dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: cellulit
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-04-11, 23:30 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-10-19, 09:38
Posty:32
A może laserem:
http://sekreturody.blogspot.com/2012/04 ... lulit.html


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: cellulit
PostNapisane: 2012-07-09, 13:46 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-07-09, 13:18
Posty:4
Ja też mam cellulit i nie mogę się go pozbyć .Masakra jakaś .


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: cellulit
PostNapisane: 2012-08-07, 10:53 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-05-04, 11:30
Posty:111
Cellulit to ciekawa przypadłość. Ja zauważyłam u siebie, że go przybywa kiedy żywię się fast foodami i mało się ruszam. W okolicach kwietnia zauważyłam go u siebie strasznie dużo i aż się przeraziłam na myśl o wyjściu na plażę. Pierwsze co zrobiłam to rzuciłam te śmieciowe jedzenie. Zaczęłam więcej chodzić, mniej jeździć autem. Do tego kupiłam sobie Zabłocką Sól Termalną i robiłam codziennie wieczorem peeling (masaż) okolic ud i pośladków przez około 10 min po kąpieli. Tę sól bardzo polecają właśnie przy cellulicie. 2 miesiące to trwało, ale naprawdę cellulit się cofnął. Coś tam go jeszcze widać, ale to trzeba byłoby się przypatrzeć. Ogólnie nogi mam już ładne :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: cellulit
PostNapisane: 2012-08-23, 13:38 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-08-23, 13:33
Posty:4
Dziewczyny, proszę powiedzcie mi jak się tego pozbyć? Próbowałam chyba wszystkiego. Żadnych efektów.

_________________
hotel w Gdańsku


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: cellulit
PostNapisane: 2012-08-27, 15:04 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-08-27, 15:01
Posty:3
Bardzo ciężko pozbyć się cellulitu samymi kosmetykami. Oczywiście one bardzo pomagają ale konieczne jest do tego bieganie lub inne ćwiczenia.

_________________
opinie o kosmetykach Avon


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: cellulit
PostNapisane: 2013-07-01, 11:04 
Ja dziewczyny mam problem z cellulitem juz od wielu lat. Czy jestem chuda czy grubsza zawsze jest i tak pewnie wiele dziewczyn ma. Cwiczenia troche pomogly ale przy zaawansowenym cellulicie juz ni pomoga, a kremy tym bardziej. Zdecydowalam sie na zabieg bo juz nie moglam na siebie patrzec. Byl to zabieg Maximus i rezultaty mialam szokujace !!! Chyba nigdy w moim zyciu nie mialam takiej jedrnej skory:)) Podchodzilam do zabiegow dosc sceptycznie ale widze jaka moze byc roznica i jak moze byc silne dzialanie! bardzo polecam bo zaoszczedzicie czas i pieniadze.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: cellulit
PostNapisane: 2013-07-01, 16:59 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-06-22, 11:18
Posty:4
Dziewczęta, 36 postów z powodu takiej błachostki?:>

Facet i tak nie wie co to jest, więc po co się zamartwiacie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: cellulit
PostNapisane: 2013-07-04, 11:48 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-05-16, 19:14
Posty:16
Ja ćwiczę od 3 miesięcy, zdrowo się odżywiam i widzę poprawę stanu skóry na pośladkach i udach. Ostatnio zrezygnowałam również z balsamu antycellulitowego na rzecz oleju lnianego z dodatkiem naturalnego olejku pomarańczowego + masaże bańką chińską - zobaczymy czy to jeszcze usprawni proces pozbywania się cellulitu. Ale zdecydowanie najwięcej dały ćwiczenia moim zdaniem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: cellulit
PostNapisane: 2013-10-01, 12:17 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-08-21, 09:07
Posty:72
rozmarynowa napisał(a):
Ja ćwiczę od 3 miesięcy, zdrowo się odżywiam i widzę poprawę stanu skóry na pośladkach i udach. Ostatnio zrezygnowałam również z balsamu antycellulitowego na rzecz oleju lnianego z dodatkiem naturalnego olejku pomarańczowego + masaże bańką chińską - zobaczymy czy to jeszcze usprawni proces pozbywania się cellulitu. Ale zdecydowanie najwięcej dały ćwiczenia moim zdaniem.


Fajne podejście :) najbardziej mnie śmieszy, jak ktoś uważa że same cud-tabletki sprawią że problem zniknie. Ja używałam Detocellu, owszem, ale raczej jako przyspieszacza bo poza tym ćwiczyłam i zmieniłam dietę na zdrowszą. I w ten sposób rzeczywiście działał bardzo dobrze, bo efekty pojawiały się zdecydowanie szybciej niż bez niego.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: cellulit
PostNapisane: 2013-10-17, 14:59 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-01-13, 15:43
Posty:145
No i tak powinno być :) Jedząc hamburgery i wylegując się na kanapie to cellulitu się nie pozbędziemy. Suplementy OK ale jako dodatek do zbilansowanej diety i ruchu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO