dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 289 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-04-06, 17:15 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
truskawqa88 napisał(a):
Ktos kiedys powiedzial ze ''nie wybierasz miejsca w ktorym sie rodzisz''


No właśnie, ale możesz wybrać miejsce, w którym żyjesz.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-06, 17:16 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-01-01, 18:41
Posty:182
Ale możesz wybrać miejsce w którym mieszkasz ;-) Powiedz co Cię tak bardzo gryzie w tym ze inni ludzie wybierają sobie kraj w którym chcę mieszkać? :lol:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-24, 18:49 
Razjel napisał(a):
Ale możesz wybrać miejsce w którym mieszkasz ;-) Powiedz co Cię tak bardzo gryzie w tym ze inni ludzie wybierają sobie kraj w którym chcę mieszkać? :lol:



Mogą studiować tam gdzie chcą , ale mieszkać powinni u siebie . Niech się wyuczą żeby poprawić byt swoim krajanom . Nie mam nic przeciwko temu . Jednak w sytuacji gdy jakieś miejsce staje się spędem różnych kultur naturalnym przebiegiem są konflikty . Nikomu to potrzebne nie jest .


A ludzie nie są równi sobie jeśli chodzi o rasę . Tak jak harty są szybkie , labradory świetnie pływają tak biali są pomysłowi , żółci kreatywni , a czarni hmm ... dobrze po drzewach skaczą . Różnice są też w wyglądzie danym na określoną społeczność . Ktoś kto tego nie dostrzega jest skończonym debilem.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-24, 19:44 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Rasputin napisał(a):
A ludzie nie są równi sobie jeśli chodzi o rasę . Tak jak harty są szybkie , labradory świetnie pływają tak biali są pomysłowi , żółci kreatywni , a czarni hmm ... dobrze po drzewach skaczą . Różnice są też w wyglądzie danym na określoną społeczność . Ktoś kto tego nie dostrzega jest skończonym debilem.

w takim razie jestem debilem :]
Ale całe życie byłam przekonana że każda 'cudowna' rasa powstała z mieszaniny genów ludzi/zwierząt innych ras :] taka jest kolej rzeczy, zabraniając ludziom przemieszczania się i krzyżowania genów zaprzeczasz ewolucji ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-25, 00:27 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
ema napisał(a):
w takim razie jestem debilem :]

No cóż...pocieszę Cię tym, że ja też, więc nie jesteś sama :roll:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-25, 09:53 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Dziewuchy ja również dołączam do grona debili bo też uważam że wszyscy ludzie są równi :-)) Może założymy partie, w naszym kraju partie debili zawsze dobrze sobie radziły, co wy na to ? :lol:

Rasputin napisał(a):
Mogą studiować tam gdzie chcą , ale mieszkać powinni u siebie . Niech się wyuczą żeby poprawić byt swoim krajanom .

ojej, oni przyjeżdżają do nas bo my mamy studia dzienne za darmo a u nich się płaci. Nie przyjeżdżają bo są zafascynowani Polską i zakochali się w naszym kraju. Chodzi o pieniądze. Gdyby mogli zostali by zapewne u siebie, ale skoro już przyjechali, uczą się, mają tu znajomych to niech zostaną, miło że ktoś wybiera nasz kraj a nie swój.

Rasputin napisał(a):
Jednak w sytuacji gdy jakieś miejsce staje się spędem różnych kultur naturalnym przebiegiem są konflikty .

Prawda, ale nie zawsze. Mieszkałam 2 tygodnie w miejscu gdzie obok siebie żyli ludzie z wszystkich krajów Afryki, Turcy, Arabowie, Amerykanie, Kanadyjczycy i mieszkańcy Europy zachodniej i południowej i było to najlepsze miejsce jakie odwiedziłam. Niesamowity klimat i energia, wszystkie języki świata - coś niebywałego, sama radosc przebywac w takim miejscu - WOLNYM OD UPRZEDZEN RASOWYCH.

Nawet jeśli wybuchnie jakis konflikt w takim środowisku to nie zawsze wywołają o imigranci, zwykle wywołują je miejscowi.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-25, 12:56 
ema napisał(a):
Rasputin napisał(a):
A ludzie nie są równi sobie jeśli chodzi o rasę . Tak jak harty są szybkie , labradory świetnie pływają tak biali są pomysłowi , żółci kreatywni , a czarni hmm ... dobrze po drzewach skaczą . Różnice są też w wyglądzie danym na określoną społeczność . Ktoś kto tego nie dostrzega jest skończonym debilem.

w takim razie jestem debilem :]
Ale całe życie byłam przekonana że każda 'cudowna' rasa powstała z mieszaniny genów ludzi/zwierząt innych ras :] taka jest kolej rzeczy, zabraniając ludziom przemieszczania się i krzyżowania genów zaprzeczasz ewolucji ;)



Mimo wszystko to się ukształtowało i jakieś nowinki antropologiczne nie są częstym zjawiskiem . Człowiek jest istotą społeczną i powinien żyć wśród osób zbliżonych sobie i ewolucja nie jest nam już potrzebna w postaci mieszania genów . Przez takich "wyzwoleńców" jak Ty dochodzi do zaburzenia hierarchii uporządkowanej na przestrzeni wieków . Możesz pisać co chcesz , ale przykłady multi-kulti mamy we Francji gdzie nieroby z Afryki żyją na koszt normalnych ludzi . Mnożą się i wywołują zamieszki . Pamiętasz ?Hmm , a może jesteś za młoda na to . Kolejny przykład Wielka Brytania gdzie adoptowani brytyjscy Pakistańczycy dokonują działań terrorystycznych . A byli to m.in lekarze .. Zastanawiające? Następny kraj to Szwecja gdzie w szkołach nie można śpiewać hymnu dlatego , że muzułmańscy emigranci mogliby się poczuć zagrożeni . Reasumując po co nam ta dzicz ?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-25, 13:08 
Cytuj:
ojej, oni przyjeżdżają do nas bo my mamy studia dzienne za darmo a u nich się płaci. Nie przyjeżdżają bo są zafascynowani Polską i zakochali się w naszym kraju. Chodzi o pieniądze. Gdyby mogli zostali by zapewne u siebie, ale skoro już przyjechali, uczą się, mają tu znajomych to niech zostaną, miło że ktoś wybiera nasz kraj a nie swój.


Niekoniecznie zostali by u siebie . Sami nie potrafią stworzyć struktur ku normalnemu życiu to szukają alternatyw . W tym momencie można dostrzec różnicę między nimi , a nami . Po prostu u nas jest lepiej , ale to nie znaczy , że każdy musi ich tolerować . Niby z jakiego powodu ?

Cytuj:
Prawda, ale nie zawsze. Mieszkałam 2 tygodnie w miejscu gdzie obok siebie żyli ludzie z wszystkich krajów Afryki, Turcy, Arabowie, Amerykanie, Kanadyjczycy i mieszkańcy Europy zachodniej i południowej i było to najlepsze miejsce jakie odwiedziłam. Niesamowity klimat i energia, wszystkie języki świata - coś niebywałego, sama radosc przebywac w takim miejscu - WOLNYM OD UPRZEDZEN RASOWYCH.


No to naprawdę długo mieszkałaś i wszystko wiesz .. Niech zgadnę wszyscy byli muzułmanami i planowaliście zamach terrorystyczny ? : )



Cytuj:
Nawet jeśli wybuchnie jakis konflikt w takim środowisku to nie zawsze wywołają o imigranci, zwykle wywołują je miejscowi.


W poprzednim moim wpisie podałem parę przykładów ...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-25, 17:00 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Rasputin napisał(a):
Niekoniecznie zostali by u siebie . Sami nie potrafią stworzyć struktur ku normalnemu życiu to szukają alternatyw . W tym momencie można dostrzec różnicę między nimi , a nami . Po prostu u nas jest lepiej , ale to nie znaczy , że każdy musi ich tolerować . Niby z jakiego powodu ?

To skoro u nas jest tak dobrze to dlaczego tyle milionów Polaków wyjechało? W szukaniu alternatyw na życie nie ma nic innego, można im tylko pozazdrościc odwagi i chęci poznania. A z jakiego powodu trzeba tolerowac imigrantów? A musisz miec powód żeby tolerowac CZŁOWIEKA - emigrant = człowiek, czy nie tak ?
Ja nie toleruję morderców, gwałcicieli i pedofilów - koło takich ludzi nie chciałabym mieszkac - ale koło imigranta z Afryki/Stanów czy Ukrainy, jak najbardziej.
Rasputin napisał(a):
No to naprawdę długo mieszkałaś i wszystko wiesz .. Niech zgadnę wszyscy byli muzułmanami i planowaliście zamach terrorystyczny ? : )

Wiesz, też ubolewam że tak krótko ale planuję tam wrócic. Nie, było kilku muzułmanów, mili i sympatyczni ludzie, tylko mieli jakieś dziwne wymagania co do jedzenia :) Żaden zamach się nie zdarzył więc nie będę każdego o ciemnej karnacji podejrzewac o terroryzm, nawet gdyby się zdarzył, też bym nie podejrzewała. To tak jakby każdego Polaka miec za złodzieja i alkoholika, a przecież nie wszyscy nimi jesteśmy.
Rasputin napisał(a):
W poprzednim moim wpisie podałem parę przykładów ...

no ale ja poproszę konkretnie bo to co podałeś to ogólnie było.
Rasputin napisał(a):
Możesz pisać co chcesz , ale przykłady multi-kulti mamy we Francji gdzie nieroby z Afryki żyją na koszt normalnych ludzi . Mnożą się i wywołują zamieszki . Pamiętasz ?Hmm , a może jesteś za młoda na to . Kolejny przykład Wielka Brytania gdzie adoptowani brytyjscy Pakistańczycy dokonują działań terrorystycznych . A byli to m.in lekarze .. Zastanawiające? Następny kraj to Szwecja gdzie w szkołach nie można śpiewać hymnu dlatego , że muzułmańscy emigranci mogliby się poczuć zagrożeni . Reasumując po co nam ta dzicz ?

właśnie Francja jest fenomenalnym krajem. 'multi-kulti' oceniam jak najbardziej na plus - byłam widziałam - pozytywna rzecz.
Nierobów masz też w Polsce, ojj pełno ich pod każdym sklepem i na ławeczkach, na stadionach, na dworcach, najpierw zwróc uwagę jak się ma sprawa z Twoimi rodakami a potem osądzaj innych. We Francji imigranci pracują - Ci którzy mogą znalesc pracę, w supermarketach, hotelach, barach i restauracjach pełno imigrantów z Afryki. Ci z którymi ja się spotkałam zawsze mieli uśmiech na twarzy, zawsze chętnie tłumaczyli łamaną angielszczyzną, a w Polsce rzadko kiedy się zdarza że ekspedientka ma uśmiech na twarzy kiedy o coś ja pytasz. Wolę uśmiechniętego Kenijczyka na kasie niż zarozumiała polską babę zza lady.
A t zamieszki o których mówisz miały swoje podłoże, nie wzięło się to znikąd. Na przedmieściach Paryża został zabity młody chłopak, emigrant właśnie, z powodu koloru swojej skóry. Zaczęły się problemy na przedmieściach ale władze nie reagowały na początku, potem już było za późno.
W wielkiej Brytanii wszyscy adoptowani Pakistańczycy podkładają bomby pod metro ? Cholerka czyli chyba jednak wszyscy Polacy to złodzieje i pijacy, skoro oceniamy w ten sposób.
Rasputin napisał(a):
Reasumując po co nam ta dzicz ?

konkretnie to nie dzicz a normalni ludzie.
Reasumując po co nam niedorozwinięci, zakompleksieni, szufladkujący ludzi rasiści ?

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-25, 19:01 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-05-17, 19:02
Posty:19
ja tam nie jestem rasista, wszyscy jestesmy rowni... licza sie pixy i browarki :P wtedy jest zabawa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 289 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO