dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-10-20, 16:44 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
123 napisał(a):
CzcigodnyBuc napisał(a):
prawda?


Nie prawda, KAŻDY człowiek ma potrzeby duchowe. Niektórzy ich nie dostrzegają, inni świadomie ich nie zaspokajaą lub wystarczą im namiastki.
Tytoń palisz lub nie.


Nie wyrywaj moich wypowiedzi z kontekstu.

Ja nie mam potrzeb duchowych. Podobnie też, wielu moich znajomych. Chyba nie chcesz mi wmówić, że nie wiem, jakie mam potrzeby ;)

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-20, 16:55 
CzcigodnyBuc napisał(a):
Ja nie mam potrzeb duchowych


Jezeli myślisz że potzreby duchowe to wielbienie Boga tylko, to nie weisz co to są potrzeby duchowe człowieka


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-20, 17:42 
123 napisał(a):
CzcigodnyBuc napisał/a:
co potwierdza prawdziwość słów dziecka, a to jest potwierdzeniem na fakt, iż rzeczywiście krąży.


Oj bucu bucu, co się tak denerwujesz, plątasz się w zeananiach .

To ty dowodziłeś, że podziały w chrześcijanstwie są dowodem na to, że nie czci ono Tego Prawdziwego.
Ja ci tylko zacytowałem fragment Nowego Testamentu, który jest żródłem dla chrześcijan. A z niego wynika , że podziały są wpisane w tą religię przez "ojców
założycieli" .

To twoje argumenty są do bani. Zresztą jak większość pogladów wyssanych z palca, albo z jakichś niechęci lub uprzedzeń pochodzcych, zresztą nie wiem co ci jest i nie chcę wiedzieć :).

Wiesz wogóle o czym rozmawiamy ?



No więc co z tymi Dziejami ?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-20, 18:32 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
123 napisał(a):
CzcigodnyBuc napisał(a):
Ja nie mam potrzeb duchowych


Jezeli myślisz że potzreby duchowe to wielbienie Boga tylko, to nie weisz co to są potrzeby duchowe człowieka


Skąd wiesz, co sobie myślę? Nie wiesz. Nie nadinterpretuj.

Nie będę się odnosił do dziejów apostolskich, bo nie uznaję tego za wiarygodny tekst.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-24, 18:06 
CzcigodnyBuc napisał(a):
Skąd wiesz, co sobie myślę? Nie wiesz. Nie nadinterpretuj.


Tak tak. Wiesz co? Jak tak przeglądam co tam w innych tematach wypisujesz i tu ze mną, to Ci powiem, że rozmowa z TobĄ jest jak słuchanie snopowiązałki - lepiej se prawdziwa pianę ubić i se zjeść.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-12, 16:21 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-02-28, 09:05
Posty:95
CzcigodnyBuc napisał(a):

Nie wyrywaj moich wypowiedzi z kontekstu.

Ja nie mam potrzeb duchowych. Podobnie też, wielu moich znajomych. Chyba nie chcesz mi wmówić, że nie wiem, jakie mam potrzeby ;)


Bucu jestes (jak to określił Św Paweł) człowiekiem zmysłowym, pytam wiec co Ty szukasz w dziale Religia - czyżbyś leczył bolące resentymenty?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-13, 14:09 
A wracając do tematu.
Bóg jest wszędzie ? Ciekawe jak to się ma do znanych słów : " Ojcze nasz, który jesteś w niebie".

To jak to jest. Jest wszedzie - jak mysli wielu, czy w niebie ::))


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-25, 09:57 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-02-28, 09:05
Posty:95
123 napisał(a):
A wracając do tematu.
Bóg jest wszędzie ? Ciekawe jak to się ma do znanych słów : " Ojcze nasz, który jesteś w niebie".

To jak to jest. Jest wszedzie - jak mysli wielu, czy w niebie ::))

Jeden taki "znawca" biblii no i "mędrzec", który często pośredniczy ze wzgledu na swoją "wiedze" w dialogu pomiedzy chrzescijanami a Świad. Jehowy wyjsnił to jasno jak przystało na mędrca prosto i logicznie. A wiec:
Tak Bóg jest w niebie a my na ziemii. Ale wiadomo i to widać niebo otacza ziemie w koło. Niebo łączy się z ziemią (choćby przez deszcz czy mgłe) to i Bóg mimo, że w niebie o i na ziemii.
Można - można? hehe


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-04-01, 23:58 
[quote="transfer"]Tak Bóg jest w niebie a my na ziemii. Ale wiadomo i to widać niebo otacza ziemie w koło. Niebo łączy się z ziemią (choćby przez deszcz czy mgłe) to i Bóg mimo, że w niebie o i na ziemii.
Można - można? hehe[/quote]

Ano można. Takim tokiem myślenia można wykazać, że jest też w kałuży ( nawet po małym deszczu ).

Ale jak by wejść w szczegóły to ta mgła ( czyli atmosfera nasza ) raczej nas oddziela os tego " nieba " , bo byśmy się tu podusili i zamarzli.

Ale dla tego "mędrca to chyba wszystko jedno :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Bóg jest wszędzie/czemu chodzimy do kościoła
PostNapisane: 2010-05-31, 23:21 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-05-12, 00:06
Posty:5
extra Ecclesiam salus nulla - czyli poza Kościołem nie ma zbawienia.
Chodzimy by trwać przy Bogu na modlitwie w czasie Mszy świętej, Pamiątki sprawowanej na nakaz Jezusa Chrystusa który uobecnia się Pod postacią Chleba i Krwi Pańskiej. Przyjmujemy Go codziennie. Dlatego Chodzimy by z Nim być By rozwijał nasze zatwardziałe serce. Przyjmując Chrystusa do naszych serc Pozwalamy aby On był w Nas a My w Nim. To Dlatego że Potrzebujemy Go w naszym życiu. a Kościol jest Jego Mistycznym Ciałem Gdzie uobecnia się Jego zbawienie.

_________________
Forum Muzyczne http://www.worldsound.pl - Muzyka To Twoja pasja? nie zwlekaj wejdz i zarejestruj się:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO