dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-07-08, 20:34 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-07-08, 19:14
Posty:34
Natty napisał(a):

jasne że tak, przecież to nie jest wyznacznik :) chociaż zawsze to milej jeśli dana osoba słucha tego co Ty ;-)



Jeśli widzę, że ktoś zachowuje się podobnie do mnie to mam wrażenie, że popełniłem jakiś błąd :)

_________________
www.mojapierwszakomorka.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-07-09, 08:02 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
ale czemu ? zawsze musisz miec kogoś zupełnie przeciwnego bo masz wrażenie że wszyscy Cię naśladują ? :)

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-07-09, 11:08 
ja chciałabym mieć kogoś, kto byłby dla mnie inspiracją, kogo uznałabym za lepszego od siebie, a co do wyglądu to jasne, że zwracam uwagę na długowłosych, w końcu to mówi o ich guście muzycznym, aczkolwiek jak Natty zauważyła nie oznacza wcale, że akurat taki osobnik może mieć dużo do powiedzenia. Ale kobiety-metale, że tak to określę, hmm... Nie podoba mi się ten styl mrocznej damy , a Wam chłopy? :-)
Pozdrawiam :-)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-07-09, 23:32 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-07-08, 23:44
Posty:427
Nie no mroczne dziewczynki to raczej nie jest to co tygryski lubia najbardziej :) srednio to pociaga, niektore staraja sie wygladac wrecz wyuzdanie i to juz jest jak dla mnie dno, pomijajac inne aspekty ale jak kogos takiego przedstawic potem rodzica?

A co do metali to mam kolege ktory bedac w restauracji stwierdzil ze nie wyglada dostatecznie hardcorowo wiec wylal sobie ketchup na koszulke i wtarl troche we wlosy...

Lubie mocniejsza muzyke ale zeby zaraz sie tak ostro utozsamiac? Watpie zeby kazdy byl tak mroczny i tajemniczy na jakiego stara sie uchodzic poprzez wyglad

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-08-13, 22:32 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-07-08, 19:14
Posty:34
Natty napisał(a):
ale czemu ? zawsze musisz miec kogoś zupełnie przeciwnego bo masz wrażenie że wszyscy Cię naśladują ? :)


Ludzie nie chcą zatracić swojej tożsamości w oceanie ludzi takich samych. Z drugiej strony, ja nie chcę by inni mnie naśladowali, ale by skupili się na sobie i rozwijali to co tkwi w nich.

_________________
www.mojapierwszakomorka.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-28, 18:43 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-12-28, 18:15
Posty:12
hmm w gimnazjum i liceum byłam metalówą :D Glany, czarne ubrania etc:) strasznie mi sie ta subkultura podobała był to taki mój rodzaj buntu, do dziś uwielbiam tą muzyke, glany i wszystko co z tym związane, uwielbiam tez grac na gitarze ale niestety już sie tak nie ubieram :P nikt by nie powiedział ze byłam kiedyś metalówa;) sympatia do tego i pare sczegółów z tego okresu jednak pozostała i pozsotanie na zawsze :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-08, 13:24 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-03-08, 00:49
Posty:5
Lokalizacja: Wrocław
Nie lubie tej muzyki, ale mi tez nie przeszkadza. Denerwuje mnie jedynie ubiór metali. Te dlugie wlosy czarne koszulki, glany zniechecaja mnie do danej osoby. Osobiscie znam duzo osob sluchajacych metalu, ale ubieraja sie normalnie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-29, 18:56 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-03-26, 22:26
Posty:119
Lokalizacja: z Piekła rodem
Lepsze metale niż drechy.
Nie mam nic do ich muzy, stylu ubierania i sposobu życia.
No i kocham glany ;]

_________________
[center]Obrazek[/center]


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-30, 16:56 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
DMX27 napisał(a):
ale ubieraja sie normalnie.

to że koś ubiera się w czarne ubrania nie znaczy że ubiera się nienormalnie :roll:

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-30, 17:07 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-03-26, 22:26
Posty:119
Lokalizacja: z Piekła rodem
Natty napisał(a):
DMX27 napisał(a):
ale ubieraja sie normalnie.

to że koś ubiera się w czarne ubrania nie znaczy że ubiera się nienormalnie :roll:

Mu chyba chodziło o pieszczochy, obroże, peleryny i tego typu rzeczy :) Trzeba przyznać, że nie jest to zwyczajny ubiór. Osoba "typowo" (w rzeczy w.w.) ubrana jak metal z pewnością nie zostanie niezauważona.

_________________
[center]Obrazek[/center]


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO