dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: cellulit
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-05-13, 13:33 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-05-17, 20:32
Posty:382
Ja bym stawiała na mocny masaż który można sobie samemu zagwarantować. Stosuję Dove VisibleCare - nawilzam intensywnie skórę i podczas mycia wykonuję taki mocny masaż, regularne stosowanie się daje efekty, nauczyłam się takiego dzialania od siostry, tkanka staje się na prawdę zbita.
A jak poczytacie tu -
http://pieknoirelaks.wp.pl/kat,1025625, ... s_art.html
- dowiecie się że cellulit to sprawa diety i aktywności fizycznej i można się obejsć bez ingerencji na ciało.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: cellulit
PostNapisane: 2011-05-13, 23:12 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-03-30, 22:37
Posty:40
Ja chodzilam na masaz bankami chinskimi, po 6 takich masazach rezultaty widac, choc nie sa takie spektakularne jak liczylam. Do tego nalewke z milorzebu japonskiego mozna sobie zafundowac, (1 raz dziennie 10 ml. rozcieczone z woda).


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: cellulit
PostNapisane: 2011-07-29, 17:55 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-22, 15:38
Posty:429
Jesli juz polecamy sobie skuteczne zabiegi to ja polecam równiez i taki http://www.beautymed.pl/produkty/mezoterapia/cellucare
na pewno skutecznie pozwala nam rozprawic sie z cellulitem i stymuluje redukcję tłuszczów i przekształca je w źródło energii.Uwazam ze poki co nic lepszego nie ma.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: cellulit
PostNapisane: 2011-08-01, 09:35 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-07-11, 08:30
Posty:77
nieststy problem z cellulitem jest straszny i chyba maja je wszytskie moje koleżanki to cos okropnego już nie wiadomo co robić, duzo piję wody, nie palę nie piję kawy,praktycznie unikam alkoholu, staram sie ruszać , chodzę na basen, jem 5 razy dziennie i w ogóle nie tłusto i dalej mam taki problem ja ostatnio zdecydowałam się LIPOSHOCK w estetica studio i wreszcie widac jakąś poprawę i efekty , ale dalej walcze


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: cellulit
PostNapisane: 2011-08-09, 14:51 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-22, 15:38
Posty:429
lidia tutaj duzo zalezy równiez od genów.Mozna byc szczupła a cellulit widac po prostu nawet przez spodnie.To nie jest reguła ze jak sie bedzie pilo duzo wody,czy wprowadzi specjalna diete to i cellulit zniknie.Tu własne potrzebne sa specjalne zabiegi jak własnie cellucare,które poradza sobie z pomarańczowa skórka.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: cellulit
PostNapisane: 2011-10-19, 10:33 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-10-19, 09:38
Posty:32
Odkryto nową przyczynę tworzenia się cellulitu!
Co sprawia, że niełatwo się z nim uporać?
Czy to oznacza, że jest szansa, aby cellulit przestał być powracającym dyskomfortem?
Obrazek
Dr Peter T. Pugliese - amerykański lekarz-dermatolog, konsultant biomedyczny, badacz naukowy, autor wielu publikacji i kilku książek oraz twórca własnej linii pielęgnacji skóry pod nazwą Circardia by Dr. Pugliese - twierdzi, że cellulit jest jeszcze w dużej mierze niewyjaśniony.

Aby dokładnie poznać naturę cellulitu i dotrzeć do jego prawdziwych przyczyn, należy prowadzić wielokierunkowe badania naukowe, które niestety wymagają kosztownego finansowania i poważnych, politycznych bodźców.

Cały artykuł pt "Cellulit - nowe spojrzenie zza oceanu: na stronie:http://dbajozdrowie.blogspot.com/2010/07/cellulit-nowe-spojrzenie-zza-oceanu.html


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: cellulit
PostNapisane: 2012-03-16, 11:56 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-01-11, 16:41
Posty:8
Przez wiele miesięcy próbowałam pozbyć się cellulitu ,ale nic nie pomagało .Stosowałam wiele kremów,balsamów ,specjalne rękawice do masażu ,ale i to nie dawało dużego rezultatu .W końcu zdecydowałam się na zabieg ,który wyczytałam w Internecie .Wydał mi się bardzo interesujący .Zabieg ten nazywał się Exilis .Jak ktoś chce ,może wejść na stronę http://wroclaw.artestetica.pl/ . Naprawdę polecam .Dodatkowo można skorzystać z ich sklepu internetowego,warto ,bo są duże zniżki .


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: cellulit
PostNapisane: 2012-03-16, 15:37 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-07-12, 10:52
Posty:54
w ogóle nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z różnicy między cellulitem a cellulitisem, bo widze, że niektóre z Was mieszają te pojęcia ;) Zachęcam do zapoznania się z róznicami wynikającymi z definicją tych pojęć ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: cellulit
PostNapisane: 2012-03-24, 15:07 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-03-22, 18:54
Posty:6
fakt, wiele osób myli te pojęcia i co gorsza z takimi pomyłkami można spotkać się nawet w publikacjach prasowych, cellulitis drogie panie jest dość nieprzyjemną chorobą, cellulit to po prostu kosmetyczny defekt, co do tych rewelacji zza oceanu? Wg mnie nie ma się co podniecać takimi rewelacjami - winny jest nadmiar estrogenów i związków estrogenopodobnych (z plastiku, mięsa zwierząt hodowlanych i z soi), których coraz więcej wszędzie wokół

_________________
cellulitowi mówię nie!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: cellulit
PostNapisane: 2012-04-06, 13:19 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-09-10, 10:46
Posty:120
Fakt, z plastik jednak nie jest obojętnym materiałem do przechowywania spożywki.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO