dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-03-30, 21:15 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 23:55
Posty:286
jeśli ktoś nie ma innego pomysłu na zwrócenie na siebie uwagi...to cóż...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-31, 10:01 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-03-26, 22:26
Posty:119
Lokalizacja: z Piekła rodem
Ciekawa napisał(a):
jeśli ktoś nie ma innego pomysłu na zwrócenie na siebie uwagi...to cóż...

Dziewczyno z każdym twoim postem ręce swędzą mnie coraz mocniej :lol: [podpis]

_________________
[center]Obrazek[/center]


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-31, 16:03 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 23:55
Posty:286
ostatni raz usłyszałam to w pisakownicy...

[ Dodano: 2009-03-31, 16:05 ]
(chodziło o podpis)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-01, 18:41 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Ironic_Bastard napisał(a):
Mu chyba chodziło o pieszczochy, obroże, peleryny i tego typu rzeczy :)

acha, chyba że tak :)
Ciekawa napisał(a):
jeśli ktoś nie ma innego pomysłu na zwrócenie na siebie uwagi...to cóż...

nie każdy metal ubiera się w czarne ciuchy i w.w gadżet po to żeby zostac zauważonym, mylisz troszkę pojęcia :roll:

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-01, 19:53 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 23:55
Posty:286
- piszemy "aha"
-nie myle pojęć...nie napisałam,że każdy! ale fakt faktem ,że jest sporo takich...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-07, 17:50 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Ciekawa napisał(a):
- piszemy "aha"

acha, bede pamietac.
Ciekawa napisał(a):
-nie myle pojęć...nie napisałam,że każdy! ale fakt faktem ,że jest sporo takich...

A znasz ich na tyle sporo żeby tak sądzic ?

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-08, 21:02 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 23:55
Posty:286
a ilu młodych ludzi bawi sie w metal w okresie buntu...a co potem zostaje?- dorastają i juz ich to nie kręci...i co to jest jak nie próba zwrócenia na siebie uwagi?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-08, 21:10 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-03-26, 22:26
Posty:119
Lokalizacja: z Piekła rodem
Ciekawa napisał(a):
a ilu młodych ludzi bawi sie w metal w okresie buntu...a co potem zostaje?- dorastają i juz ich to nie kręci...i co to jest jak nie próba zwrócenia na siebie uwagi?

hmm no widać, że za bardzo nie kojarzysz metali, dziewczyno. Znam naprawdę niewielu ludzi, którzy "wyrośli", jak to nazwałaś, z metalu. Bo z tego nie da się wyrosnąć \m/ ';]
Zresztą to, ze ktoś po prostu odłożył glany, czarny płaszcz i pieszczochy na bok nie oznacza, że wcześniej chciał przez zakładanie tego zwrócić na siebie uwagę. Po prostu uznał, że nie pasuje to do niego, może spodobały mu się garnitury? A może po prostu zaczął słuchać techno (chociaż to raczej wątpliwe :lol: ).

_________________
[center]Obrazek[/center]


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-09, 09:40 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 23:55
Posty:286
Ironic_Bastard napisał(a):
Znam naprawdę niewielu ludzi, którzy "wyrośli", jak to nazwałaś, z metalu.

Ironic , ale pierdoły... powiedz mi w jakim aspekcie człowiek , który słucha techno i ubiera sie w garniaki pozostaje metalem...może w takim razie zmienił też ideologię...

Ironic_Bastard napisał(a):
Zresztą to, ze ktoś po prostu odłożył glany, czarny płaszcz i pieszczochy na bok nie oznacza, że wcześniej chciał przez zakładanie tego zwrócić na siebie uwagę

ok, może nie wszyscy , ale i tak uważam , że większosć...
Weźmy na przykład nastoletniego chłopaka...nie układa mu sie w domu, nie jest lubiany w klasie ,co więc robi? Szuka jakiegoś azylu..często ucieka w internet, gdzie naogląda sie stron różnych kapeli...podoba mu się , myśli sobie- ja tez tak chce! Przerzuca sie na czarny, piszczotki, maryśki itp. I to JEST chęć zwrócenia uwagi! Po co ktoś , kto w życiu nic nie zajarał miałby nosić roślinke na piersi...jest poprostu idiotą?chce żeby ktos sie nim wreszcie zainteresował...W emo widac to wyraźniej , ale moim zdaniem w metalu tez sie przejawia...enter


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-09, 10:11 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-03-26, 22:26
Posty:119
Lokalizacja: z Piekła rodem
Ciekawa napisał(a):
Ironic_Bastard napisał(a):
Znam naprawdę niewielu ludzi, którzy "wyrośli", jak to nazwałaś, z metalu.

Ironic , ale pierdoły... powiedz mi w jakim aspekcie człowiek , który słucha techno i ubiera sie w garniaki pozostaje metalem...może w takim razie zmienił też ideologię...

Ironic_Bastard napisał(a):
Zresztą to, ze ktoś po prostu odłożył glany, czarny płaszcz i pieszczochy na bok nie oznacza, że wcześniej chciał przez zakładanie tego zwrócić na siebie uwagę

ok, może nie wszyscy , ale i tak uważam , że większosć...
Weźmy na przykład nastoletniego chłopaka...nie układa mu sie w domu, nie jest lubiany w klasie ,co więc robi? Szuka jakiegoś azylu..często ucieka w internet, gdzie naogląda sie stron różnych kapeli...podoba mu się , myśli sobie- ja tez tak chce! Przerzuca sie na czarny, piszczotki, maryśki itp. I to JEST chęć zwrócenia uwagi! Po co ktoś , kto w życiu nic nie zajarał miałby nosić roślinke na piersi...jest poprostu idiotą?chce żeby ktos sie nim wreszcie zainteresował...W emo widac to wyraźniej , ale moim zdaniem w metalu tez sie przejawia...enter

O diable piekielny, kobieto nie baw się w psychologa bo Ci to nie wychodzi.
Zbyt dużo oglądasz telewizji bądź czytasz brawo. :lol: Tak tak, "chłopcy z problemami".
Uważasz, że większość... Hmm na jakiej podstawie? Robiłaś ankietę? A może znasz ich tak wiele, iż z własnego doświadczenia jesteś w stanie to stwierdzić?

Właściwie to nudzi mnie dyskusja z tobą... Widać, że nie wiesz, o czym mówisz. Zapamiętaj to - nie wypowiadaj się na temat, który nie jest ci wystarczająco bliski :lol: Bo nawet udawanie, że się na tym znasz, nie wychodzi ci za dobrze...
Zastanów się też co ty piszesz! W sumie, na podstawie tego, co napisałaś oczywiście, tylko idiota nosiłby koszulkę z marychą, gdyby ją jarał. Tylko ćpuni mają do tego prawo? To tak jakby pedofil nosił koszulę z napisem "lubię gwałcić małe dzieci".
Zresztą może podoba im się ta roślinka? :diabel: Co, zabiją kogoś za to, że nosi sobie taką bluzkę? Może dostał jako żart w prezencie i teraz nosi bo pasuje mu np. do spodni?
I oooch tak ludzie się zainteresują taką osobą. Bo ta koszulka jest zła i niedobra, więc on sam jest biedny i trzeba go wesprzeć... Naiwna dziewczyno... Poza tym osobiście wolę aby człowiek nosił koszulkę z marychą niż ją jarał. Może masz złe doświadczenia z tego typu ludźmi, a może sama masz jakieś kompleksy. Cóż, ja w to nie wnikam. Szczerze, to niewiele mnie obchodzisz...
Dziękuję za "wielce inteligentną" rozmowę ;),
I.B.

_________________
[center]Obrazek[/center]


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO