dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 289 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-05-25, 19:41 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Rasputin napisał(a):
Przez takich "wyzwoleńców" jak Ty dochodzi do zaburzenia hierarchii uporządkowanej na przestrzeni wieków

Hierarchii?? tzn czego? jakoś nie zauważyłam żeby na świecie istniała jakaś hierarchia ras we współczesnym świecie?

Cytuj:
Możesz pisać co chcesz , ale przykłady multi-kulti mamy we Francji gdzie nieroby z Afryki żyją na koszt normalnych ludzi .

Nieróbstwo nie zależy od rasy. Wiesz jaki jest obraz typowego Polaka w świecie? No właśnie. Leń pijak i brudas. Ale są też ludzie inteligentni wykształceni i radzący sobie z życiem. Z obywatelami Afryki jest tak samo. Więc nie rozumiem sformułowania nieroby z Afryki.

Cytuj:
Mnożą się i wywołują zamieszki . Pamiętasz ?Hmm , a może jesteś za młoda na to .

Najlepszy argument - nie wiesz co powiedzieć, powiedz że nic nie wiem bo jestem młoda. Gratuluję taktyki ;-)


Ostatnio edytowano 2008-05-25, 19:54 przez ema, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-25, 19:46 
Cytuj:
To skoro u nas jest tak dobrze to dlaczego tyle milionów Polaków wyjechało? W szukaniu alternatyw na życie nie ma nic innego, można im tylko pozazdrościc odwagi i chęci poznania. A z jakiego powodu trzeba tolerowac imigrantów? A musisz miec powód żeby tolerowac CZŁOWIEKA - emigrant = człowiek, czy nie tak ?
Ja nie toleruję morderców, gwałcicieli i pedofilów - koło takich ludzi nie chciałabym mieszkac - ale koło imigranta z Afryki/Stanów czy Ukrainy, jak najbardziej.


Wyjechało z wielu względów . Ustrój komuchowy który Ty propagujesz ( socjalizm) , podcinał skrzydła . A jeśli chodzi o ostatnie wojaże Ci ludzie wrócą , bo wiedzą gdzie ich dom . Pojechali do miejsc gdzie główny intelekt to ludzie tej samej rasy .

A ja się boję tych emigrantów po prostu . Nie ta kultura , historia , język , mentalność . To wszystko powoduje konflikty . Notabene problemy typu Simon Mol.


Cytuj:
Wiesz, też ubolewam że tak krótko ale planuję tam wrócic. Nie, było kilku muzułmanów, mili i sympatyczni ludzie, tylko mieli jakieś dziwne wymagania co do jedzenia :) Żaden zamach się nie zdarzył więc nie będę każdego o ciemnej karnacji podejrzewac o terroryzm, nawet gdyby się zdarzył, też bym nie podejrzewała. To tak jakby każdego Polaka miec za złodzieja i alkoholika, a przecież nie wszyscy nimi jesteśmy.


Moim stwierdzeniem chciałem przekazać Ci , że spędziłaś z nimi za mało czasu aby dowiedzieć się co w nich tkwi .. Ciekawe jakbyś się zachowała jakbyś musiała nimi konkurować w trudnych sytuacjach życiowych .

A z tymi Polakami to nie do końca tak jak piszesz . Jesteśmy mniejszą grupą społeczną niż emigranci . A to my słyniemy z pracowitości itp rzeczy . Mamy przyczepioną łatkę i jest w niej prawda . Emigranci w postaci ciapatych nikomu się dobrze z niczym nie kojarzą . No tylko osobom które nie poznały ich , nie żyły z nimi . Głoszone tezy kolorujące rzeczywistość są niedorzeczne ( tak jak Twoje , )

Cytuj:
właśnie Francja jest fenomenalnym krajem. 'multi-kulti' oceniam jak najbardziej na plus - byłam widziałam - pozytywna rzecz.
Nierobów masz też w Polsce, ojj pełno ich pod każdym sklepem i na ławeczkach, na stadionach, na dworcach, najpierw zwróc uwagę jak się ma sprawa z Twoimi rodakami a potem osądzaj innych. We Francji imigranci pracują - Ci którzy mogą znalesc pracę, w supermarketach, hotelach, barach i restauracjach pełno imigrantów z Afryki. Ci z którymi ja się spotkałam zawsze mieli uśmiech na twarzy, zawsze chętnie tłumaczyli łamaną angielszczyzną, a w Polsce rzadko kiedy się zdarza że ekspedientka ma uśmiech na twarzy kiedy o coś ja pytasz. Wolę uśmiechniętego Kenijczyka na kasie niż zarozumiała polską babę zza lady.
A t zamieszki o których mówisz miały swoje podłoże, nie wzięło się to znikąd. Na przedmieściach Paryża został zabity młody chłopak, emigrant właśnie, z powodu koloru swojej skóry. Zaczęły się problemy na przedmieściach ale władze nie reagowały na początku, potem już było za późno.
W wielkiej Brytanii wszyscy adoptowani Pakistańczycy podkładają bomby pod metro ? Cholerka czyli chyba jednak wszyscy Polacy to złodzieje i pijacy, skoro oceniamy w ten sposób.


Szczerze wnioskuje , że piszesz pierdoły . Ten kwiat młodzieży z Afryki rozsierdził się pod idiotycznym pretekstem . Dwóch z nich wlazło na tranzystor ( cóż za inteligencja !) po tym jak okradali sklep , samochód i uciekali . Kto im kazał tam włazić? Idąc dalej to był powód by gryźć rękę która ich karmiła ? Nie bądźmy śmieszni .Gdzie tu rasizm? Ci co pracują w tych supermarketach , hotelach to mały procent tych co nie robią nic . No rozmnażają się ponad miarę jedynie . W końcu we Francji duże poparcie ma nacjonalistyczny Le Pen ... dlatego , bo w Francji jest ogromny socjal który promuje nie robienie nic przez wybranych , mniej zdolnych . Byłaś na jakiejś wycieczce i wszystko wiesz , ale tam nie żyjesz nie znasz życia w ich dzielnicach . Więc proszę nie głoś mi tutaj , że tam jest jak w niebie . Tym bardziej , że widać iż wiedzy nie masz na te temat .

Pewnie , że nie wszyscy , ale wszyscy terroryści są muzułmanami , arabami itd itp . O czymś to świadczy .


Cytuj:
Reasumując po co nam niedorozwinięci, zakompleksieni, szufladkujący ludzi rasiści ?


Po to aby temperować dzieci z bogatych domów które nie mają wiedzy , a tkwią wytartych sloganach . "Tolerancja jest domeną ludzi bez przekonań"


Myślę ,że nie ma co kontynuować tej dysputy . Tacy bezbarwni ludzie jak Ty się zdarzają i ja to rozumiem . Mimo wszystko życzę Ci wszystkiego dobrego .


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-25, 19:52 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-05-17, 19:02
Posty:19
Rasputin... boje sie Ciebie... wez pixa i idz na Technoo a zorozumiesz wszystko...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-25, 20:29 
Cytuj:
Hierarchii?? tzn czego? jakoś nie zauważyłam żeby na świecie istniała jakaś hierarchia ras we współczesnym świecie?


To gdzie Ty żyjesz ? Hierarchia jest w wszystkim . Ekonomi , osiągnięciach .. długo wymieniać . Badania na IQ poszczególnych ras też istnieją ...


Cytuj:
Nieróbstwo nie zależy od rasy. Wiesz jaki jest obraz typowego Polaka w świecie? No właśnie. Leń pijak i brudas. Ale są też ludzie inteligentni wykształceni i radzący sobie z życiem. Z obywatelami Afryki jest tak samo. Więc nie rozumiem sformułowania nieroby z Afryki.


Mimo wszystko oni zjeżdżają do nas , to my podbiliśmy Afrykę , Amerykę , Australię .. A co do tej opinii gdzie byłaś , że tak twierdzisz albo jakiś przykład proszę . Jest opinia również , że na Wyspach Polki są najłatwiejsze . No i co ? Nie można temu zaprzeczyć : ) Tak samo kształtuje się zdanie innych co do nieróbstwa . Na podstawie większości!


Cytuj:
Najlepszy argument - nie wiesz co powiedzieć, powiedz że nic nie wiem bo jestem młoda. Gratuluję taktyki ;-)



Rozpisuje się jak szalony i gdzie w tym widzisz brak argumentów oooo ?? Ty ustosunkowałaś się do paru moich zdań ( tylko!!!) . Wniosek? = Moje argumenty przebiły Twoje ..


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-26, 09:51 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Rasputin napisał(a):
Wyjechało z wielu względów . Ustrój komuchowy który Ty propagujesz ( socjalizm) , podcinał skrzydła . A jeśli chodzi o ostatnie wojaże Ci ludzie wrócą , bo wiedzą gdzie ich dom . Pojechali do miejsc gdzie główny intelekt to ludzie tej samej rasy .

A ja się boję tych emigrantów po prostu . Nie ta kultura , historia , język , mentalność . To wszystko powoduje konflikty . Notabene problemy typu Simon Mol.

Oni wyjechali kiedy PIS dorwał się do władzy, pomijając ogromną irytację jaką wywołuje sam wygląd braci - ich przekonania, współrządzący, popierający ich kler - głównie pan rydzyk, idiotyczne pomysły i ziejący od nich antysemityzm - myślisz że to nie miało wpływu? Miało, duży, zapewniam Cię.
Simon Moll, hm, jakiż to jest argument, ilu białych specjalnie zarażą wirusem HIV ? Ten był nagłośniony - bo to był CZARNY, obcy. On jest jedną mała czarną kropelką w morzu białych specjalnie zarażających - żaden argument.
Ci biali którzy zarażają - won z Polski, tak samo jak Simon, zgadzasz się Rasputin?
Aaa, jeszcze jedno, nie bój się imigrantów, to tacy ludzie jak ja i Ty, jak zobaczysz murzyna to nie patrz jak na obcego, uśmiechnij się do niego, szeroko, zobaczysz czy jest się czego bac
Rasputin napisał(a):
Moim stwierdzeniem chciałem przekazać Ci , że spędziłaś z nimi za mało czasu aby dowiedzieć się co w nich tkwi .. Ciekawe jakbyś się zachowała jakbyś musiała nimi konkurować w trudnych sytuacjach życiowych .

A z tymi Polakami to nie do końca tak jak piszesz . Jesteśmy mniejszą grupą społeczną niż emigranci . A to my słyniemy z pracowitości itp rzeczy . Mamy przyczepioną łatkę i jest w niej prawda . Emigranci w postaci ciapatych nikomu się dobrze z niczym nie kojarzą . No tylko osobom które nie poznały ich , nie żyły z nimi . Głoszone tezy kolorujące rzeczywistość są niedorzeczne ( tak jak Twoje , )

Zrozumiałam Twoje twierdzenie, dlatego napisałam że żałuję że tak krótko tam byłam. Kto wie, może po pół roku zmieniłabym opinię, tego nie wiem, w tym momencie wątpię, ale nie wykluczam takiej opcji.
Dla mnie żadna różnica konkurowac 'w trudnych sytuacjach życiowych' jak sam napisałeś - czy biały czy czarny, mamy takie same szanse, niech wygra lepszy, po prostu. Porażka nie będzie bardziej bolała bo moim przeciwnikiem był murzyn a nie biały.
Polak ma łatkę pracowitego, ale za pijaków i złodziei samochodów też nas mają, przejrzyj na oczy.
Znam kilku hindusów, nie są to nieroby, pracują. Nie kojarzą mi się z niczym złym, nie będę oceniała całej nacji przez pryzmat terroryzmu, to jest niedorzeczne. Tak samo jakby wszystkich Niemców oceniac przez pryzmat hitleryzmu a Amerykanów przez pryzmat niewolnictwa. Sory, trochę płytkie, liczy się sam człowiek - to co on reprezentuje sobą i swoim zachowaniem a nie to czy to hindus, polak czy nigeryjczyk.
Rasputin napisał(a):
Szczerze wnioskuje , że piszesz pierdoły . Ten kwiat młodzieży z Afryki rozsierdził się pod idiotycznym pretekstem . Dwóch z nich wlazło na tranzystor ( cóż za inteligencja !) po tym jak okradali sklep , samochód i uciekali . Kto im kazał tam włazić? Idąc dalej to był powód by gryźć rękę która ich karmiła ? Nie bądźmy śmieszni .Gdzie tu rasizm? Ci co pracują w tych supermarketach , hotelach to mały procent tych co nie robią nic . No rozmnażają się ponad miarę jedynie . W końcu we Francji duże poparcie ma nacjonalistyczny Le Pen ... dlatego , bo w Francji jest ogromny socjal który promuje nie robienie nic przez wybranych , mniej zdolnych . Byłaś na jakiejś wycieczce i wszystko wiesz , ale tam nie żyjesz nie znasz życia w ich dzielnicach . Więc proszę nie głoś mi tutaj , że tam jest jak w niebie . Tym bardziej , że widać iż wiedzy nie masz na te temat .


A Ty żyjesz w tych dzielnicach że wszystko wiesz?
Staram się poznac opinię z każdej strony, tam się wcale tak źle nie żyję, i to nie tylko moja opinia a także ludzi którzy mieszkają w takim misz-maszu kulturowym. Oczywiście - nie wszystkich, z wszystkimi nie rozmawiałam, ale Ci którzy mi opowiadali przeróżne historie n/t życia tam, twierdzili że są + i -, jak wszędzie, ale im się podoba. Mnie też się podobało. Chętnie bym zamieniła Polskę na Francję, nie widzę w tym nic złego.
A, mam jeszcze koleżankę która mieszka w hinduskiej dzielnicy w Londynie i jest zachwycona, on 6 lat tam mieszka i twierdzi że jest świetnie, więc nie mam powodu nie wierzyc jej a wierzyc Tobie.
Rasputin napisał(a):
Pewnie , że nie wszyscy , ale wszyscy terroryści są muzułmanami , arabami itd itp . O czymś to świadczy .

konkretnie, o czym to świadczy. Jakiś % tej nacji ma zjechany światopogląd, napisz o czym to świadczy.
Rasputin napisał(a):
Po to aby temperować dzieci z bogatych domów które nie mają wiedzy , a tkwią wytartych sloganach . "Tolerancja jest domeną ludzi bez przekonań"


Myślę ,że nie ma co kontynuować tej dysputy . Tacy bezbarwni ludzie jak Ty się zdarzają i ja to rozumiem . Mimo wszystko życzę Ci wszystkiego dobrego .

'Nie będzie pokoju na świecie dopóki kolor skóry będzie ważniejszy od koloru oczu'
Również myślę że nie ma sensu z Tobą dyskutowac, zacytowałam bym pewną piosenkę ale myślę że i tak nie zrozumiesz przekazu więc pozdrawiam Cię i również życzę wszystkiego dobrego.

Nie jestem bezbarwna, jestem kolorowa - biała, żółta i czarna ;-) To Twoje poglądy są bezbarwne, płytkie i niestety rasistowskie.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-26, 14:45 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-08, 20:45
Posty:248
Lokalizacja: SzczyŻółw
Ja od siebie dodam tylko: only pure elite aryan terror!!! :diabel:

_________________
join #care


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-26, 15:07 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-05-17, 19:02
Posty:19
rasizm jest zły... shox and kox rox :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-27, 16:44 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-03-26, 22:26
Posty:119
Lokalizacja: z Piekła rodem
Nauczyciele ;)
Jest wiele grup społecznych, których nie toreluję, ale zazwyczaj staram się je po prostu ignorować. Nie są warte zachodu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-27, 17:02 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 23:55
Posty:286
nie toleruje jedynie satanistów...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-27, 18:34 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-03-26, 22:26
Posty:119
Lokalizacja: z Piekła rodem
Ja do satanistów nic nie mam, chociaż szczerze pseudosataniści bywają irytujący...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 289 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO