względu na nie same - przez społeczeństwo.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-24, 13:12 
Natty zgadzam się z Toba w 100% wolalabym miec taka rodzine niz wyladowac w domu dziecka czy miec takich rodzicow ktorzy katowaliby mnie i psychicznie i fizycznie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-24, 13:16 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Natty napisał(a):
no właśnie mery normalne życie więc dlaczego wczesniej napisałaś że tracą szacunek, status społeczny itd ujawniając swoja orientację? Jedno przeczy drugiemu, normalne życie to życie z prawami jak każdy inny a nie ukrywanie swojej orientacji.

mówię o sobie samej, ja ich szanuje jednakże w oczach społeczeństwa - tych co są przeciw takim ludziom- tracą...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-24, 13:17 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
mery_blue napisał(a):
Natty napisał(a):
Domagają się swoich praw bo ich nie mają, to naturalne.

Nie ujawniając się mają wszytskie prawa i przywileje... no niestety mieskzamy w Polsce.. a Polska dziwnym krajem jest... Gdy się ujawniają na tych manifestach tracą to co do tej pory zdobyli, status społeczny, ogólny szacunek itd itp.

Natty napisał(a):
że inni ich nie akceptują - to jest nienormalne.


nie trzeba akceptować wszystkich... każdy ma swoje przekonania i mamy prawo nie akceptowac geja ale szacunek im sie nalezy i mozliwośc normalnego życie..

Natty napisał(a):
Domagają się swoich praw bo ich nie mają, to naturalne

Jeszcze cvoś tutaj dorzucę, domagają sie praw ok - ludzie ich bronią ale oni chcą by ich prawem - mozliwością było także adoptowanie dzieci... a tutaj zwolennicy są przeciwni.. paradoks


rozmawiam sobie o tym na forum lesbijki.org i powiem Ci, że wcale nie każda lesbijka chce miec prawo adopcji dziecka, wiele osob zdaje sobie sprawę, że w tym kraju, przy takim podejsciu społeczenstwa jest to narazie awykonalne, myślę, że właśnie poprzez parady ludzie Ci chcą oswoić ludzi z drażliwym tematem homoseksualizmu który do niedawna był tabu {właśnie to co piszesz o ujawnianiu się} może za kilka lat takich parad ludzie zrozumieją, że to tacy sami ludzie jak wszyscy inni. :)) dlatego parady mają sens - mają oswajać społeczeństwo.

{polecam blog www.les-rodzina.blog.pl }


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-24, 13:22 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
dream* napisał(a):
mają oswajać społeczeństwo.

To nic nie da.... Ludzie którzy są totalnie przeciwko nie zmienią swojego zdania...
Dlatego w Polsce mamy lewice i prawicę...
Bo istnieją ludzie którzy za wszelką cenę będą próbowali swoej racje wcisnąć innym..
Może za kilka lat? Czy ja wiem.. wydaje mi sie że jak już to, to potrwało by dłużej - znacznie dłużej...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-24, 14:35 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
nawet jeśli dłuzej to jest o co walczyć.

mamy jeszcze centrum.
;D

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-24, 15:09 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
dream* napisał(a):
nawet jeśli dłuzej to jest o co walczyć.

niby tak, ale ciagłe upokarzanie i nietolerowanie tych osób, w końcudoprowadzi do tego że oni sami będą mieli tego dośc i powrócimy do tego co było dawniej czyli tzw. tabu....
Potem znowu jakiś zryw i tak w kółko - nie sądzę aby społeczeństwo które nam wyrasta było tolerancyjne na tyle by móc zrozumiec że geje to tez normalni ludzie..


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-24, 15:57 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
wątpie, ja nie spotkałam sie z nietolerancją w stosunku do mojej osoby ;)
a wiele osob o mnie wie :)

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-24, 19:38 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
mery_blue napisał(a):
niby tak, ale ciagłe upokarzanie i nietolerowanie tych osób, w końcudoprowadzi do tego że oni sami będą mieli tego dośc i powrócimy do tego co było dawniej czyli tzw. tabu....
Potem znowu jakiś zryw i tak w kółko - nie sądzę aby społeczeństwo które nam wyrasta było tolerancyjne na tyle by móc zrozumiec że geje to tez normalni ludzie..

ale mery, czemu Ty zakładasz że nic się nie zmieni, jeśli problem będzie nagłośniony i ludzie ruszą troche głowami to może coś się zmieni? chociaż może jestem niepoprawną optymistka ;]

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO