dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 289 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-04-06, 16:22 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-05, 19:33
Posty:60
Lokalizacja: Częstochowa
Nie zrozumiecie o co chodzi, kazdy ma inaczej uksztaltowany charakter i inny sposob myslenia. Ja mam inny niz wy i to tylko i wylacznie moja sprawa i moje spojrzenie na swiat. Swiatopogląd i wizja świata nie na podstawie mediow i nie na podstawie zdania innych. I mam gdzies ze inni uwazaja ze to jest zle patrzenie na swiat i innych, nie ide z tlumem i nie glosze tego co inni tylko dlatego bo tak jest lepiej i latwiej, nie o to chodzi.

_________________
Płacisz zdrowiem za przyjemność
"Tolerancja to dowód braku wiary w swoje ideały!" F. Nietzsche


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-06, 16:26 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
truskawqa88 napisał(a):
nie ide z tlumem i nie glosze tego co inni tylko dlatego bo tak jest lepiej i latwiej, nie o to chodzi.


Czyli Ty jesteś tą biedną pokrzywdzoną, przeciwstawiającą się wszystkim? A my pop prostu powtarzamy to co wszyscy bo boimy się przeciwstawić?
NO zabiłaś mnie tą wypowiedzią ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-06, 16:28 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
A czy ktoś tutaj Ci zarzucił że idziesz za tłumem ?
My Ci chcemy pokazac że nie należy bac się żyda, niemca ani murzyna bo to mogą byc mili i przyzwoici ludzie którzy nie myślą o tym jak okrasc Ciebie - prawdziwą polkę i zagarnąc nasze ziemie.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-06, 16:33 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Nie zmienia to faktu że do tej pory nie podałaś absolutnie żadnego uzasadnienia, czemu Polska ma być dla Polaków, Chiny dla Chińczyków, a Grenlandia dla Eskimosów.

Nie cierpię takiej pustej dyskusji, jak ktoś sobie coś zakoduje w głowie, a nie wie po co i dlaczego i nie potrafi poprzeć swoich racji, a jedynym uzasadnieniem jest "bo tak", albo "chcę być inny/a niż wszyscy".

Proponuję na Twoim miejscu złożyć wniosek do Prezydenta czy Premiera, o natychmiastowe wystąpienie z Unii Europejskiej oraz szczelne zamknięcie granic, żeby żadna mysz z obcego kraju nie mogła się prześliznąć.

I ta dyskusja do niczego dobrego nie doprowadzi, Ema czy Natty podadzą Ci miliony argumentów za tym, dlaczego sądzą tak a nie inaczej.

I nie odbierz tego tak, że ktoś próbuje nawrócić Twoje poglądy o 180 stopni, nie - tak nie jest, po prostu jesteśmy wszyscy ciekawi, czym się kierujesz.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Ostatnio edytowano 2008-04-06, 16:35 przez zysio, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-06, 16:33 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-05, 19:33
Posty:60
Lokalizacja: Częstochowa
Ale ja sie ich nie boje, nie mam nic przeciwko innym nacjom narodowosciowym, tylko kazdy ma swoje miejsce na swiecie i niech tam pozostanie. Po to mamy rozne kolory skory, granice panstw oraz kazdy swoja historie i tradycje.

_________________
Płacisz zdrowiem za przyjemność
"Tolerancja to dowód braku wiary w swoje ideały!" F. Nietzsche


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-06, 16:36 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
truskawqa88 napisał(a):
Po to mamy rozne kolory skory, granice panstw oraz kazdy swoja historie i tradycje.

ale ja jestem bardzo blada, moja karnacja jest bledsza niż większości Polaków, co mam zrobic w takim przypadku ? Powinnam wyjechac do Finlandii ?

znamy historię Polski, ale znamy też historię Europy i Swiata, nie zapominaj że nie jesteś tylko Polką - Europejką też jesteś.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-06, 16:41 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-05, 19:33
Posty:60
Lokalizacja: Częstochowa
Natty nie mam nic przeciwko Tobie, masz sowje zdanie ja mam swoje i ja tak samo jak Ty nie mam zamiaru go zmieniac ani naklaniac Cie do jego zmiany.

_________________
Płacisz zdrowiem za przyjemność
"Tolerancja to dowód braku wiary w swoje ideały!" F. Nietzsche


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-06, 16:51 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
i widzisz tym się różnimy - bo jeśli ktoś przedstawi mi logiczne argumenty i pokaże gdzie się mylę - ja to rozważę i przyznam do błędu, wiem że nie jestem nieomylna i mogę się mylic, nie jestem wszechwiedząca i nie mam dostatecznej wiedzy na wiele tematów. Dlatego chcę żebyś przytoczyła mi kilka przykładów dlaczego obcokrajowcy nie mogą przebywac w Polsce - a ja rozważę je, bo może faktycznie to ja się mylę i Polska powinna byc tylko dla Polków.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-06, 16:59 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-01, 18:41
Posty:182
Nie mam zamiaru nikogo nakłaniać do swoich racji ;-) Nie mam też zamiaru do przekonywania że to TYLKO ja mam rację ;-) ale może spojrzeć na to z innej strony ;-) czy świat nie byłby piękniejszy gdyby każdy człowiek stawał ramię w ramię i pomagał sobie na wzajem? ;-) To by było coś :-D ja z miłą chęcią poznałbym kogoś innego wyznania, narodowości, koloru, posłuchał jak jest u nich, ich historii, obyczajów, tradycji :-D To by było fajne doświadczenie :-D z chęcią bym się zaprzyjaźnił zarówno z Kanadyjczykiem, Brazylijczykiem czy Chińczykiem z takim samym zapałem jak z Polakiem i z chęcią zaprosił do poznania mojej ojczyzny i liczył na to samo z ich strony :-D

truskawqa88 niedługo dojdziesz do wniosku że nikt nie powinien wychodzić z domu bo to jego miejsce i tu powinien zostać ;-) Bo jak by nie patrzeć każdy nawet Polak różni się od drugiego Polaka ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-06, 17:14 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-05, 19:33
Posty:60
Lokalizacja: Częstochowa
Poznawanie kultury innych panstw jest czyms zupelnie innym niz przybyciem tam na stale i zyjacym jako obywatel danego panstwa. Masz swoj kraj, swoje obywatlestwo mieszkaj tu gdzie si eurodziles. A jesli nie odpowiada ci twoja ojczyzna zrzeknij sie obywatelstwa!!!

Uwierzcie ze nie zycze zle innym, nie mam do nich pretensji o to czy sa czarni czy czerwoni, ale niech zyja tam gdzie sie urodzili.
Ktos kiedys powiedzial ze ''nie wybierasz miejsca w ktorym sie rodzisz''.

_________________
Płacisz zdrowiem za przyjemność
"Tolerancja to dowód braku wiary w swoje ideały!" F. Nietzsche


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 289 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO