dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Prezenty kosmetyczne :)
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-03-31, 13:07 
Prezenty kosmetyczne sa najlepsze :D Mnie bardzo cieszą. MOże podpowiemy sobie kilka naszych takich sprawdzonych stron z kosmetykami? Jeśli chodzi o perfumy to ja bardzo polecam e-happiness.pl ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prezenty kosmetyczne :)
PostNapisane: 2017-05-14, 11:14 
Ja też uważam, że prezenty kosmetyczne są świetne dla drugiej kobiety. Warto sobie wcześniej posprawdzać co jest dobre, żeby kupić przyjaciołce naprawdę sprawdzone i fajne kosmetyki. Ja na przykład bardzo lubię pomadki do ust z http://pierrerene.com Trzymają się u mnie świetnie na ustach, ładnie wyglądają, nie podkreślają suchych skórek. Można je nosić caly dzień i nie przesuszą ust. To taki mój must have.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prezenty kosmetyczne :)
PostNapisane: 2017-05-17, 08:08 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
Oczywiście że to super pomysł, ale warto kupować coś czego sie jest pewnym że ucieszy obdarowywaną:) Ja koleżance kupowałam (i sobie w końcu też) puder Bikora Tokyo - obie jesteśmy mega zadowolone.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezenty kosmetyczne :)
PostNapisane: 2017-05-31, 19:12 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Zestaw do wakacyjnie walizki. Podróżny, podręczny, idealny. <3
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezenty kosmetyczne :)
PostNapisane: 2017-06-08, 11:09 
A mnie niedawno przyjaciółka kupiła bardzo fajne trio do konturowania twarzy z pierre rene. W paletce znajduje się bronzer, róż i rozświetlacz. Wszystko idealnie skomponowane kolorystycznie. Powiem wam, że odkąd ją mam to używam codziennie do makijazu. Koleżanka wiedziala co mi kupić! :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prezenty kosmetyczne :)
PostNapisane: 2017-06-16, 12:50 
Od razu jak zobaczyłem temat to pomyślałem o kosmetykach samochodowych dlatego rozszerzam temat o to zagadnienie :) Czy zdarza się się kupować na prezenty też taki rodzaj kosmetyków? :) ja ostatnio od żony dostałem k2 roton- jest to kosmetyk do czyszczenia felg bardzo popularny bo podczas jego stosowania tworzy się efekt krwawienia. Strzeliła w dyszkę i do dziś nie wiem jak na to wpadła :P


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prezenty kosmetyczne :)
PostNapisane: 2017-06-20, 19:46 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
Ja w sumie swój puder Tokyo dostałam w prezencie od koleżanki i tak się zakochałam, że uzywam codziennie z ogromną przyjemnością:) Takie prezenty są super.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezenty kosmetyczne :)
PostNapisane: 2017-07-03, 18:46 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2017-05-17, 20:14
Posty:106
Bardzo lubię! Zwłaszcza takie, których sama możliwe że bym sobie nie kupiła! Ostatnio od męża dostałam już kolejny puder Tokyo z Bikora- od jest szczęśliwy bo wie, że prezent mi się spodoba a i ja w 7 niebie bo uwielbiam ten kosmetyk!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezenty kosmetyczne :)
PostNapisane: 2017-07-05, 23:06 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
Fajnym pomysłem jest też czasem dać bon na zakupy, choć ja nie powiem, ostatnio sprezentowałam samoopalacz z st.moriz i rękawicę od nich. Ładnie zapakowałam ;)
Moja przyjaciółka była bardzo zadowolona.
Wszystko w sumie zależy od tego czy wiemy czego ktoś potrzebuje ;) Ja wiedziałam i miałam przetestowane ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezenty kosmetyczne :)
PostNapisane: 2017-07-24, 19:40 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-07-24, 19:27
Posty:71
Uwielbiam prezenty kosmetyczne! Ostatnio dostałam od koleżanki puder z Bikora, Tokyo- akurat mi się kończył więc trafiła w 10;D Poza tym kosmetyków- zwłaszcza tych z górnej półki nigdy za wiele;D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO