dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Bóg jest wszędzie/czemu chodzimy do kościoła
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-06-15, 17:12 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2008-09-13, 14:53
Posty:243
kokoosh napisał(a):
extra Ecclesiam salus nulla - czyli poza Kościołem nie ma zbawienia.
Chodzimy by trwać przy Bogu na modlitwie w czasie Mszy świętej, Pamiątki sprawowanej na nakaz Jezusa Chrystusa który uobecnia się Pod postacią Chleba i Krwi Pańskiej. Przyjmujemy Go codziennie. Dlatego Chodzimy by z Nim być By rozwijał nasze zatwardziałe serce. Przyjmując Chrystusa do naszych serc Pozwalamy aby On był w Nas a My w Nim. To Dlatego że Potrzebujemy Go w naszym życiu. a Kościol jest Jego Mistycznym Ciałem Gdzie uobecnia się Jego zbawienie.



Ale masz na myśli kościól Chrystusowy .Ciekawe jakby apostoł Piotr nie schował do pochwy miecza w ogrodzie getsemane, to czy by dalej piastował "urząd".
Pytam bo jakos kościól katolicki wyjął tem miecz i przez wieki nim naracał na Chrystusa. Ciekawe co Chrystus chce dzis mieć z nim wspólnego skoro ten miecz do dziś jest wyciągnięty.
Jakos czytałem, że ten co zabija braci nie jest synem Boga- tak Ap jan napiosał : Dzięki temu można rozpoznać
dzieci Boga i dzieci diabła*:
każdy, kto postępuje niesprawiedliwie, nie jest z Boga,
jak i ten, kto nie miłuje swego brata.
11 Taka bowiem jest wola Boża,
którą objawiono nam od początku,
abyśmy się wzajemnie miłowali.
12 Nie tak, jak Kain, który pochodził od Złego*
i zabił swego brata.

_________________
123


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO