dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: cellulit
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-08-25, 11:57 
Ostatnio z jakimś buddystą gadałam i powiedział, że z tym piciem dużych ilości wody to wcale nie jest tak, podobno wcale się nie powinno. ja nie widzę powodu dlaczego sobie nie zrobić zabiegu wygładzajacego cellulit, moja siostra zrobiła u dr Wiatroszaka we Wrocławiu lipolizę iniekcyjną i naprawdę bardzo jej to pomogło.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: cellulit
PostNapisane: 2010-08-26, 13:54 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-07-28, 16:51
Posty:170
A sprawdzałaś czy ten buddysta miła cellulit? Wiem , ze to facet, ale ....

_________________
http://kitchen-nn.ru/2a5e6


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: cellulit
PostNapisane: 2010-08-26, 18:31 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-22, 15:38
Posty:429
kajas napisał(a):
A ja nie wierzę w taką "drogą na skróty". Jeśli ktoś chce się pozbyć celluitu to musi wcierać balsamy, masować się, chodzić na siłownię i wykonywać trening aerobowy( czyli ten spalający tłuszcz). Zamiast jakiś bardzo drogich zabiegów lepiej zainwestować w fajny sprzęt do ćwiczeń, ćwiczenia mogą być źródłem radości http://www.trampolina.org/

Czyli jaką drogę na skróty ?
Np.zabieg odtluszczający? Liczysz na to ze balsamy pomoga? Hmm,sprzęt do ćwiczeń jest ok,ale trzeba mieć wewnetrzną samodyscypline.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: cellulit
PostNapisane: 2010-08-30, 13:42 
kupienie trampoliny w sklepie internetowym może nie rozwiązać problemu cellulitu drogie panie...(swoją drogą podana strona jest w trakcie budowy i nie wszystko działa więc może najpierw by skończyć a potem promować, hę?)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: cellulit
PostNapisane: 2010-10-12, 14:30 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-10-12, 13:13
Posty:46
a słyszała któraś z was o metodzie http://stop-cellulit.com/ Podobno jest to innowacyjna metoda oparta na odpowiedniej suplementacji, diecie i terapii falą akustyczna, która wykorzystuje działanie fali ciśnienia. W ten sposób dochodzi do rozbicia zalegającego tłuszczu :) Jak dla mnie brzmi to zachęcająco :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: cellulit
PostNapisane: 2010-10-19, 14:09 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-09-29, 15:38
Posty:16
U mnie działa odpowiednia dieta i dużo wody mineralnej. Plus szczypanie i masaże tych miejsc... I o ile o siebie dbam i regularnie wykonuję te zabiegi, to problem maleje ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: cellulit
PostNapisane: 2011-01-29, 03:43 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2008-11-11, 21:20
Posty:190
Cellulit to nawet nie kwestia genetyki, a jedzenia. Nie chodzi o to jak jemy tylko czym jest to jedzenie nafaszerowane. Wszędzie glutaminian sodu, nadmiar soli i dodatki to wszystko nie jest bez znaczenia. Coraz młodsze dziewczyny maja cellulit. Wcale się nie dziwię, że gabinety kosmetyczne sa oblegane, a zapisy na zabiegi np. laserem są na porządku dziennym.

_________________
Można taniej


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: cellulit
PostNapisane: 2011-02-16, 14:22 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-06-12, 20:05
Posty:207
Na cellulit pomocne pomogą być również różne masaże. W Hotelu Głęboczek jest świetny zabieg Espresso Detox, który jest na bazie alg oraz zielonej kawy. Skóra po nim jest o wiele gładsza i na pewno lepiej wygląda, także od czasu do czasu można sobie pozwolić na taki luksus.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: cellulit
PostNapisane: 2011-03-24, 17:09 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-03-23, 16:31
Posty:4
A słyszałyście o urządzeniu Smooth Shapes? Ja się z nim spotkałam w Klinice La Perla. Podobno jest to nowość w walce z cellulitem. Stanowi ono połączenie lasera, światła biostymulacyjnego, masażu rolkami i próżni. Słyszałam, iż seria 8 zabiegów nie tylko poprawia wygląd skóry, ale również pozwala zapomnieć o cellulicie na długi czas.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

cellulit
PostNapisane: 2011-03-25, 16:20 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-03-23, 16:31
Posty:4
Czy ktoś z was wie gdzie w Polsce można skorzystać z tego urządzenia http://www.youtube.com/watch?v=HteRiXuOpRc ? Słyszałam, że jest bardzo skuteczne w ujędrnianiu skóry po odchudzaniu i w usuwaniu cellulitu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO