dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 289 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 29  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-07-30, 08:20 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Dishman napisał(a):
Agresja nie jest pożądana ani w stosunku do Żydów, ani do rasitów. Niby ludzie o otwartych poglądach, ale przyznają, że mogą posłużyć się argumentem pięści.


Oczywiście, rasistów, antysemitów i homofobów zawsze jesteśmy gotowi wystrzelać :evil: Na głupie stwierdzenie głupia odpowiedź, każdy normalny człowiek rozumie że to był żart, ale widze że już Ci brakuje argumantów skoro do takiej 'głupotki' się przyczepiłeś. Brniesz coraz dalej w to swoje rasistowkie gówno, zmień poglądy a życie będzie łatwiejsze, oceniaj ludzi po zachowaniu a nie po orientacji/narodowości bo zatrzymałeś się na III Rzeszy.

ema zgłoś się do mojego nielegalnego magazynu broni, znajdzie się jakieś rosyjskie cacko dla Ciebie ;) gratis dorzucę różowy futerał :D

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-30, 08:32 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Dishman napisał(a):
Agresja nie jest pożądana ani w stosunku do Żydów, ani do rasitów. Niby ludzie o otwartych poglądach, ale przyznają, że mogą posłużyć się argumentem pięści.


Ja nigdy tego nie ukrywałam, że mogę być agresywna wobec rasistów. Na takich ludzi nie ma innego sposobu - są tak przepełnieni nienawiścią, że inne argumenty do nich nie docierają.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-30, 08:35 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
w sumie rozmawiałabyś z nimi 'w ich języku', ale ema zeszłabyś do poziomu najniższego, totalne dno, wiem że czasem nerwy puszczają ale pamiętaj że stoisz wyżej od uprzedzonych ludzi, nie jesteś taka jak oni i nie warto się tak samo zachowywać, lepiej pokazać że jesteś ponad to :))

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-30, 08:50 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Natty napisał(a):
w sumie rozmawiałabyś z nimi 'w ich języku', ale ema zeszłabyś do poziomu najniższego, totalne dno, wiem że czasem nerwy puszczają ale pamiętaj że stoisz wyżej od uprzedzonych ludzi, nie jesteś taka jak oni i nie warto się tak samo zachowywać, lepiej pokazać że jesteś ponad to :))


Ale jak mnie szlag jasny trafia jak kogoś takiego słyszę. Jak można dyskryminować ludzi za kolor skóry?? Przecież to tak jakby uznać, że wszyscy z zielonymi oczami to dziwolągi :evil:

Dobra, będę ponad to. Ale jak spotkam jednego z drugim w ciemnym kącie...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-30, 22:39 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
Natty napisał(a):
w sumie rozmawiałabyś z nimi 'w ich języku', ale ema zeszłabyś do poziomu najniższego, totalne dno, wiem że czasem nerwy puszczają ale pamiętaj że stoisz wyżej od uprzedzonych ludzi, nie jesteś taka jak oni i nie warto się tak samo zachowywać, lepiej pokazać że jesteś ponad to :))

I to mi się podoba.
Natty napisał(a):
Na głupie stwierdzenie głupia odpowiedź, każdy normalny człowiek rozumie że to był żart, ale widze że już Ci brakuje argumantów skoro do takiej 'głupotki' się przyczepiłeś. Brniesz coraz dalej w to swoje rasistowkie gówno, zmień poglądy a życie będzie łatwiejsze, oceniaj ludzi po zachowaniu a nie po orientacji/narodowości bo zatrzymałeś się na III Rzeszy.

Chciałbym powiedzieć, że to dopiero mój drugi post w tym temacie. Nie wypowiadałem się jeszcze na tym forum na temat rasizmu, więc skąd wzięłaś to, że brnę w jakieś rasistowskie gówno? Mam wrażenie, że czasami mylą Ci się nicki i bierzesz mnie za kogo innego.

Jeżeli chodzi o rasizm to uważam, że w Polsce tego problemu nie ma, bo nie ma takiego nasilenia np. Murzynów. Jeżeli w moim mieście czarnego widziałem ostatni raz rok temu, a to i tylko dlatego, że akurat prze zokno wyglądałem, to jak możemy mówić o rasizmie w Polsce?

_________________
ema jest najgorszym administratorem jakiego spotkałem w sieci.
Stronnicza i nerwowa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-31, 09:32 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Dishman napisał(a):
Jeżeli chodzi o rasizm to uważam, że w Polsce tego problemu nie ma, bo nie ma takiego nasilenia np. Murzynów. Jeżeli w moim mieście czarnego widziałem ostatni raz rok temu, a to i tylko dlatego, że akurat prze zokno wyglądałem, to jak możemy mówić o rasizmie w Polsce?


Nie mów, że problem rasizmu w Polsce nie istnieje. Uważasz, że skoro w Twoim mieście nie mieszkają ludzie innych ras to wszędzie tak jest? Oglądasz czasami telewizję? Widziałeś co wyprawia np. młodzież wszechpolska? Czytałeś posty Koziego? Mało Ci przykładów?
Prawda jest taka, że ogromna część Polaków jest wrogo nastawiona to każdego człowieka, który się różni od nich kolorem skóry, chociaż sami nie wiedzą dlaczego. Piszesz, że nie miałeś styczności z rasizmem - spróbuj przyprowadzić do domu na wsi dziewczynę o innym kolorze skóry, a potem posłuchaj komentarzy sąsiadów, będziesz miał aż za dużo dowodów, że rasizm w Polsce istnieje i ma się dobrze :roll:

Ps. Rasizm nie zależy od tego ilu 'Murzynów' jest w Polsce, tylko od tego jak się ich traktuje :roll:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-31, 16:17 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Dishman napisał(a):
Chciałbym powiedzieć, że to dopiero mój drugi post w tym temacie. Nie wypowiadałem się jeszcze na tym forum na temat rasizmu, więc skąd wzięłaś to, że brnę w jakieś rasistowskie gówno? Mam wrażenie, że czasami mylą Ci się nicki i bierzesz mnie za kogo innego.

Nie biorę Cię za nikogo innego, ja odnoszę się do wszyskich Twoich wypowiedzi nie tylko tutaj. Napisałam rasistowskie gówno ale równie dobrze mogłam napisać np homofobiczne gówno w oparciu o temat o homoseksualistach.
Dishman napisał(a):
Jeżeli chodzi o rasizm to uważam, że w Polsce tego problemu nie ma, bo nie ma takiego nasilenia np. Murzynów. Jeżeli w moim mieście czarnego widziałem ostatni raz rok temu, a to i tylko dlatego, że akurat prze zokno wyglądałem, to jak możemy mówić o rasizmie w Polsce?

a gdzie Ty żyjesz ? nawet jsli uważasz czarnego za gorszego to już jest rasizm, nie musisz w niego rzucać kamieniami i wyzywać od asfaltu. Aaa i od razu uprzedzam Twoje stwierdzenie, nie mówię że Ty jesteś rasistą, nie, tylko podaje przykład.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-31, 22:56 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2007-07-17, 00:50
Posty:163
ema napisał(a):
Ps. Rasizm nie zależy od tego ilu 'Murzynów' jest w Polsce, tylko od tego jak się ich traktuje

A jak się traktuje Murzynów w Polsce, skoro jest ich tyle co nic? O zjawisku rasizmu mogą mówić prędzej Amerykanie, Francuzi (gdzie jest to poważny problem), czy Brytyjczycy. Polacy nie mają z tym kłopotu, bo po prostu na większą skalę nie mamy kogo "gnębić".
ema napisał(a):
Nie mów, że problem rasizmu w Polsce nie istnieje. Uważasz, że skoro w Twoim mieście nie mieszkają ludzie innych ras to wszędzie tak jest?

Sądzę, że większa ilość czarnoskórych jest tylko w największych polskich aglomeracjach. Bardzo duża ilość ludzi żyje jednak w miastach średnich i małych, oraz na wsi, gdzie czarnego ze świecą szukać.
ema napisał(a):
Widziałeś co wyprawia np. młodzież wszechpolska? Czytałeś posty Koziego? Mało Ci przykładów?

Są różni ludzie. Tylko, że poprzez Młodzież Wszechpolską nie można mówić, że w Polsce jest problem rasizmu, bo większość młodzież nie należy do MW, a przejawów rasizmu i problemu z tym u nas nie ma.
ema napisał(a):
Prawda jest taka, że ogromna część Polaków jest wrogo nastawiona to każdego człowieka, który się różni od nich kolorem skóry, chociaż sami nie wiedzą dlaczego.

Strasznie uogólniasz. Z całą pewnością nie jest to duża część Polaków, na co dowodem niech będą fora internetowe. Są głosy rasistowskie, ale większość nie raczej otwarta na nowe kultury (zapewne dlatego, że jeszcze im one nie zalazły za skórę).
ema napisał(a):
Piszesz, że nie miałeś styczności z rasizmem - spróbuj przyprowadzić do domu na wsi dziewczynę o innym kolorze skóry, a potem posłuchaj komentarzy sąsiadów, będziesz miał aż za dużo dowodów, że rasizm w Polsce istnieje i ma się dobrze

Naprawdę takie masz wyobrażenie o Polakach, że są kompletnie ciemni? Jeżeli taką dziewczynę znajdę i uda mi się z nią zaprzyjaźnić, to postaram się ją przyprowadzić do domu. Wzbudzi sensację - wiadomo. Ja w głębokiej Afryce jako nieliczny biały też bym wzbudził sensację. Tak samo jak pingwin na pustyni też wzbudza sensację.
Natty napisał(a):
Nie biorę Cię za nikogo innego, ja odnoszę się do wszyskich Twoich wypowiedzi nie tylko tutaj. Napisałam rasistowskie gówno ale równie dobrze mogłam napisać np homofobiczne gówno w oparciu o temat o homoseksualistach.

To trzeba było tak napisać. Homofobia od rasizmu się różni.
Wikipedia napisał(a):
Rasizm, dyskryminacja rasowa (z fr. le racisme od la race – ród, rasa, grupa spokrewnionych) – ideologia oraz wypływające z niej zachowania przyjmujące założenie wyższości niektórych ras ludzi nad innymi.

Wikipedia napisał(a):
Homofobia (od słów "homoseksualizm" i "fobia" z gr. φόβος phóbos - strach) - lęk przed zetknięciem się z osobami o orientacji homoseksualnej, wstręt, niechęć, nienawiść wobec osób o orientacji homoseksualnej lub potępianie takich osób z powodu ich orientacji.

Jeżeli dla Ciebie rasistowkie gówno to to samo co homofobiczne gówno, to proponuję trochę poczytać.
Natty napisał(a):
a gdzie Ty żyjesz ? nawet jsli uważasz czarnego za gorszego to już jest rasizm, nie musisz w niego rzucać kamieniami i wyzywać od asfaltu.

Mówię o problemie rasizmu. Co z tego, że ktoś sądzi, że białe jest lepsze, skoro nikomu tego nie udowadnia? Co z tego, że ja będę mówił, że czarny jest gorszy, skoro nic z tego nie wynika. Problem rasizmu pojawia się wtedy gdy ja dyskryminuję aktywnie Murzynów. Nie traktuję ich jak ludzi pomiatam nimi, obrzucam jajkami, palę im domy, nie przyjmuję do pracy dlatego, że jest czarny. To jest problem. W Polsce takiego problemu nie ma.

_________________
ema jest najgorszym administratorem jakiego spotkałem w sieci.
Stronnicza i nerwowa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-31, 23:49 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-16, 18:16
Posty:878
Lokalizacja: ja sie wzialem:D
a ja powiem tyle do emy i Natty: nie ruszcie gowna-bo smierdzi.
Czuje sie jak rasista, rasista Dishmanowy :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-01, 08:44 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Dishman napisał(a):
Mówię o problemie rasizmu. Co z tego, że ktoś sądzi, że białe jest lepsze, skoro nikomu tego nie udowadnia? Co z tego, że ja będę mówił, że czarny jest gorszy, skoro nic z tego nie wynika. Problem rasizmu pojawia się wtedy gdy ja dyskryminuję aktywnie Murzynów. Nie traktuję ich jak ludzi pomiatam nimi, obrzucam jajkami, palę im domy, nie przyjmuję do pracy dlatego, że jest czarny. To jest problem. W Polsce takiego problemu nie ma.


Dihman, rasizm nie polega na wybijaniu szyb w domach murzynów, to są zachowania skrajnie rasistowskie. Wystarczy, że uważasz inne rasy za ludzi gorszych i już jesteś cholernym rasistą!

Cytuj:
a ja powiem tyle do emy i Natty: nie ruszcie gowna-bo smierdzi.


Scyrna prawda - dać mu wódki :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 289 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 29  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO