dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 289 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-06-27, 10:28 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Właśnie, teraz mi się przypomniało jak cyganie okradli moją babcię kiedy jeszcze żyła, wieś zabita dechami, pora żniw więc większość na polach a oni sobie włazili do domów i brali co im odpowiadało! Nie spotkałam jeszcze uczciwego cygana...

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-06-27, 12:15 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Natty napisał(a):
Pisząc rom masz na myśli cygana ? Znasz/widziałaś kiedyś uczciwego który chociażby idzie spokojnie ulicą (sam bez koleżków) i zachowuje się jak normalny człowiek ? Bo ja nawet tego nie widziałam.

Kiedys na zajęciach babka nam tłumaczyła że mniejszością społeczną są Romowie a Cyganie to nazwa bardzo ich poniżające - jednak są miedzy nimi różnice. Tak znam Roma nawet całe rodziny, mieszkali obok mnie, fantastyczni ludzie :)

ema napisał(a):
Polityków krytykuję jako oddzielną grupę, do której ja się nie zaliczam

jako oddzielną grupę? POlacy to Polacy czyż nie?

My mamy zdanie o mniejszościach narodowych jakie mamy.. tak samo jak i inni mają nas Polaków jako nierobów pijaków itd.

Natty napisał(a):
Nie spotkałam jeszcze uczciwego cygana...

Szkoda.. i nadal trzymać się bedę że prawdziwą narodowością są Romowie - nie Cyganie.

POnadto chciałam dodać jeszcze coś.. Może nie tyle żyje w nas tolerancja, co często uprzedzenie do wielu narodowości, spraw itd.. Jeśli nie spotkamy dobrych cech w danej osobie, osobach z danego społeczeństwo uprzedzamy się do całości... No i teraz pyt. Czy to początek nietolerancji?? Czy juz a może jeszcze nie? jak wy to postrzegacie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-06-27, 12:44 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
mery_blue napisał(a):
ema napisał(a):
Polityków krytykuję jako oddzielną grupę, do której ja się nie zaliczam

jako oddzielną grupę? POlacy to Polacy czyż nie?


Mery, źle mnie zrozumiałaś, chodzi mi o to, że polityków nie krytykuję ze względu na narodowość, mnie totalnie nie obchodzi, czy dany polityk jest Polakiem czy Nigeryjczykiem - krytykuję ich z to co robią, a nie skąd pochodzą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-06-27, 21:10 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
ema ale jeśli chodzi o polityków to w sumie można krytykować prawie każdego z każdego kraju z tym że naszym należy się 100 razy więcej 8-)

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-06-27, 21:59 
Oczywiście ze nie ma tolerancji w Polsce. Dajemy przykład tego np. akcjami "zero tolerancji" Ja tam nie przepadam za cyganami i romami, a do reszty nic nie mam.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-06-28, 08:33 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
A pierwsi i naczelni propagatorzy nietolerancji to wiadomo kto - Młodzież Weszpolska.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-06-28, 08:47 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
szostol napisał(a):
Oczywiście ze nie ma tolerancji w Polsce. Dajemy przykład tego np. akcjami "zero tolerancji" Ja tam nie przepadam za cyganami i romami, a do reszty nic nie mam.


Szostol w co ma wspólnego akcja 'zero tolerancji' z brakiem tolerancji w Polsce oprócz nazwy? :roll: Weź czasami zastanów się co robisz bo mam wrażenie, że tak piszesz żeby pisać, nie ważne czy z sensem czy bez :/

Cytuj:
A pierwsi i naczelni propagatorzy nietolerancji to wiadomo kto - Młodzież Weszpolska.


O tak - cholerni naziści :-? Ja się dziwię, że takie 'zgrupowanie' może w ogóle legalnie funkcjonować w naszym kraju


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-06-28, 09:54 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Ema może się trochę przyczepiłam :P No ale w końcu zaczęło się od tego że wkurza nas nasz własny naród :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-06-28, 12:03 
ema, wiem, że to tylko nazwa, ale jakoś tak mi się skojarzyło.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-06-28, 12:33 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
mery_blue napisał(a):
Ema może się trochę przyczepiłam :P No ale w końcu zaczęło się od tego że wkurza nas nasz własny naród :P


;P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 289 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO