dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-10-17, 23:10 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
123 napisał(a):
CzcigodnyBuc napisał(a):
jednakże jestem pewien, że jeżeli istnieje, to nie w wersji propagowanej przez wyznania mojżeszowe.


Pewien ? Pełen wypas. To gdzie tacy ludzie się rodzą?


Nie wiem jak inni, ale ja się urodziłem w szpitalu ;]

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-18, 19:38 
Cytuj:
Sorry, ale mój 126p ma silnik z tyłu. :P


To nie jest samochód. To jest furmanka :D


Tak czy siak chodzi bez zarzutów :P

Cytuj:
Tylko dlaczego miłosierny Bóg, pozwala na takie wyczyny istot, które podobno zostały stworzone na swoje podobieństwo?


Hehe, nie mnie prorokować, ale otrzymaliśmy od Boga wolną wolę i to MY decydujemy o tym, co robimy a czego nie. Nie wszystko ma wytłumaczenie na tym świecie, może dzieje się tak, bo po prostu Bóg ma w tym jakiś cel... Tak czy inaczej musimy ten świat zaakceptować takim jakim jest, lub ograniczać zło wyrządzane przez ludzi. Co do ateizmu: lepiej wierzyć w Boga, zamiast nie wierzyć w nic, bo przecież wierząc w Niego nic nie tracimy, a jeśli Bóg istnieje, to chyba możemy na tym jedynie zyskać, prawda? Nie mnie osądzać, ale uważam, że jeśli ktoś wierzy, a nie chodzi do Kościoła, to powinien się wstydzić, że np. przed komputerem DZIENNIE spędza ileś tam godzin, a Bogu W TYGODNIU jednej nie poświęci...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-18, 20:31 
CzcigodnyBuc napisał(a):
Nie wiem jak inni, ale ja się urodziłem w szpitalu ;]


A doktor miał czyste ręce ?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-18, 21:54 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
123 napisał(a):
CzcigodnyBuc napisał(a):
Nie wiem jak inni, ale ja się urodziłem w szpitalu ;]


A doktor miał czyste ręce ?


Daruj sobie te uszczypliwości. Są dziecinne i obnażają Twoją ignorancję, bo porody odbiera położna, interwencja lekarska jest tylko w przypadku gdy wykonuje się zabieg cesarskiego cięcia, albo znieczulenie ;]

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-19, 23:02 
CzcigodnyBuc napisał(a):
Daruj sobie te uszczypliwości. Są dziecinne i obnażają Twoją ignorancję



Waw, cóż za wnilkiwa diagnoza. Uchylam kapelusza. A cóż tak cie szczypie. Gościu czigodny, może byśmy się tak pośmiali. Jednak jeżeli nie umiesz dyskutowwać z dystansem, to ty masz problem. Dlaczego ludzie zawsze czegoś szukają u bliżniego.

NO chyba, że jesteś panem doktorem i nauczyłeś się , że ludziska do ciebie ze sobą przychodzą.
Tu się tylko ze sobą dyskutuje. A dyskusje mają być zgodne z mottem forum, czyli szokujące i bulwersujące. To wypnij klatę dawaj.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-20, 16:41 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
123 napisał(a):
CzcigodnyBuc napisał(a):
Daruj sobie te uszczypliwości. Są dziecinne i obnażają Twoją ignorancję



Waw, cóż za wnilkiwa diagnoza. Uchylam kapelusza. A cóż tak cie szczypie. Gościu czigodny, może byśmy się tak pośmiali. Jednak jeżeli nie umiesz dyskutowwać z dystansem, to ty masz problem. Dlaczego ludzie zawsze czegoś szukają u bliżniego.


Teraz ja zniżę się do poziomu przeszkola: Ty pierwszy mnie znieważyłeś, a raczej usiłowałeś znieważyć.

Cytuj:
NO chyba, że jesteś panem doktorem i nauczyłeś się , że ludziska do ciebie ze sobą przychodzą.


Do Ciebie ze sobą? Usiłuję to sobie wyobrazić. Chociaż faktem jest, że czasem przychodzą rodzice z dziećmi. Ale nigdy nikt nie przyszedł sam ze sobą.

Cytuj:
Tu się tylko ze sobą dyskutuje. A dyskusje mają być zgodne z mottem forum, czyli szokujące i bulwersujące. To wypnij klatę dawaj.


Szokujące i bulwersujące. Ale sądzę, że w złym tonie jest obrażanie interlokutora.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-20, 17:00 
CzcigodnyBuc napisał(a):
obrażanie interlokutora.


Nie , no interlokutora to niogdy bym nie obraził.

Ale na słowach to naprawdę potrafisz się skupiś, a nawet rozbić sie o nie.
Lepiej temat szlifować.

Jakoś dziwnie łatwo cię obrazić, ba nawet usiłowanie narusza twoja osobę ; no ,no muszę więc uważać bardziej


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-20, 18:36 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
123 napisał(a):
CzcigodnyBuc napisał(a):
obrażanie interlokutora.


Nie , no interlokutora to niogdy bym nie obraził.


I znowu kiepska złośliwość.

Cytuj:
Ale na słowach to naprawdę potrafisz się skupiś, a nawet rozbić sie o nie.
Lepiej temat szlifować.


Nie bardzo jest z kim ;)

Cytuj:
Jakoś dziwnie łatwo cię obrazić, ba nawet usiłowanie narusza twoja osobę ; no ,no muszę więc uważać bardziej


Łatwo? Wybacz, ale to co powiedziałeś, było po prostu chamstwem. Zwyczajnym, ordynarnym chamstwem, którego nie zamierzam tolerować. Zdaję sobie sprawę, że ludzie pochodzą z różnych środowisk, w których w dobrym tonie, jest insynuować, takie a nie inne sytuacje, ale niestety, istnieją też ludzie, którzy starają się powściągać, chociażby dlatego, że nigdy nie wiadomo, czego można się po drugiej osobie spodziewać.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-20, 21:40 
CzcigodnyBuc napisał(a):
Wybacz, ale to co powiedziałeś, było po prostu chamstwem. Zwyczajnym, ordynarnym chamstwem,


Człowieku co z toba - dam ci więc radę. Kup se wielką patelnię - po pierwsze wielką patelnią łatwo se palnąć w łeb, po drugie wielka jest najczęściej ciężka, to będzie też skuteczne. Powodzenia.

A wy ludzie jak czytacie nasze rozmówki to mam nadzieję macie wiekji ubaw. Ręczę, że maczałem w tym palce.
I czekam, czekam.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO