dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 289 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-03-28, 23:51 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
ema napisał(a):
dream* napisał(a):
chyba pseudo ateista bo co to za ateista sklaniajacy sie w strone satanizmu? [szatan, twor bozy, jeden z upadlych aniolow, ex slugusow Boga...] ateista w takie rzeczy nie werzy :P

a widzisz, i tu się mylisz :)
W innym dziale Ironic napisał że skłania sie ku satanizmowi laveyańskiemu, a to jak się właśnie 'doinformowałam' jest bardzo bliskie ateizmowi ;)

wybacz ale nie czytam calego forum i nie jestem w stanie wychwycic takich niuansow rozrzuconych po stu dwudziestu tematach :P zwracam honor ;)

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-29, 15:17 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-03-26, 22:26
Posty:119
Lokalizacja: z Piekła rodem
dream* napisał(a):
ema napisał(a):
dream* napisał(a):
chyba pseudo ateista bo co to za ateista sklaniajacy sie w strone satanizmu? [szatan, twor bozy, jeden z upadlych aniolow, ex slugusow Boga...] ateista w takie rzeczy nie werzy :P

a widzisz, i tu się mylisz :)
W innym dziale Ironic napisał że skłania sie ku satanizmowi laveyańskiemu, a to jak się właśnie 'doinformowałam' jest bardzo bliskie ateizmowi ;)

wybacz ale nie czytam calego forum i nie jestem w stanie wychwycic takich niuansow rozrzuconych po stu dwudziestu tematach :P zwracam honor ;)

nie ma sprawy, następnym razem lepiej odpuścić; a tematów czytać nie trzeba by wiedzieć, że są różne rodzaje satanizmu :) Najlepiej więc nie wypowiadać się na temat, o którym się nie ma pojęcia ;)
Pozdrawiam.

_________________
[center]Obrazek[/center]


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-29, 19:26 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Ironic, fakt, że ja też dopiero od Ciebie dowiedziałam się że w ogóle istnieją jakieś odmiany :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-29, 19:36 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-03-26, 22:26
Posty:119
Lokalizacja: z Piekła rodem
Cieszę się, że Cię uświadomiłem :) Po prostu nie powinno się komentować czyichś wypowiedzi zbyt pochopnie.

_________________
[center]Obrazek[/center]


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-05, 12:25 
No to ja spytam: Jaki rasizm w Polsce? Jaka dyskryminacja?
Może strach przed zwolnieniem czarnego z pracy, co by nie być posądzonym o rasizm, to przejaw dyskryminacji? A może ulgi w szkole dla czarnych, to dyskryminacja? A może stwierdzenie faktu, że czarni podbijają statystyki popełnianych przestępstw jest przejawem rasizmu?
Zdarza się, że ludzie wyzywają czarnych? Z tego co wiem, jeśli nazywa się człowieka grubasem i prześladuje go z tego powodu, to nazywa się to zwykłym chamstwem. Ale już jak czarnego nazywa się czarnuchem, jest to cholerny rasizm, tak?
No ludzie, litości.
Nie ma równości i nigdy nie było. Równość to fikcja, którą wymyślono po to, by ukryć ogromne wady czarnych. I jeśli ktoś daje się na takie bajki nabierać, to jest mi go naprawdę bardzo przykro. Tolerancja, a bezwarunkowa akceptacja to dwie zupełnie inne sprawy. I proszę o tym pamiętać. Trzeba posiadać odrobinę własnego zdania.
A moje stanowisko jest takie: Czarni są ok, póki w Polsce potrafią się dostosować do naszych zasad i norm oraz póki do nas nie napływają w nadmiernych ilościach.
Jeśli nazwać to można rasizmem, to jestem naprawdę dumny ze swojego rasizmu.
A nie życzę ich sobie w nadmiarze w moim otoczeniu, gdyż: większe grupy murzynów mają to do siebie, że zaczynają skupiać się w swoich gettach. A to sprawia, że zaczynają się żądania względem białych, zaczyna się brak integracji z białymi, zaczyna się kombinowanie jak tu zdobyć kesz i się przy tym nie narobić, zaczyna się zachowanie rodem z dżungli. Taka mentalność czarnych.

I nikt mi nie wmówi, że rasa czarna=rasa biała. I bynajmniej nie chodzi tu absolutnie o aspekty wizualne. Trochę historii i wychodzi na czym polega różnica intelektualna między białymi, a czarnymi. Trochę statystyk i wychodzi która rasa podbija świat przestępczy, która jest królem HIV/AIDS i która tu tak naprawdę jest przepełnina rasizmem.

"Handlarze niewolników przywieźli ich z Afryki. A czy myślis, że to taka prosta sprawa, wysiąść na plaży w Afryce, złapać w siatkę zwinnego, silnego murzyna i wywieźć go za ocean? (...)No jasne że nie. Dlatego wywozili tylko tych co albo nie potrafili spierd...ć przed siatka albo wódz plemienia sprzedawał ich za paczkę fajek bo i tak nie miałby z nich żadnego pożytku. I ci wszyscy nieudacznicy pojechali do Ameryki, pożenili sie, porobili dzieci, świat poszedł naprzód. Pojawiły sie komputery, amfetamina, samoloty. Ale co z tego, skoro ich serca pompują tę samą krew. Krew człowieka, który na własnym podwórku dał się złapać w siatkę."

Znacie? :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-05, 21:34 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-03-26, 22:26
Posty:119
Lokalizacja: z Piekła rodem
Pele, mnie się wydaje, że rasizm idzie w obie strony. Szczerze, to częściej na swojej drodze napotykam Murzynów, którzy obrażają białych, niż na odwrót. Zazwyczaj to oni wszczynają bójki i głośno (w sensie naprawdę głośno) komentują zachowanie "białasów".
I rzeczywiście - robią z siebie wielkie niewiniątka. Niektórzy naprawdę są tak wrażliwi na punkcie koloru swojej skóry, że każde słowo odbieraja jako atak. :/
Lecz nie można uogólniać ;) Znam kilka fajnych Murzynek, które mają wystarczający dystans do siebie i można z nimi spokojnie pogadać :D

_________________
[center]Obrazek[/center]


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Rasizm + nietolerancja
PostNapisane: 2010-10-17, 21:10 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-10-12, 16:56
Posty:31
Jestem przeciw rasizmowi!

_________________
meble biurowe meble kuchenne warszawa projektowanie wnętrz warszawa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Rasizm + nietolerancja
PostNapisane: 2010-11-08, 01:34 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2008-11-11, 21:20
Posty:190
Też jestem przeciwniczką oceniania ludzi po wyglądzie skóry, ale już nie jestem taka przychylna dla tranwestytów...

_________________
Można taniej


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Rasizm + nietolerancja
PostNapisane: 2011-06-01, 12:08 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-06-01, 11:42
Posty:19
Nietolerancja jest po prostu wynikiem niedojrzałości człowieka, który jeszcze nie przyjął do wiadomości, że mogą żyć RÓWNOPRAWNIE osoby o innym wyznaniu czy koloru skóry. Aż wstyd cofać się do średniowiecza..

_________________
Chcesz wiedzieć czym jest reklama
to zobacz, Masz firmę i nie masz strony internetowej
tworzenie stron ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 289 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO