dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 289 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-03-27, 21:13 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 23:55
Posty:286
...przecież w innym wątku pisałeś ,że jesteś ateistą skłaniającym sie w strone satanizu...pseudosatanista?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-27, 23:18 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-03-26, 22:26
Posty:119
Lokalizacja: z Piekła rodem
Ciekawa napisał(a):
...przecież w innym wątku pisałeś ,że jesteś ateistą skłaniającym sie w strone satanizu...pseudosatanista?

o czym ty gadasz kobieto? O_o


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-27, 23:38 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
chyba pseudo ateista bo co to za ateista sklaniajacy sie w strone satanizmu? [szatan, twor bozy, jeden z upadlych aniolow, ex slugusow Boga...] ateista w takie rzeczy nie werzy :P

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-28, 13:32 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 23:55
Posty:286
chodziło mi mniej wiecej o to, co dream. Nie mozna byc jednocześnie satanistom i ateistom...Sam jak widac nie jestes zdecydowany co do religii a piszesz ,że irytują Cie pseudosataniści...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-28, 16:20 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-03-26, 22:26
Posty:119
Lokalizacja: z Piekła rodem
:mrgreen: Po pierwsze - kłania się nauka języka polskiego, po drugie nie będę wdawać się w dyskusję z osobami, które niewiele wiedzą o temacie, na który raczyły się wypowiedzieć.
Pisząc "nie toleruję satanistów" wykazałaś ogromną głupotę udowadniając, iż nie wiesz kim ów ludzie są :) No ale cóż, kim ja jestem żeby takie błędy wytykać... :diabel:

_________________
[center]Obrazek[/center]


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-28, 20:29 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
dream* napisał(a):
chyba pseudo ateista bo co to za ateista sklaniajacy sie w strone satanizmu? [szatan, twor bozy, jeden z upadlych aniolow, ex slugusow Boga...] ateista w takie rzeczy nie werzy :P

a widzisz, i tu się mylisz :)
W innym dziale Ironic napisał że skłania sie ku satanizmowi laveyańskiemu, a to jak się właśnie 'doinformowałam' jest bardzo bliskie ateizmowi ;)

Cytuj:
Według satanistów piekło i niebo nie istnieją. Człowiek jest zwierzęciem, które powinno skończyć z hipokryzją i głupotą (najważniejszy grzech według LaVeya), zacząć żyć pełnią życia, kochać tylko tych, którzy na miłość zasługują, a szkodzić swoim nieprzyjaciołom, zaspokajać swoje pragnienia, zamiast je tłumić. Sataniści nie wierzą w zbawienie i życie pozagrobowe, ale sądzą, że każdy może zbawić się sam. W tym celu dążą do zrealizowania swoich namiętności i pragnień, ze szczególnym uwzględnieniem siedmiu grzechów głównych. Nie dopuszczają zewnętrznych ograniczeń moralnych czy kulturowych. Negatywnie oceniane są w satanizmie cnoty powściągliwości i altruizmu. Satanizm nakazuje czynić innym to, co inni tobie czynią oraz angażować się w aktywność seksualną zgodnie ze swoim potrzebami. Członkowie Kościoła Szatana czczą zwierzęta i dzieci jako przejawy życia.


wiki ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-28, 20:34 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-03-26, 22:26
Posty:119
Lokalizacja: z Piekła rodem
ema napisał(a):
dream* napisał(a):
chyba pseudo ateista bo co to za ateista sklaniajacy sie w strone satanizmu? [szatan, twor bozy, jeden z upadlych aniolow, ex slugusow Boga...] ateista w takie rzeczy nie werzy :P

a widzisz, i tu się mylisz :)
W innym dziale Ironic napisał że skłania sie ku satanizmowi laveyańskiemu, a to jak się właśnie 'doinformowałam' jest bardzo bliskie ateizmowi ;)

Cytuj:
Według satanistów piekło i niebo nie istnieją. Człowiek jest zwierzęciem, które powinno skończyć z hipokryzją i głupotą (najważniejszy grzech według LaVeya), zacząć żyć pełnią życia, kochać tylko tych, którzy na miłość zasługują, a szkodzić swoim nieprzyjaciołom, zaspokajać swoje pragnienia, zamiast je tłumić. Sataniści nie wierzą w zbawienie i życie pozagrobowe, ale sądzą, że każdy może zbawić się sam. W tym celu dążą do zrealizowania swoich namiętności i pragnień, ze szczególnym uwzględnieniem siedmiu grzechów głównych. Nie dopuszczają zewnętrznych ograniczeń moralnych czy kulturowych. Negatywnie oceniane są w satanizmie cnoty powściągliwości i altruizmu. Satanizm nakazuje czynić innym to, co inni tobie czynią oraz angażować się w aktywność seksualną zgodnie ze swoim potrzebami. Członkowie Kościoła Szatana czczą zwierzęta i dzieci jako przejawy życia.


wiki ;)


A mogły sobie jeszcze popisać... Eh. No cóż. Dziękuję, że mnie wyręczyłaś.

_________________
[center]Obrazek[/center]


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-28, 21:22 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 23:55
Posty:286
pogromco szczęścia z piekła rodem, niech cie diabli!!! irytujesz mnie jak mało kto...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-28, 21:32 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-03-26, 22:26
Posty:119
Lokalizacja: z Piekła rodem
Ciekawa napisał(a):
pogromco szczęścia z piekła rodem, niech cie diabli!!! irytujesz mnie jak mało kto...

Och, ależ nie trzeba się denerwować. :) Wybaczam Ci. Jakkolwiek ciepło mi się robi na sercu czytając takie słowa, uważam, że tworzysz offtop. Chyba, że to ja jestem osobą, której tolerować nie jesteś w stanie.

Edit: Ciekawa, bardzo interesuje mnie twój stan emocjonalny :)

_________________
[center]Obrazek[/center]


Ostatnio edytowano 2009-03-28, 21:49 przez Ironic_Bastard, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-28, 21:42 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 23:55
Posty:286
pogromco szczęscia- bardzo mnie cieszy twoje przebaczenie...tak jak ta urocza, pogawędka...mhm
Offtop - owszem, ale sam w nim uczestniczysz.
Co do ostatniego zdania sie nie wypowiem:) A co do pierwszego to jest to tylko lekkie poddenerwowanie...do prawdziwego zdenerwowania jeszcze troche brakuje..

[ Dodano: 2009-03-28, 20:42 ]
offtop stop- juz nie będe..


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 289 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO