dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-10-09, 21:26 
CzcigodnyBuc napisał(a):
Ja uważam, że gdyby chrześcijaństwo rzeczywiście było wiarą w prawdziwego Boga, to nigdy by nie podzieliło się na tak liczne denominacje.


To ciekawe jak skomentujesz Dzieje Ap. 20: 29 " 29 Wiem, że po moim odejściu wejdą między was wilki drapieżne, nie oszczędzając stada8. 30 Także spośród was samych powstaną ludzie, którzy głosić będą przewrotne nauki, aby pociągnąć za sobą uczniów. "

Nie wiem , poza tym , kto miałby GO czcić. Indianie ? Celtowie ? Aborygeni ?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-09, 21:36 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Tak samo, jak słowa Sai Baby: "Niedługo wielu z was mnie opuści". Istotnie, opuścili go, bo ich bożek miał słabość do chłopców, którą to słabość można nazwać pedofilią :)

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-09, 21:42 
CzcigodnyBuc napisał(a):
Tak samo, jak słowa Sai Baby:


To już lepiej zacytować myszke miki albo kaczora donalda


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-09, 22:06 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
To żaden argument. Liczyłem na coś bardziej merytorycznego ;)

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-18, 20:38 
CzcigodnyBuc napisał(a):
Liczyłem na coś bardziej merytorycznego ;)


No dzieje apostolskie były merytoryczne , przecież wykazały " brak " w twoim rozumowaniu. Ale ty pewnie nie lubisz "zauważać".

Zresztą, zauwazyłem, że Twoje argumenty, też nie mają fest wagi. najcześciej masz uwago do postępowania ludzi, albo masz jakieś wątpliwości. To żadne argumenty


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-18, 21:49 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Dzieje Apostolskie, są częścią Biblii, prawda? A nie ma żadnego dowodu na prawdziwość tego źródła. To Ty usiłujesz udowodnić coś, na podstawie czegoś, co jest równie wątpliwe, jak Twoje twierdzenia. To tak, jakby udowodnić, że Słońce krąży wokół Ziemi, na podstawie twierdzenia pięcioletniego dziecka, a następnie uznać, że faktycznie krąży wokół Ziemi, co potwierdza prawdziwość słów dziecka, a to jest potwierdzeniem na fakt, iż rzeczywiście krąży.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-19, 23:32 
CzcigodnyBuc napisał(a):
co potwierdza prawdziwość słów dziecka, a to jest potwierdzeniem na fakt, iż rzeczywiście krąży.


Oj bucu bucu, co się tak denerwujesz, plątasz się w zeananiach .

To ty dowodziłeś, że podziały w chrześcijanstwie są dowodem na to, że nie czci ono Tego Prawdziwego.
Ja ci tylko zacytowałem fragment Nowego Testamentu, który jest żródłem dla chrześcijan. A z niego wynika , że podziały są wpisane w tą religię przez "ojców założycieli" .

To twoje argumenty są do bani. Zresztą jak większość pogladów wyssanych z palca, albo z jakichś niechęci lub uprzedzeń pochodzcych, zresztą nie wiem co ci jest i nie chcę wiedzieć :).

Wiesz wogóle o czym rozmawiamy ?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-20, 13:10 
O,witam, Panowie!
Widzę,że trochę Wam ciasno w jednym wątku,ale cóż...
Czcigodny,już poznaliśmy Twoją opinię na temat Boga,Biblii i religii.Zaczynam odnosić wrażenie,że się powtarzasz.Bez wątpienia jesteś wykształcony,wnioskuję,że jesteś lekarzem i m.in. dlatego trochę dziwię się,że wątpisz w istnienie Stwórcy.
W którymś z wątków stwierdzasz,że jeszcze nikt ze zdrowych psychicznie ludzi Boga nie widział(mam nadzieję,że w tym momencie nie wciskam Ci nie Twoich słów).Jeśli więc to ma być argumentem na nieistnienie Boga,to ,przepraszam,ale czy widziałeś swój mózg?....
Ale raczej nie masz wątpliwości,że istnieje?Jeśli więc lepiej Ci się żyje z przekonaniem,że Boga nie ma,to masz takie prawo i gratuluję zadowolenia z życia.
Ten wątek wskazuje jednak,że wiele ludzi ma potrzeby duchowe i zastanawia się nad tym jak je zaspokoić.Myślałeś kiedyś o tym skąd w ogóle wzięły się taki potrzeby w człowieku?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-20, 16:35 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Przekorna napisał(a):
O,witam, Panowie!
Widzę,że trochę Wam ciasno w jednym wątku,ale cóż...
Czcigodny,już poznaliśmy Twoją opinię na temat Boga,Biblii i religii.Zaczynam odnosić wrażenie,że się powtarzasz.Bez wątpienia jesteś wykształcony,wnioskuję,że jesteś lekarzem i m.in. dlatego trochę dziwię się,że wątpisz w istnienie Stwórcy.


Zbyt dużo przypadków widziałem, aby wierzyć w istnienie planu bożego.

Cytuj:
W którymś z wątków stwierdzasz,że jeszcze nikt ze zdrowych psychicznie ludzi Boga nie widział(mam nadzieję,że w tym momencie nie wciskam Ci nie Twoich słów).Jeśli więc to ma być argumentem na nieistnienie Boga,to ,przepraszam,ale czy widziałeś swój mózg?....


Jak będę miał ochotę go zobaczyć, to skorzystam z jednej z wielu metod obejrzenia go.

Cytuj:
Ten wątek wskazuje jednak,że wiele ludzi ma potrzeby duchowe i zastanawia się nad tym jak je zaspokoić.Myślałeś kiedyś o tym skąd w ogóle wzięły się taki potrzeby w człowieku?


Podobnie jak palenie tytoniu, zostało wytworzone w toku ewolucji. Zauważ, że dzieci nie mają potrzeb duchowych, o ile rodzice, lub też środowisko im ich nie zaszczepi. Podobnie jest z osobami niepalącymi. Osoba, która nie jest uzależniona od nikotyny, nie pali, prawda?

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-20, 16:41 
CzcigodnyBuc napisał(a):
prawda?


Nie prawda, KAŻDY człowiek ma potrzeby duchowe. Niektórzy ich nie dostrzegają, inni świadomie ich nie zaspokajaą lub wystarczą im namiastki.
Tytoń palisz lub nie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO