dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: cellulit
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-07-22, 12:43 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-07-05, 11:56
Posty:29
Ja stosowałam ten preparat: http://www.e-lek.pl/105824,elancyl-offensiv,100201.html bardzo dobrze działał, naprawdę mocno i dodatkowo kupiłam jeszcze takie plastry na cellulit: http://www.e-lek.pl/101427,vita-cell-pl ... 00243.html to jest dobre jak nie masz czasu wklepywać masy specyfików w siebie. Przyklejasz i samo działa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: cellulit
PostNapisane: 2010-07-27, 13:02 
Lipolizę iniekcyjną najlepiej. Ja chodzę do Marcina Wiatroszaka we Wrocławiu, choć akurat tego zabiegu nie robiłam ale gadałam u niego w poczekalni kiedyś z laską, która była po i bardzo chwaliła. pokazywała mi też zdjecia przed i po i muszę powiedzieć, że gigantyczna różnica.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: cellulit
PostNapisane: 2010-07-27, 16:21 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-22, 15:38
Posty:429
Oj tam,przyklejasz i myslisz ze jak odkleisz to nagle zniknie cellulit?
hmm, nie bardzo mnie to jakoś przekonuje.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: cellulit
PostNapisane: 2010-07-28, 14:42 
ja na własne oczy widziałam laskę po lipolizie u Wiatroszaka i szacun. Mmistrzowski zabieg. nie wiem jak potem z efektem jojo ale tłuszcz się już nie odnawia...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: cellulit
PostNapisane: 2010-07-30, 20:57 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-22, 15:38
Posty:429
Bo wszystko tez zalezy od tego na jakiego lekarza trafimy.Bo jak sie ktos nie zna na rzeczy to i efekty beda marne.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: cellulit
PostNapisane: 2010-08-06, 18:42 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-08-06, 18:36
Posty:1
ja wypróbowałam prawie wszystko i nic nie pomagało do momentu znalezienia zabiegu trandermalna liposonikacja po 3 zabiegach już prawie go nie widać i mam nadzieję że nie wróci,pozdrawiam


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: cellulit
PostNapisane: 2010-08-11, 11:55 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
A ja nie wierzę w taką "drogą na skróty". Jeśli ktoś chce się pozbyć celluitu to musi wcierać balsamy, masować się, chodzić na siłownię i wykonywać trening aerobowy( czyli ten spalający tłuszcz). Zamiast jakiś bardzo drogich zabiegów lepiej zainwestować w fajny sprzęt do ćwiczeń, ćwiczenia mogą być źródłem radości http://www.trampolina.org/

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: cellulit
PostNapisane: 2010-08-11, 18:16 
Przykro mi, ja jestem trenerem aerobicu, jestem na diecie w uwagi na moją pracę, ćwiczę po 3 godziny dziennie i niestety cellulit mam genetycznie, bo nigdy się też nie zaniedbałam i uważam, że w niektórych przypadkach tylko zabieg medycyny estetycznej może pomóc.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: cellulit
PostNapisane: 2010-08-12, 19:32 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-22, 15:38
Posty:429
Smak napisał(a):
Przykro mi, ja jestem trenerem aerobicu, jestem na diecie w uwagi na moją pracę, ćwiczę po 3 godziny dziennie i niestety cellulit mam genetycznie, bo nigdy się też nie zaniedbałam i uważam, że w niektórych przypadkach tylko zabieg medycyny estetycznej może pomóc.



No prosze,a tak naprawde myslałam ze tylko te laski co nic nie robią,w sensie ze nie cwicza maja problemy z cellulitem.
Czyli jak genetycznie mamy zapisany cellulit to nie ma mocnych na to ze zniknie,czy trzeba innych ,silniejszych zabiegów?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: cellulit
PostNapisane: 2010-08-14, 10:54 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-07-28, 16:51
Posty:170
Czasem po prostu niektóre kobietki maja wieksza skłaonnośc do powstawania cellulitu, ale na pewno ćwiczenia - regularne oraz odpowiednia dieta - duzo wody, mało niezdrowej zywności, pomogą zmniejszyć intensywność skorki pomaranczowej.

_________________
http://kitchen-nn.ru/2a5e6


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO