dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Prezenty kosmetyczne :)
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-11-24, 17:22 
A ja w pierre rene te pomadki zaczęłam przeglądać jak zaczęłam czytać że dziewczyny i tu i na wizażu sobie chwalą, dobrze że dziś się do tego zebrałam bo -33% na black friday zawsze fajnie złapać, ostatecznie zamówiłam sobie jednak tą płynną https://www.pierrerene.pl/pl/kosmetyki/usta/pomadki/matte-fluid-lipstick-plynna-pomadka-do-ust bo lavender valley od razu mnie urzekło i nie mogę się doczekać dostawy już


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prezenty kosmetyczne :)
PostNapisane: 2017-11-25, 00:05 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2017-05-17, 20:14
Posty:106
Na pewno fajną opcją będzie jakiś kosmetyk z górnej półki. Ja w tamtym roku na urodzin y dostałam od męża puder Tokyo z Bikora- tak mi przypadł do gustu, że teraz używam tylko jego. Makijaż z nim jest naturalny i estetyczny, ładnie matuje i długo zostaje na twarzy. Kosmetyk jest wydajny więc warto kupić;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezenty kosmetyczne :)
PostNapisane: 2017-12-03, 16:19 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-11-26, 22:01
Posty:60
Ja zaczynam już kompletować prezenty pod choinkę i dla mamy zamówiłam już jej ulubiony rozświetlacz KYOTO z Bikora. Myślę, że warto inwestować w kosmetyki z wyższej półki, zwłaszcza jeśli mają być fajnym prezentem :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezenty kosmetyczne :)
PostNapisane: 2017-12-04, 22:17 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-06-16, 18:39
Posty:66
Ostatnio kupiłam mamie na urodziny rozświetlacz Kyoto z Bikora. Jest bardzo zadowolona z prezentu- używa go codziennie, mówi, że świetnie ukrywa jej zmarszczki i drobne niedoskonałości i faktycznie ma rację, bo twarz wygląda na wypoczętą i pięknie rozświetloną.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezenty kosmetyczne :)
PostNapisane: 2017-12-21, 20:55 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Ja w tym roku sama sobie zrobiłam prezent i przy okazji zamówiłam mamie :) Postawiłam na zestaw kosmetyków od Swederm. Lubie ich produkty, więc szkoda było nie skorzystać z okazji szczególnie, ze było jeszcze promocyjnie. Zestawów do wyboru jest na ich stronie sporo, ale ja wybrałam BESTSELLERS

Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezenty kosmetyczne :)
PostNapisane: 2017-12-29, 01:04 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1127
I jak Ci się ta odżywka do rzęs sprawdza? Chciałam sobie kupić, bo jest o połowę tańsza od tej, którą używam, a chyba działa podobnie. Wydaje mi się, że główny składnik mają ten sam.

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezenty kosmetyczne :)
PostNapisane: 2017-12-31, 13:52 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Pierwsze efekty widoczne są po 3-4 tygodniach od rozpoczęcia stosowania, a po 12-16 tygodniach uzyskuje się pożądany efekt. Ja dopiero 2 tygodnie temu zaczełam stosować, ale przyjemnie się aplikuje i jest mega wydajna. Po 2 tygodniach od stosowania moge powiedzieć, że stały sie widocznie bardziej gęste i wydaje mi się, że dużo mocniejsze.
Teraz masz promocję dodatkowe 20% taniej z kodem BN2017 i darmowa dostawę :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezenty kosmetyczne :)
PostNapisane: 2018-03-23, 11:41 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2013-03-15, 20:14
Posty:350
teraz z Annabelle Minerlas można zamówić w dobrych cenach fajne podkłady czy pudry, a w ofercie mają też cienie mineralne, więc dla wrażliwych oczu to super sprawa.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=A5lqKG5p6mM


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezenty kosmetyczne :)
PostNapisane: 2018-04-10, 13:57 
co prawda ie jest to prezent stricte kosmetyczny ale też pod urodę podpada ;) kupiłam siostre suszarkę babyliss z sensorem temperatury, udało mi się trafic w promocji i zgarnęłam jeszcze bon do douglasa, siostrze prezent bardzo przypasował, wiedzialam z enie mogło być inaczej bo sama tę susarkę mam i jest super


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Prezenty kosmetyczne :)
PostNapisane: 2018-04-24, 20:22 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2017-12-24, 20:50
Posty:7
Z moją siostrą często sobie kupujemy kosmetyki a później i tak razem z nich korzystamy :) obie mamy suchą skórę i stosujemy głównie kosmetyki z serii cetaphil. Najczęściej chyba to jest balsam cetaphil md dermoprotektor, po nim to już nic nie musimy robić ze swoją skórą bo wygląda bardzo zdrowo


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO